Search results

+
  1. B

    Najbardziej nie lubiana/denerwująca postać w grze

    Yeavinn: za typowo elfią wyniosłość, brak akceptacji rzeczywistości, oraz używanie górnolotnych hasełek, by usprawiedliwić nawet najpodlejsze czyny.De Wett: za bycie ostatnią gnidą, sprzedawczykiem i zdrajcą. (No, i za to, że raz wygrał ze mną w pokera)
  2. B

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    @Firnomir:Po pierwsze: jak inaczej myślisz rozprowadzać ten zestaw? Przesyłki kurierskie, które zwiększą cenę o 15 zł?Po drugie: w zestawie będzie jeno łatka aktualizująca Wiedmolol Bula do ER, działający tylko z oryginalnymi wersją, a nie cały Wiedźmin, więc nie wiem czy rejestracja gry jest tu...
  3. B

    Rpg, bitewniaki, karcianki, planszówki

    RPGi - tu DnD, WHFRP, WH: Dark Heresy,Bitewniaki - tu pozostaje wiernym WH 40k (i moi "...And They Shall Know no Fear" SM)Karcianki - krótka przygoda z M:tGPlanszówki - od klasyków, typu Talisman (w Polsce znany jako Magia i Miecz), Magiczny Miecz (nawet nie remake, a kopia Talismana) do nowości...
  4. B

    Trudne momenty

    Normalnie gra była prośiutka, nawet na oficjalnym Trudnym (moda jeszcze nie miałem czasu wypróbować), jedyny moment, kiedy musiałem robić coś innego niż stać i ciachać mieczem aż padnie, to walka z Bestią na Podgrodziu (musiałem trochę w kółko biegać, by Abigail mi wstała). A na babunię był...
  5. B

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Bardzo dobry pomysł. Na 100 % kupię. @LeonThePunisher: Szczerze wątpię, ale warto mieć nadzieję
  6. B

    MMORPG w jakie gramy

    Heh, przy GW spędziłem w sumie jakieś 3k godzin, ale po full unlocku nie ma zbyt wiele do roboty. Pozostaje jedynie czekać na GW 2. Natomiast WoW mnie odrzucił - tony bliźniaczo do siebie podobnych "questów", cukierkowa graficzka (niektórym się podoba, mnie takie klimaty odrzucają), wszechobecny...
  7. B

    "Papierowe" gry RPG

    Cóż, moja przygoda z RPG rozpoczęła się parę ładnych lat temu, od zakupu podręczników do D&D (tak, wiem dla większości to zło wcielone). Potem odkryłem WHFRP, a teraz jestem na etapie WH 40k: Dark Heresy. W D&D i w DH jestem MG, a w WHFRP zwykłym BG.D&D - cóż, system jest dobrze pomyślany...
  8. B

    [WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

    Ulubiony bohater: TalarUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Przed walką z DagonemUlubiony cytat: Porównanie rozwoju do stada świń przez imć ZoltanaUlubione zadanie (quest): Bez PrzebaczeniaUlubiony potwór: Król GonuUlubiona lokacja: Lodowe PustkowiaUlubiony znak: IgniUlubiony cios końcowy...
  9. B

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Moje podsumowanie Wiedźmina:Grafika 10/10 - aż trudno uwierzyć, że jest to Aurora, wspaniała robota CDPR REDMuzyka 10/10 - jedynym komentarzem w tym miejscu może być tylko muzyka z gryGrywalność 9/10 - gra wyjątkowo mocno wciąga, ale nie jest wielkim wyzwaniem, nawet na oficjalnym poziomi...
  10. B

    D'jinni i patch 1.3 przesunięte

    Cóż, parę dni można zawsze poczekać... Jednego nie rozumiem tylko - przecież REDzi robią to wszystko dla nas, chcą jak najlepiej, chcą rzeczywiście poprawiać swoje dzieło (rzadko praktykowane w dzisiejszym przemyśle "growym" - vide EA), potrzebują paru dni na usprawnienie aktualizacji, a znając...
Top Bottom