Search results

+
  1. W

    problem z misją 6 stóp pod ziemią

    A ja mam inne pytanie... Czy w przypadku gdy zabije się Vetle, (do tej pory go oszczędzałem ale teraz jak przechodzę grę to stwierdziłem, że pora na zmiany ;)) i powie o tym Zygfrydowi, da się jeszcze spotkać elfy na cmentarzu? Sprawdzałem teren przez większą część nocy ale się nie pojawiły, czy...
  2. W

    Sąd na Abigail - winna, czy niewinna - oceń sam. Zawiera oczywisty SPOILER!!!

    Jak dla mnie za dużo faktów przemawia na rzecz wiedźmy, więc uważam, że decyzja związana z wydaniem jej bądź nie, nie jest tak bardzo moralnie dwuznaczna jakby mogła być... To co, że sprzedała Ilzie truciznę... "maść na czyraki przednią" też sprzedawała. ;) To człowiek decyduje jak używa tego co...
  3. W

    [WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

    Ulubiony bohater: Talar, który jedynie o oczko wygrywa z Brudnym Harym, znaczy się z Kapitanem Vincentem :)Ulubiona wstawka filmowa : Wręczenie Geraltowi miecza przez Panią Jeziora... Ale śmierć Wielkiego Mistrza nie zostaje w tyleUlubiony cytat: Ogólnie pula świetnych cytatów jest na popijawie...
  4. W

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A mnie ciekawi, czy od strony technicznej było by możliwe takie rozbudowanie systemu decyzji i konsekwencji, aby niektóre decyzje z Wiedźmina miały wpływ na rozgrywkę w Wiedźmine 2... (wymóg posiadania pierwszej części i zczytywanie informacji o podjętych decyzjach z jej plików?) Bo wydaje mi...
  5. W

    Wyciek filmu prezentacyjnego - najczęściej zadawane pytania

    Nie oceniaj całego świata gry po jednej (widzianej przelotnie) lokacji. Zresztą jak dla mnie klimat tego obozu jest świetny (zwłaszcza jak się człowiek wczyta w to co postaci mówią w tle... ;)) - wredny śmiech Zyvika, gdy wspomina, że szósta kompania cały dzień układała te skrzynie, które Geralt...
  6. W

    Wyciek filmu prezentacyjnego - najczęściej zadawane pytania

    Kradzież to kradzież, czy przedmiotów fizycznych, czy własności intelektualnej/praw autorskich - nadal kradzież. W branży rozrywkowej jest to o tyle specyficzne, że przedmiot kradzieży nie ginie, ani w wyniku tej kradzieży druga osoba/użytkownik nie traci fizycznie swojego egzemplarza na rzecz...
  7. W

    Wyciek filmu prezentacyjnego - najczęściej zadawane pytania

    Super... Jak kogoś nie stać na samochód, to też lepiej niech ukradnie... Jak będzie fajnie jeździł, to może kupi części zamienne, albo nawet nowszy model jak wyjdzie. A jak się okaże rzęchem to przynajmniej nie straci pieniędzy. :wall:
  8. W

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona na świecie - Rosja

    Stref czasowych do tego nie mieszaj kolego 8). Najdalsze zakątki rosji są w GMT + 12, czyli jeszcze nie ma tam nawet północy. A wątpię, żeby grę wydawali w odniesieniu do czasu w Pietropawłowsku Kamczackim. ;)
  9. W

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    Gra dostępna w Stanach, gra dostępna w Rosji... Może zrezygnujmy z Polskiej premiery? CDPR.. Nu pagadi... ;)
  10. W

    "Jak przeżyć ostatnie dwa tygodnie przed premierą i nie zwariować"

    Maszynka do odliczania pierwsza klasa... Założę się, że chcieli by taką mieć w NASA do odliczań przed startami promów kosmicznych. 8)
  11. W

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Ja Wam dam własnoręcznie ulepionego i wypalonego w warunkach polowych glinianego wróbla. Jedyny egzemplarz na świecie ! :)Gliniany Wróbel*Mowa o egzemplarzu pierwszym z lewej, niestety na przestrzeni dziejów odpadł ogonek i ukruszył się kawałek dzióbka (ale niewielki :)) - całą resztę ten...
  12. W

    Kolejne nagrody dla Wiedźmina

    Podobnie jak poprzednicy mam wrażenie, że newsem była by wiadomość o nieprzyznaniu jakiejś nagrody Wiedźminowi... Bo tak to tylko formalności... ;)
Top Bottom