Search results

+
  1. L

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Rhey, płyta z muzyką będzie na oddzielnym krążku
  2. L

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    OK dzięki za wytłumaczenie. Źle zrozumiałem. Sory za zamieszanie :D
  3. L

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Z tego co wiem od początku piszecie, że płyta w owym Zestawie to tylko upgrade podstawki -> czyli płyty z grą nie będzie. Tak zostało odpowiedziane na pierwsze pytanie w cytacie. To czemu na kolejne odpowiadacie, że w pudełku będzie płyta z grą?? Czy sami sobie trochę nie zaprzeczacie?
  4. L

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Runek doskonale Cię rozumiem :D . Miałem ten sam problem i jak to nazwałeś "kodeks" mi nie bardzo na to pozwalał. Na moje szczęście dzień przed dostarczeniem mi Wiedźmina przez Pocztę, ojciec kupił laptopa. Więc miałem (i mam nadal) gdzie działać :DJa podobnie jak Hostlie byłem gotów kupować w...
  5. L

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    ODP na 1) Jeśli nawet by tak było to na allegro takie zestawy się pojawią i tak i takODP na 2) taki pakiet kupić i zainstalować będą mogli jedynie gracze, którzy zarejestrowali grę. Tak przynajmniej wynika z tego co dotychczas wiadomo o tym Zestawie.I jeszcze do pierwszego. Po co miałby ktoś...
  6. L

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    EK możesz zarejestrować w każdej chwili. Nie musisz czekać na nowego kompa przecież. Bo jak rozumiem masz teraz kompa z dojściem do neta??
  7. L

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    RurzowaKsienrzniczko masz rację ER jako całość to nie dodatek. Chodziło mi tu bardziej o same mody.A co byście powiedzieli, gdyby zamiast jakichś wypaśnych gadżetów do zestawu REDzi dołączyli np. zestaw kursorów z gry. Wiem, że może się to wydawać niektórym dziwne, ale mi np. do Windowsa brakuje...
  8. L

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Jestem jak najbardziej ZA ;D . Te dwie dyszki to w końcu nie majątek, nie? A jak będę niezadowolony (w co bardzo mocno wątpię) to kupię normalną ER w empiku :P I w sumie nie zgadzam się za bardzo z czyimś tam stwierdzeniem (już nie pamiętam kto to pisał), że inni wydawcy dodatki do swoich gier...
Top Bottom