Search results

+
  1. G

    Oddziaływanie Wiedźmina na psychikę dzieci i młodzieży

    Całkowicie i bezapelacyjnie się z powyższym zgadzam.Dodam jeszcze, że gra nie zachęca w żaden sposób do "wypaczonego" zachowania nawet jednostek legitymujących się jednocześnie dowodem osobistym i niedojrzałością emocjonalną. Jeżeli jednak ktoś wpadnie na pomysł pobawienia się w wiedźmina to gra...
  2. G

    A może animowany Wiedźmin?

    Ja nie oglądam anime/mangi nie z przeświadczenia, że to jest dla dzieci ale bardziej z niechęci do do prymitywności fanów, których muszę słuchać. Jeżeli ktokolwiek zechce zrealizować serial ( i tylko serial ! ) Wiedźmin, w jakimkolwiek stylu, ale z zachowaniem ducha sagi to kupię go nawet jeżeli...
  3. G

    Analiza fabuły gry SPOILER

    Ciekawa analiza ale mimo wszystko zawiera białe plamy i domysły, które są tuszowane typową psychologiczną gadką i daleko idącymi domysłami. Stwierdzenia "... nikt nie wątpi ..." czy "...wynika w sposób oczywisty..." to nic innego jak celowe ukierunkowanie ewentualnych kontrdyskutantów. Pomijając...
  4. G

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Gdzieś tu na forum był link do tych kart więc kto go znalazł to już obejrzał. :)
  5. G

    Akt I

    Ja również pokonałem ją za pierwszym podejściem na poziomie normal, chociaż mi zajęło to więcej niż 3 ciosy.Może to kwestia rozwoju postaci ? Na początku inwestowałem w styl grupowy i szybki a w znaki nic a nic.
  6. G

    Sąd na Abigail - winna, czy niewinna - oceń sam. Zawiera oczywisty SPOILER!!!

    Nikt nie ma czystych rąk, i czy tego chce czy też nie ale Abigail jest częścią tej społeczności, i jest w takim samym stopniu winna zaistniałej sytuacji. Ale jednocześnie jest bardziej uczciwa niż pozostali, a przynajmniej bardziej uczciwa w stosunku do wiedźmina.Ja, nie mając żadnych dowodów na...
  7. G

    Akt III

    Na pewno tylko i wyłącznie jeden !
  8. G

    Akt II

    Co do cmentarza i grabarza to alkohol musi ( powinien ? ) być krasnoludzki.Zygfryd i jego hałastra są tuż przed gajem ( na południe od niego ), zaraz jak jest ognisko.
  9. G

    Shani czy Triss -dyskusja

    Shani zdecydowanie, uwielbiam kobiety z krótkimi włosami więc redzi nie pozostawili mi wyboru. :P Poza tym jak już trafnie zauważono model Shani jest lepszy i karty bardziej ... hmmm ... no po prostu bardziej. ;D A, i dodatkowo suknia Triss to jedno wielkie nieporozumienie, ale to już błąd...
  10. G

    Akt III

    Jeżeli po rozmowie z hierofantem nie możesz zerwać rośliny, mimo że ją widzisz ( wyświetla się nazwa ), to jest to oczywisty błąd i jedynym wyjściem jest wczytanie wcześniejszego save'a. Inna sprawa, jeśli po rozmowie idziesz do jaskini i takiej rośliny nie widzisz ( mimo wpisu w dzienniku ), to...
  11. G

    Easter Eggs *SPOILERS*

    Zakładam, że chodziło o to komu można sprzedać zwoje.Najpewniej alchemikom i księgarzom, innym też można spróbować opchnąć.
  12. G

    Recepta: Serce Golema

    Powinno się udać, gdzieś na forum jeden z redów ( chyba ) wypowiadał się odnośnie eksperymentowania z eliksirami i po właściwym uwarzeniu wpis o recepturze powinien automatycznie się znaleźć w dzienniku. Dodam tylko, że mowa była wyłącznie o ogólnodostępnych eliksirach, ale wg mnie zasada nie...
  13. G

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Białych jest kilka w grze i musisz znaleźć odpowiednią przeczesując całą dzielnicę. :) Brązowa też nie chce ze mną gadać mimo wspaniałej zachęty z jej strony - po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że to ta która mówi o wyjściu kikimor tuż obok niej. Może takie traumatyczne przeżycia zmieniły...
  14. G

    Poradniki

    Po co ? Nie wystarczy to co już jest w grze ?Wg mnie poradnik alchemiczny jest zbędny
  15. G

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Najlepiej zachować neutralność przyjmując zadania zarówno od jednej jak i drugiej strony, i rozwiązywać je bez rozlewu krwi niewinnych.
  16. G

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Dokładnie, potem wystarczy odwiedzić ją w jej miejscu zamieszkania i wybierać odpowiednie ścieżki dialogowe.
  17. G

    Akt II

    Odpowiedź jest 4 posty wyżej.
  18. G

    Kościany poker

    Też swego czasu szukałem Zoltana by zaprosić go na przyjęcie do Shani, i też go nie mogłem znaleźć. Dopiero potem zauważyłem, że często przesiaduje u Vivaldiego.
  19. G

    Akt II

    Może niezupełnie psikusa.Ja podejrzewam, że można tworzyć tylko te eliksiry jakie są podane w instrukcji, jednak można je wzmacniać dodatkowymi efektami ( albedo, nigredo i rubedo ).
  20. G

    Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

    W zasadzie to nie wiem, nie udało mi się powtórzyć tego. Było wtedy wcześnie rano, tuż po świcie ( nocowałem przy ognisku na grobli ) a rzecz miała miejsce na dolnym mostku pod mostem - tam gdzie wszyscy kryją się przed deszczem.
Top Bottom