Search results

+
  1. B

    GOG Galaxy - Non stop aktualizacja

    GOG Galaxy - Non stop aktualizacja Zauważyłem, że gdy wypuszczacie kolejne aktualizacje do Wiedźmina to GOG chce mi pobierać za każdym razem ponad 7GB danych. W związku z tym, że aktualizacje zajmowały coś koło 2GB to pobierałem je ręcznie ze strony gog.com i instalowałem. Wszystko było...
  2. B

    Licznik godzin gry

    Ja natomiast zauważyłem, że po wyjściu z gry i szybkim wyłączeniu GOG Galaxy czas gry się nie zaktualizuje. Trzeba chwilą odczekać zanim się go wyłączy aby czas nam dodano. Miałem już tak kilka razy.
  3. B

    Pióra potwora, problem

    Mam ten sam problem. To chyba bug po jednym z ostatnich patchy. Wcześniej można było rozebrać na części pierwsze każdy składnik. Normalnie pióra potwora są w ekwipunku ale już gdy chcemy je u kogoś rozebrać to ich nie ma, nie pojawiają się wcale.
  4. B

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Wszystko fajnie z tymi dlc ale ja u tego kwatermistrza mam do wyboru tylko 2 kusze i żadna nie jest lepsza od mojej obecnej (nikt nie mówił że będzie) a gdzie się trzecia podziała, ma ktoś podobnie? Zbroja mi się przyda ale nie cała bo mając 13 lvl mam już coś lepszego. Natomiast zbroja dla...
  5. B

    Brak możliwości konwersacji z Kowalem w Kasztel Wrońce.

    Jeśli mnie pamięć nie myli też chyba miałem problem z tym kowalem. Nie pamiętam dokładnie... albo wczytałem grę, albo zrobiłem medytację i podszedłem do niego o innej porze. Zawsze możesz jeszcze przenieść się do innej wioski przez szybką podróż i wrócić. Spróbuj może się uda w któryś sposób.
  6. B

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    U mnie w GOG Galaxy w ogóle się nie pokazały po zainstalowaniu a dwa pierwsze widnieją w "configure". Dziwne... no to czekamy do 19
  7. B

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A ja chciałbym, żeby: 1) dodano jakąś opcję pokazującą "przeczytano" przy wszelkich książkach i listach, które zostały otwarte. Bez tego człowiek się może pogubić; 2) stworzyć jakieś tzw. presety umiejętności aby można zmieniać przed walkami lub rozmowami (choćby tylko 2 lub 3); 3) jak już...
Top Bottom