Search results

+
  1. A

    D'jinni i patch 1.3 przesunięte

    Ja mam pytanie odnośnie tego problemu z lokalizacja bo mnie to bardzo ciekawi. Z tego co wiem to D'jinni miał być nie tłumaczony (no chyba, że tylko na polski) czyli problem leży w tłumaczeniu "Ceny neutralności". I teraz czy chodzi tu o problemy techniczne bo np. zespół tłumaczący nie wie jak...
  2. A

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    To oznacza, że te zmiany będą większe niż się spodziewałem (nawet po przeczytaniu newsa).Fakt, GB to ja nie mam zamiaru ściągać i to jeszcze z tak słabych serwerów.
  3. A

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Nie do końca rozumiem. Jakie GB? Sądzę, że patch+Djinni+dodatki (które będą zawierały tylko po kilka misji) zajmą góra 700MB Znowu to czarnowidztwo.JA tam się bardzo cieszę. Nie sądziłem, że REDzi się na coś takiego zdobędą. Mam na myśli te radykalne poprawki.
  4. A

    Pomysły na mody

    Ludziska, język polski chyba znata, nie? "Djinnim" to odmienione przez przypadek słowo "Djinni". Rozumita: Mianownik - kto? co? - Djinni(...)Miejscownik - o kim? o czym? - o Djinnim 8)Przepraszam za offtop.Edit: Keth, rozumiem, że chodzi Ci o pozostałe przypadki? Przyznam szczerze, że mam z tym...
  5. A

    Rozszerzenia

    A ja w przeciwieństwie do reszty to nawet się cieszę, że nie ma jeszcze toolseta i mam nadzieję, że przed 15 lutego to on nie wyjdzie. Dlaczego? Odpowiedź: sesja blisko!!! :(
  6. A

    Najlepsze gry roku wg. czytelników Onet.pl

    W wieku dwudziestu paru lat nie wypada już nikomu. Tym bardziej, że podczas pisania wiadomości, błędy w pisowni są zaznaczane :P.
  7. A

    Demo Wiedźmina już dziś w Gazecie Wyborczej!

    Nie to nie jest ten sam silnik, nie wiem skąd te przypuszczenie.Choć co do mimiki to racja - sp...eee.. spaprali sprawę :(
  8. A

    Zapraszamy na Blogi twórców wiedźmina!

    Mnie teraz też działają, a przysiągłbym, że półtorej godziny temu nie działały :-\BTW: Rzeczywiście nie ma tam jeszcze nic ciekawego (czytaj - nowego), ale liczę, że w przyszłości się to zmieni (mam rację? :)).Edit: Problem jaki u mnie wystąpił, a który nagle rozwiązał się sam, spokoju mi nie...
  9. A

    Zapraszamy na Blogi twórców wiedźmina!

    Wszystko pięknie, ale te linki, które podaliście mi nie działają :(. Otrzymuję komunikat (w Mozilli, ale w innych przeglądarkach też nie działa):Nieprawidłowe przekierowanie.Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. * Problem ten...
  10. A

    Ki diabeł? - questy, które w oczywisty sposób spartaczono

    Ja też nie, źle to sformułowałem. Po prostu stwierdziłem w końcu, że to nie jest forum o fizyce współczesnej a o Wiedźminie :)Poza tym: nareszcie zrozumiałem w pełni o co Ci chodziło. I jak już mówiłem twierdzenie, że Mistrz i Alvin nie powinni spotkać się w "tym samym" czasie przeczy możliwości...
  11. A

    Ki diabeł? - questy, które w oczywisty sposób spartaczono

    Już nie zamierzam polemizować z Aurelinusem. Doszedłem do wniosku (choć może trochę późno), że nie ma sensu sprzeczać się o błahostki tak jakby miało to zmienić świat na leprze. Aurelinusowi wątek z Alvinem i jego podróżami w czasie się nie podoba, dla mnie jest OK i to właśnie jest piękne, bo...
  12. A

    Ki diabeł? - questy, które w oczywisty sposób spartaczono

    Twierdzisz, że się plączę i sobie przeczę. OK, tyle tylko, że nigdzie nie negowałem możliwości istnienia "równoległych rzeczywistości". To po pierwsze. Po drugie, studiuję fizykę na drugim roku i teorię względności w skrótowej formie już miałem. Szczególna, pokrótce, postuluje niezmienność...
  13. A

    Sesja RPG + TeamSpeak :)

    A ja mam pytanie: ilu graczy maksymalnie mogłoby brać udział? A teraz mam drugie pytanie: Mikrofon to ja mam tylko wbudowany w laptop i może się okazać zbyt cichy, ale mógłbym np. krzyczeć... co wy na to? Pytania trzeciego nie mam. :)
  14. A

    Ki diabeł? - questy, które w oczywisty sposób spartaczono

    Ach... nie mogę się powstrzymać ;D. Jeśli źle Cię zrozumiałem Aurelinusie, to z góry przepraszam No wybacz, ale nie wiem gdzie Ty tu widzisz paradoks. Opierając się na tym można zapytać się tak: czy paradoksem byłoby gdyby Alvin dorósł zwyczajnie w swoim "czasie", a potem, już jako osoba...
  15. A

    Ki diabeł? - questy, które w oczywisty sposób spartaczono

    Pozwól, że się tego uczepię :) Studiuję fizykę i przepraszam, ale teoria względności czy to szczególna, czy ogólna nie mówi nic o innych wymiarach (w znaczeniu: wymiarach równoległych). Co do podróży w czasie to może i takiej nie uniemożliwia, zależy jak do tego podejść, ale nie ma żadnej...
  16. A

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A ja bym jeszcze chętnie widział taką interakcję z przedmiotami jak w Divine Divinity. No wiecie przesuwanie wszystkiego łącznie ze sztućcami i krzesłami. No i coś na kształt pamiętnego questa ze wspomnianej gry, który polegał na umyciu naczyń ;D. A poważnie, bardzo chętnie bym widział...
  17. A

    Świat wiedźminów wielkości 1/4 Polski?

    NOCNY: Przy dwóch sekundach czasu rzeczywistego w grze mija 30 sekund. Prosta proporcja: 2sek/x = 4min/60min -> x = 2sek*60min/4min = 30sek.Poza tym ja tu czegoś nie rozumiem. Jakie różne skalowanie? Obiekty w grze w stosunku do wzrostu Geralta są naturalnych rozmiarów i są skalowane tak samo...
  18. A

    Forumowa filmówka

    Filmy, które zaraz podam może nie są moimi ulubionymi ale z jakichś powodów utrwaliły się w mojej pamięci najdłużej. Są to (polskie wersje tytułów): "Dwadzieścia lat i ani dnia dłużej", "Mroczne Miasto", "Morderstwo w sieci" (ten tylko ze względu na moje chore upodobanie do wszelkich thrillerów...
  19. A

    Rozszerzenia

    Częściowo się zgadzam, częściowo nie. Owszem, po zakończeniu fabuły eksploracja świata nie ma sensu. Ale w jej trakcie IMO już tak. Zawsze marzyłem by ten Wiedźmin w sposobie ukazania świata przypominał Summonera. Mapa kontynentu + lokacje jak w Wiedźminie teraz, z możliwością powrotu do nich w...
  20. A

    Poradniki

    Tak, ale nie wiemy jaki język skryptowy stosuje ten toolset (choć jak znam życie to jakąś wariację tego z NWN, czyli coś C++o podobnego). Poza tym toolset REDów jest, z tego co czytałem, trochę (lub nawet bardzo) inny od tego NWNowskiego i aby się szybciej w niego wdrożyć przydałby się jakiś...
Top Bottom