Search results

+
  1. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Dostałeś paragon na tego Wiedźmina 3? Jest na nim napisane "Wiedźmin 3 Dziki Gon" - 10 zł? Jeśli nie, to ktoś tu się zabawia w paserstwo :P
  2. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jest prośba do wszystkich bawiących się plikiem ini. Zróbcie jakiś temat w którym opiszecie co oznaczają poszczególne linie kodu, jaki wpływ mają na wygląd i płynność działania gry oraz ewentualne proponowane zmiany w celu poprawienia wydajności/wymaksowania doznań wizualnych. Zdaje sobie...
  3. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Możesz uszczegółowić jak duży wzrost wydajności zaobserwowałeś?
  4. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Hej! W Wiedźmina 3 gram w 1920x1080 - natywnej rozdziałce monitora. Gra się świetnie i FPSy też mnie uszczęśliwiają, ale postanowiłem sprawdzić jak będzie ze zmniejszoną rozdzielczością. Po zmianie na 1600x900, obraz się rozmazuje. Kontury stają się rozmyte i całość wygląda tragicznie. Wina...
  5. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Dla posiadaczy kart od czerwonych bardzo dobra informacja: Phenom II 955, 7870 XT, 1920x1080 - ustawienia średnio/niskie w Białym Sadzie od 45 - 60 FPS. Nawet jeszcze nie bawiłem się w kręcenie podzespołów. Planuję pobawić się trochę ustawieniami bez podwyższania taktowań. Gra się bardzo...
  6. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    GTX750Ti? Nie za wysoko? Wydaje mi się,że raczej GTX 660= 7850, ewentualnie 660Ti = 7870 (XT).
  7. S

    Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Przecież wiem, że dodatki nie są dostępne od premiery gry. Chodziło mi o season pass, albo kody uprawniające do pobrania kiedy już się pojawią.
  8. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    https://www.youtube.com/watch?v=CNPY-ANst5M Podobno i3 3220 + HD 5770 MEDIUM
  9. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Liczę na Ciebie - mam podobny, może troszkę lepszy sprzęt, więc Twoje testy będą dla mnie odniesieniem do możliwości mojej cfg. Pzdr!
  10. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Dzięki za Twój wkład w temat! Nie, serio, dzięki - widać, że długo nad tym myślałeś. GTX 660? To tak troszkę mniej niż mój 7870xt? You made may day! Jest nadzieja! :) Co się stało w ciągu jednego dnia, że nagle wymagania do grafiki ciutkę lepszej niż PS4 podskoczyły prawie 2x? Czyżby umowy...
  11. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Hmm z tego co na benchmarku widzę, to w rankingu GPU jednak prowadzi AMD Radeon R9 295X2 :) Co do tego ogrzewania domu to mam zgoła inne doświadczenia - moja 2 karta od czerwonych (7870 XT Sapphire, wcześniej 4890 Toxic też od Sapphire) i chłodzenie ma genialne :)
  12. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Takie życie :) Np. w BF4 Mantle śmiga, ale z w trakcie gry co jakiś czas, bez wyraźnego powodu lubi sobie przyciąć. Pomysł i technologia fajna, ale jeszcze niedopracowana. Dla pocieszenia powiem Ci, że ja też znajduję się w tej gorszej połowie graczy... To ciekawe podejście, ale zupełnie...
  13. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mantle nie będzie dostępne dla W3. To technologia od AMD, a W3 oplotła mackami NV :(
  14. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Takie WIN-WIN jest bardzo możliwe. Genialna optymalizacja my ass! :D
  15. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Szczerze mówiąc mam podobne obawy jak kolega Napoleon. Z tego co pamiętam NV wrzucić miała do W3 swoje Gigaworks'y co może powodować kłopot z optymalizacją na karty czerwonych. Sam mam 7870 XT i martwi mnie, że mogę mieć problem z przynajmniej 30 FPS...
  16. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    W temacie downgrade. Przyznać się, który/a to wymyślił? :D
  17. S

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    Mam pada od Xboxa podłączonego pod PC i muszę przyznać, że w platformówki (Trine, Mark of Ninja, Shank, Assassins Creed China itp.) gra się bardzo przyjemnie. Dla mnie schody zaczynają się w momencie kiedy trzeba precyzyjnie przycelować. Np. wszystkie Assassyny - pad do poruszania super, ale do...
  18. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Zabawne. Może bym wywołał, może nie. Nie znasz mnie więc Twoje domniemanie jest w 50% błędne :P W takiej sytuacji oznaczało by to jedynie potrzebę unowocześnienia kompa. Proste - komuś wystarczą niskie/średnie, ktoś nie uśnie bez ultra. Zaniżenie wymagań nie naraża na niepotrzebne zakupy...
  19. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Obawiam się, że myślimy o 2 różnych sprawach. Oczywiście masz rację, że w przypadku braku dodatkowych wydatków na sprzęt do gry nie ma o co kopii kruszyć. Ot pozostaje niesmak szybko osłodzony najlepszym RPG ever :) Sprawa ma się zupełnie inaczej po udostępnieniu wymagań i skonfrontowaniu ich z...
Top Bottom