Search results

+
  1. U

    Udostępnienie Patch'a 2.0 w formie Torrent

    Pomysł bardzo dobry tym bardziej że patch ściąga się bardzo wolno, a z tego co słyszałem jest wiele problemów z automatyczną aktualizacją.
  2. U

    Easter Egg, czyli nieudany skok wiary

    Ostatni quest w III akcie, nosi tytuł "Wejście smoka". Oczywiście wtedy walczymy ze smokiem.
  3. U

    Wiedźmińska Kartka Świąteczna

    Szkoda że to już nie są te tradycyjne kartki wiedźminowskie na święta, na które czekaliśmy długo aż listonosz przyśle. Ja takich tradycyjnych mam tylko dwie. Ale wysyłanie wszystkim chętnym za darmo też mija się z celem, w końcu to bardzo duże koszta są. Co by nie było każda kartka od Wiedźmina...
  4. U

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona otrzymuje A+ na Columbus Alive!

    Trzeba przyznać że Wiedźmin zasługuje na najwyższe noty, w końcu to połączenie najlepszych gier z gatunku RPG.
  5. U

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Oddam Wam moją duszę, bo Wiedźmin jest wart takiego poświęcenia, bo gdyby nie Wy i gra Wiedźmin moja dusza nadal była by pusta.
  6. U

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Ja na pewno takie coś kupię, zakładając że na pewno będzie kosztować 20 zł.
  7. U

    [Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

    Ja głosowałem na medalion i portfel, ale teraz zmieniam zdanie że zamiast portfela kubek.
  8. U

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    Na moim kompie czyli Athlon 64 X2 4400+, 3 GB Ram i Geforce 8500 GT 512 mb, to gra działa na maxa w rozdzielczości 1024x768 bez żadnych ścin. Gdy początkowo w kompie miałem tylko 1 GB ramu to trochę sie cieło na średnich, gdy dołożyłem kolejne 1 GB od razu zaczęło chodzić na maksymalnych...
  9. U

    Sąd na Abigail - winna, czy niewinna - oceń sam. Zawiera oczywisty SPOILER!!!

    Jak dla mnie niewinna, nawet gdy ją wydamy to później tam coś było takie powiedziane że to mieszkańcy tej wsi byli wszystkiemu winni.
  10. U

    Tipsy??

    Jak dla mnie wszelkie kody i trainery tylko niszczą grę, a w przypadku Wiedźmina to już całkowicie, rozumiem mody, ale włączyć kod na kasę czy na nieśmiertelność to już przesada, a trzeba dodać że "Wiedźmina" to gra raczej prosta i każdy ją spokojnie przejdzie.
  11. U

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Wiadomo już jakie będą wszystkie zmiany w grze i ile będzie zajmował patch dla tych co kupili poprzednią edycję gry?
  12. U

    Nagrody w pierwszym etapie konkursu "Szkoła Wiedźmińska"

    Nagrody są rzeczywiście świetne, bym powiedział nawet że są ekskluzywne.
  13. U

    Nowe funkcje na forum

    Niezłe te nowe funkcje, jak dla mnie poprawia to forum.
  14. U

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    W końcu wyszło, już nie mogłem się doczekać tego patcha i edytora. Cóż czas wziąć się za ściąganie i oczywiście granie i tworzenie. Wiadomo jaka jest pełna lista zmian w patchu 1.3?
  15. U

    Nagroda:Hyper za najlepsza grę koputerową roku.

    Nagroda:Hyper za najlepsza grę koputerową roku. Chciałem pogratulować RED'om zdobycia Hypera 2007 dla Najlepszej Gry Komputerowej. Od samego początku wiedziałem że ta nagroda trafi do Was, oczywiście w pełni na nią zasługujecie.
  16. U

    Wiedźmin - ponad 600.000 sprzedanych egzemplarzy!

    Bardzo ładna ilość, miejmy nadzieję że uda się sprzedać milion kopii Wiedźmina. Co do tajemniczej zapowiedzi to myślę że będzie to dodatek, bo podobno będziemy się zagrywać w Wiedźmina jeszcze przed wakacjami, pewnie drugą część też zapowiedzą, ale to może jeszcze trochę potrwać.
  17. U

    Plebiscyt Gra Roku na Gry-Online

    Ja jutro będę głosować na Wiedźmina we wszystkich możliwych kategoriach. Ale to chyba oczywiste że Wiedźmin zgarnie nagrodę za grę roku.
  18. U

    Wiedźmin nominowany do prestiżowych nagród AIAS!

    Wiedźmin zasługuje na tą nagrodę, oby ją mu przyznali.
  19. U

    Figurki Wiedźmina już dostępne!

    Ja też miałem kupić tą figurkę, ale jak wczoraj zobaczyłem cenę, to myślałem że spadnę z krzesła. Tyle kasy za figurkę która ma 20 cm, to lekka przesada.
  20. U

    WGA ogłosiło pierwsze w historii nominacje do nagrody na Najlepszy Scenariusz Gry Komputerowej

    Mam nadzieję że Wiedźmin wygra, w końcu ma super scenariusz.
Top Bottom