Search results

+
  1. K

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    sorry zatem, jednako to jeden z dziwniejszych pomysłów... nie wiem, jak go ugryźć...
  2. K

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    talia: KP karta: Jaskier błąd: dodaje punkty swoim kartom, ale działa również na karty przeciwnika :/
  3. K

    [Opinie] Królestwa Północy

    sprawdziłem, wygląda to jednak tak, jak pisze poYar
  4. K

    [Opinie] Królestwa Północy

    Tak pamiętam, ale sprawdzić można przeca. Z kolejnością działań czasem można się kupić, a czasem się zdziwić pozytywnie, dzisiejszy przykład: rzucam Pavettę na mgłę, a ona NAJPIERW kosi słabe zgodnie ze swoją mocą 4ki, a potem siada na mgłę i traci moc do 1ki.
  5. K

    [Opinie] Królestwa Północy

    No Title Przepraszam, że nie zdążyłem doczytać całości tego tematu, więc mogę się powtarzać we wnioskach ;) Nie jestem weteranem karcianek, a wręcz nowicjuszem. KP lubię i gram online tylko tą talią. Na początku dowodził Foltest z taktyką kopiowania, "wilkowania", ozłacania, balistami i...
  6. K

    Brak możliwości gry z przyjacielem

    Nie wiem jak było przed paczem, ale teraz opcja gry z przyjacielem działa raczej normalnie.
  7. K

    Okno Znajomych

    Rozmowa, jak widzę, zeszła na boczne tory, a temat jest ważny, tak myślę. ​Pierwszy raz udało mi się zagrać ze znajomym i... no właśnie, na becie jest lipa. Mam wielką nadzieję, że rozszerzycie tę opcję grania. Co mi się nasuwa? Ogólny wniosek jest taki, że ten tryb niczym się nie różni od...
  8. K

    Hola, wędrowcze! Jak cię zwą?

    Kai3Man, jak na forum
  9. K

    Pochwalcie sie lvlami :)

    30 godzin gry, 22 lvl - gram tylko północą, oczywiście po zmianach patchowych wygrywam 2/10, przed było 7/10, brakuje mi w talii północy ostatniego króla, chyba 3 złotych kart i z 6 srebrnych...
  10. K

    BETA - Napotkane błędy

    Pierwsze zdziwienia w zachowaniu się kart: ​1. Po zagraniu złotej karty wskrzeszania Shani, dodała mi 4-tą kartę niebieskich pasów (wyrzuciłem już 3 na stół) nie wiem skąd, bo na pewno nie z cmentarza i nie zamieniła na złotą, jak ma w opisie ;) ​2. Załamała mnie karta Redańska Elita, miałem...
  11. K

    Filippa - karta tak silna, że nie pasuje do tej gry, lecz jej umiejętność MUSI zostać

    ależ ja nie miałem pretensji, że pisałeś gdziekolwiek o zlikwidowaniu tej karty, ja tylko nie zgadzam się z Twoimi propozycjami zmian i napisałem wyżej, cytuję: Ta karta powinna pozostać bez zmian
  12. K

    Filippa - karta tak silna, że nie pasuje do tej gry, lecz jej umiejętność MUSI zostać

    Najprościej rzecz ujmując, skłaniam się do poparcia wypowiedzi, że Ta karta powinna pozostać bez zmian. W ferii złotych kart w innych taliach nie jest aż tak straszna, a jest jedyna obroną na kosmiczne mnożniki innych talii. Dariusz77 obydwoma łapkami się podpisuję :)
  13. K

    Nagrody za wygraną i przegraną

    ​no to mam wrednego buga zgłaszałem już to na stronę suportu, zostaje czekać. @Lukaas_1990 nie zrozumiałeś mojego pomysła, ale jak przeczytasz ze dwa razy ;)
  14. K

    Nagrody za wygraną i przegraną

    niestety nadal nie ma podglądu co dostajemy w tzw. zdobyczach wojennych, a tym bardziej nie widzimy, czy konkurent pogratulował, czy nie. Zaznaczam, że zawsze gratuluje zwycięzcy, nawet jak mnie wk...i jakimś zagraniem 3-ciej złotej karty ;) Jedynym panaceum, moim zdaniem, byłoby w końcu...
  15. K

    Brak talii, by móc grać.

    w zakładce tworzenia talii powinieneś móc dobrać sobie minimalną ilość kart.
  16. K

    Blad dodawania beczki do konta

    po ukończeniu samouczka miałem to samo (wczoraj), a problem zgłosiłem przez stronę https://www.playgwent.com/pl/contact-support , gdyż w grze nie działa.
  17. K

    [BUG] Nie zaliczyło achievement po pokonaniu Therazane

    to samo - patch 1.06 i patch 1.07 :/
  18. K

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    póki co, dwa prawdopodobne byki po patchu 1.07: 1. część wędrownych kupców nie chce sprzedawać swoich towarów; 2. nie zalicza mi osiągnięcia: Woodland spirit - robiłem 3 razy, na dwa sposoby i zero na gogu.
  19. K

    Za Siedmioma Morzami.

    wszystkie podpowiedzi są trafne oczywiście, ale... quest na patchu 1.06 jest nadal nieco zbugowany: 1. w wyniku poszukiwań na Skellige jesteśmy w posiadaniu listu, dziennika i zalakowanych, tajnych pism. 2. w Velen nieważne, czy zabijemy w wiosce, czy zostawimy wojownika, ten pokaże się w...
Top Bottom