Search results

+
  1. K

    z drżącym sercem

    Podepnę się pod temat, otóż przeszukuję katakumby i w miejscu gdzie są ostatnie drzwi(na samym końcu), okazuje się, że potrzebuję klucza, przeszukałem całe katakumby zabijając wszystko i badając ciała krasnolódów nic nie mogę znaleźć(bug?). / Jest to wersja na xbox. // EDIT: problem rozwiazany...
  2. K

    W2 - zbroje/pancerze/kurtki

    U kowala możesz podejrzeć schematy. Co do zbroi to się nie przejmuj, szału nie robią;p Zresztą gdy można zrobić rynsztunki to wszystkie inne zbroje wymiekają, a szkoda, bo nie opłaca się robić nic innego jak trzepać kase na schematy i surowce. Gdyby chociaż jeszcze nie było tych kolorów przy...
  3. K

    Wiedźmin 2 na X360 - pytania techniczne, temat ogólny

    Masz jakiegoś wczesniejszego save? Widocznie coś sie nie doczytało, bo po wejściu do jaskini powinna dalej się potoczyć misja. Czy gra jest zainstalowana na dysku? Może przeinstaluj ją jeszcze raz? Obstawiam jednak walnięty save.
  4. K

    Wiedźmin 2 na X360 - pytania techniczne, temat ogólny

    Można to gdzieś pobrać i wrzucić na pena? Nie posiadam konsoli podpiętej do xbl :(
  5. K

    Rynsztunek Świętokradcy - brak możliwości wykonania przedmiotu

    Miałem ostatnio ten sam problem, u kowala widniało wiele receptur, ale nie było tej którą chciałem wykonać. Wystarczyło usunąć jedną z receptur, które były na liście u kowala i schemat, który chciałem wykonać pojawił się już na liście. Teraz już nie mam tego problemu i nawet jak posiadam dużo...
  6. K

    Poziom gry

    Rynsztunki? To pełen komplet czyli pancerz, rękawice, buty, spodnie i 2 miecze srebny i stalowy. Żeby go zdobyć trzeba wydać dużo kasy na schematy i zdobycie składników ja za pierwszy rynsztunek ze składnikami dałem chyba koło 3 tysięcy orenów. Więcej poczytasz tutaj...
  7. K

    XBOX 360 W2 - Wasze pierwsze wrażenia z gry

    @up:Najwyższym poziomem jest mroczny. Przy okazji, podczas walki też nie możecie przechodzić przez drzwi? Jest to dla mnie trochę denerwujące. Poza tym parę razy doświadczyłem migającego ekranu w prologu. Czasem nie moge podnieść łupu po zabitych, bo nie wyświetlała mi sie taka opcja. Jak...
  8. K

    Wiedźmin 2 ER (Xbox 360) - Recenzje

    @buver - Dobrze gada, przydałaby się bierząca aktualizacja pierwszego posta. @maciekw -Zawsze lepiej można się przyjżeć obrazkom, to wideo jest trochę krótkie i pokazuje porównanie z kompem na med/high. Chciałbym obejrzeć porównanie xa z ultra w lesie flotsam(chyba że jest takie a nie...
  9. K

    Wiedźmin 2 ER (Xbox 360) - Recenzje

    Jak widać same recenzje są dość nierówne w niektórych aspektach. Jedni wychwalają grafikę, dając za nią najwyższe noty, inni marudzą, że gra wygląda bardzo dobrze, ale sporo straciła. Szkoda tylko, że w recenzjach są screeny z wersji pc( Nie grałem w W2, ale patrząc na rozdzielczość i zasięg...
  10. K

    Problemy z patchem 1.4

    Dzięki pomogło, swoją drogą ten plik pobrałem już wcześniej, ponieważ był niezbędny do instalacji patcha, teraz dy uruchomiłem instalator paczki i włączyłem gre wszystko wróciło do normy.
  11. K

    Problemy z patchem 1.4

    Witam ponownie, Wyjąłem dwie kości ram, które dołożyłem jakieś pół roku temu(jakby nie patrzeć nowsze). Następnie ściągnąłem plik przez podany program i jak na razie instalacja przebiegła pomyślnie, teraz modyfikują się pliki gry, zobaczymy co z tego wyjdzie, w każdym razie dzięki za pomoc...
  12. K

    Problemy z patchem 1.4

    Co do uszkodzonej pamięci dałeś mi teraz trochę do myślenia, ponieważ od jakiegoś czasu komputer sam restartuje się bez przyczyny i właśnie podejrzewam, że z nią jest coś nie tak. Sprzęt też jest nieco podkręcony jednak nie upatrywałbym się w tym przyczyny.( Jednak sprawdzę, być może jednak coś...
  13. K

    Problemy z patchem 1.4

    Witam, Ostatnio naszła mnie ochota żeby pograć w wiedzmina w związku z tym wyciągnąłem premierowe pudełko gry :) Ściągnąłem patcha i za każdym razem wyskakuje mi coś takiego:http://img231.imageshack.us/my.php?image=oloovr6.jpgWcześniej ściągałem patch 1,3 i problem był taki sam o.O Być może...
  14. K

    pomoc w zabiciu bestii (dokonałam i może komuś sie przyda rada)

    No tak ja też się z nią męczyłem kilkanaście razy(za każdym razem trzeba było filmik oglądać...) aż w końcu wczytałem poprzedniego save i rozwinąłem umiejętność znadku aard i tworzenia oleju. O dziwo wystarczyło ją tylko ogłuszyć i Geralt od razu wykonał egzekucję na tym podpalonym dobermanie^^-...
  15. K

    Jak uwieść kelnereczkę?

    Jemu chyba chodzi o tą w misiu kudłaczu co proponuje pójście na zaplecze, w drugim akcie ale to ściema bo po chwili dodaje, że jest jej facet w pobliżu i jakby ją zobaczył z kimś to by jej głowę urwał... a żeby znaleźć tą babcie to trzeba po prostu pochodzić i zagadywać do staruszek, można ją...
  16. K

    Gry na których się wychowaliście

    ech...najlepsze były czasy pegasusa:D contra, mario i wiele wspaniałych platformówek których tytułów niestety nie pamiętam. Potem była amiga a500 i mortal kombat II cannon fodder, giana sisters(czy jakoś tak :D ) taka platformowka co się muchą chodzilo(zool czy jakoś tak) jakiś golf bilard i...
  17. K

    po co kupowac jak mozna miec za darmo? (ksiegi, przedmioty do questow)

    A ja nawet nie wiem skąd w moim ekwipunku znalazła się ta książka :o Bo tą drugą dostałem od krasnala :P ale pierwsza??Może jakiś bug? W sumie szkoda, że ją tak szybko dostałem bo miałe nadzieje, że będzie trzeba trochę pochodzić i pokombinować w tym quescie a tu zonk :P A czy w mieście babcie...
  18. K

    Problemy z grą - wydajność

    Proponuje powyłaczać procesy przed uruchomieniem gry,nawet explorera- uruchamiamy witchera gdy zrobi się czarny ekran wciskamy ctrl+alt+del i w procesach bierzemy zakończ explorer, zniknie nam pasek startu i ikonki, ale to nic do gry da się wejść, a trochę ramu zostanie uwolnione. Po zakończonej...
  19. K

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    AMD athlon 3500+(939)@2530mhzasus A8ne1,5gb ramu 400mhzgalaxy gf7300gt ddr3 256mb 500/1400@600/1442(będe kręcił dalej :) )Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, zastanawiałem się czy pogram sobie na medium a tu taka niespodzianka gram na wysokich ustawieniach, na razie gra chodzi w miarę płynnie...
  20. K

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Mało grałem w Witchera i dopiero co opuściłem ten zamek, ale już mogę powiedzieć, że gra jest super, na początku denerwowała mnie trochę kamera w TTP(myślałem że będzie coś jak w gothicu czy oblivionie a tu za ramieniem), ale już się przyzwyczajam, system walki wymaga przyzwyczajenia, jednak...
Top Bottom