Search results

+
  1. M

    Akt II

    Ja też mam problem taki jak Losiek, a mianowicie wiem, że baranina i kalkstein są niewinni a winny jest azar. Próbowałem znaleźć Baraninę ale nigdzie go nie ma. Ani w karczmie ani w domu. Zabiłem jakiś czas temu strażników baraniny i zabrałem 1 klucz i podobno postacie te się respawnują ale jak...
  2. M

    Akt II

    Witam. Mam pytanie:Przeprowadzam z Shani sekcję zwłok, ale chce dowiedzieć się prawdy i nie skazywać na Kalksteina ani na Baranine.Próbowałem wybierać opcję dialogowe tak jak każe poradnik no ale nic z tego. Cały czas Geralt twierdzi że winny jest Kalkstein :/Czy mógłby ktoś napisać Co Trzeba...
  3. M

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Fuck, ja już nie wiem czy to jest jakiś bug czy co?Ja ją uratowałem od tych bandytów gdzieś koło północy, w każdym razie była noc. W mieście ona mi powiedziała że zobaczymy się jutro po zachodzie słońca pod młynem. medytuję do zmierzchu, idę pod młyn, nie ma jej. Medytuje do północy, ide do...
  4. M

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Aran, a też miałeś w zadaniach że jest ono wypełnione? ( zielony ptaszek obok nazwy zadania :D )
  5. M

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Hmm, coś tu nie gra. Medytowałem do północy, po czym udałem się do młyna ( w dzienniku cały czas mam pokazane jakby zadanie było już wykonane ) ale nikogo tam nie zastałem?Może od razu jak uratowałem Vessę to od razu tam pójdę?
  6. M

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Witam wszystkich jako że jestem tu nowy.Dopiero od wczoraj zacząłem grać w Wiedźmina i mam pytanie.Słyszałem, że w grze możliwe są romanse. Na początku udało mi się z Triss, ale teraz zacząłem próbować do Vessy ( jakoś tak ) - Barmanka z Karczmy.Gdy wykonywałem questa z zapalaniem ognia na...
Top Bottom