Search results

+
  1. E

    Przy odpaleniu wyskakuje błąd sterownika ekranu

    ok ja na starym kompie miałem jeśli chodzi o ilość pamięci na niej 4 razy mniejszą i była z serii 6 i szła gra w miarę dobrze, więc sądziłem że to nie stanowi problemu (problem że tej karty już nie mam :( ) Ale cóż trudno dzięki za rozwianie nadziei trza odłożyć na nową kartę EDIT: Gwoli...
  2. E

    Przy odpaleniu wyskakuje błąd sterownika ekranu

    Przy odpaleniu wyskakuje błąd sterownika ekranu Witam przy odpaleniu gry pojawia się ciemny ekran po czym wywala na chwilę do pulpitu gdzie pojawia się komunikat 'Sterownik ekranu NVIDIA Windows Kernel Mode Driver [wersja zainstalowanego sterownika] przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność'...
  3. E

    POSTAĆ: Iorweth

    Hmm... chyba znalazłem ewentualne źródło z którego może pochodzić imię Iorweth (lepiej późno niż wcale) otóż w Trylogii Arturiańskiej (konkretnie 1 tomie "Zimowym Monarsze") Iorweth to druid z Powys (brzmi może znajomo xD) który błogosławił zaręczyny Artura i Ceinwyn... a jak wiemy Pan Sapkowski...
  4. E

    Outra - domysły , rozważania

    Mogliby tez w to zamieszać Henselta z Kaedwen w końcu pierwszy całkiem zabity to władca Aedirn (nie pisze imienia bo nie pamietam dokładnie jak się je pisze :P) a wszyscy chyba pamiętamy z sagi spór o Dolną Marchię (właściwie Górne Aedirn) między Kaedwen a Aedirn podczas wojny z Nilfgaardem...
  5. E

    Problemy z patchem 1.4

    U mnie również pojawia się pewien problem mianowicie kupiłem sobie rok temu Wiedźmina (przez internet na gram.pl) i zarejestrowałem na gram.pl i tutaj. ALE od tego czasu złożyłem se nowego kompa i tera ściągnąłem Edycje Rozszerzoną i pisze że muszę zarejestrować więc pytam czy przez to że new...
Top Bottom