Search results

+
  1. B

    Nasze zdjęcia

    Kiedy widziałem to zdjęcie za pierwszym razem (w rozmiarze miniaturki) - zobaczyłem psa z jakimiś okularkami na oczach. Nie wiem jak to zrobiłem.
  2. B

    Sprzęt audio, video, itp. Bez AGD.

    Jakie słuchawki polecicie w cenie do 15 zł ?
  3. B

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Undomiel, jestem z Tobą! Łączmy tematy, piraci, jednoczmy się! :DChciałbym sprostować tylko jedną kwestię: Otóż ja jestem wśród innych od mniej niż 6 lat, a zatem stwierdzenie jest logicznie błędne i należałoby je poprawić
  4. B

    Mechanika

    Mechanika [no i przepraszam, jeżeli w złym kategorii]W związku z projektem, który tworzę (na razie wolałbym, aby to była niespodzianka), potrzebuję osoby, która zna się na mechanice.Nie chodzi tu o znajomość tego, jakie mechaniczne przedmioty pojawiają się w uniwersum ("świat" to pewnie lepsze...
  5. B

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    I mnie też dajwno nie byjło :D Odstraszył mnie nowy lajołt również :Dhttp://www.thewitcher.com/forum/ - z zaskoczeniem stwierdziłem, że nie przycina mi tu scrollbara, niestety wchodząc "niżej" w forum doznałem znanego uczucia przycinania się forum wiedźmińśkiego - nie ma okejki!!!!!!!!!!!!!
  6. B

    Wiedźmin Zwiastun

    Szanowałem to forum, ale widzę, że zeszło na psy. Fani Wiedźmina zawsze starali się utrzymać wiedzę o nawiązaniach do SW w undergroundzie (mam nadzieję, że nie zaczniecie zaraz rzucać do niego linkami), a Wy nawijacie o tym na dobrze googlowanym forum oficjalnym. Z resztą, mówicie rzeczy, które...
  7. B

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    wpisz w google[szukana fraza] site:thewitcher.com
  8. B

    Gry komputerowe

    Nie obrażajcie dinożarłów bo was żjedżą.
  9. B

    Gry komputerowe

    Naaa... Diablo III? Troszkę cicho o nim, więc wygląda na to, że wyjdzie za rok (_8(|)Ale może to i lepiej, że się nie spieszą - ostatnio obczaiłem Titan Questa i muszę powiedzieć, że ma wiele fajnych rozwiązań i chyba tylko odpowiedniego klimatu mu brakuje by mógł spełniać rolę następcy Diablo...
  10. B

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    A więc wiara katolików neguje już nie tylko prawa fizyki, ale również logiki. To wiele tłumaczy, nawet bez sarkazmu oceniając: skoro katolik musi wyzbyć się logiki, aby uwierzyć, to albo wierzy, albo myśli logicznie.Nie da się tej "trójosobowości" wytłumaczyć - ponieważ nie ma żadnego...
  11. B

    Gry komputerowe

    * inżynier jest do dupy* średni czas wątpliwej rozrywki - 33 godziny* 80% graczy z nudów modyfikowało twarz* 20% graczy jest no-life'ami, których kochankami są postaci, którymi grają* Ponad połowa graczy nie ukończyła gry ze względu na punkt drugi...* Ponad połowa graczy woli gejmplej od fabuły*...
  12. B

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Może moderowały ich spotkania poświęcone otwartym dyskusjom na ważne tematy publiczne (czyt. fora) :DWstydź się swojej egzystencji, Iwono! buahahahaha Ja pier... Koniec Świata. A ponadto, dlaczego jedyne słowa o Chrystusie, zostały napisane przez osoby natchnione przez Boga? Podejrzane.EDYCJA...
  13. B

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Nie da się ściąć kucyka, ponieważ jest twardo zakodowany w engine gry. Ponadto istnieje ryzyko, że podczas overflowa pamięci RAM, które zdarzać mogą się często w związku z brakiem loadingów, nagle wszyscy NPC również będą mieli kucyki.Na szczęście dla tych, którzy kucyka nie lubią, kamerę będzie...
  14. B

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Po pierwsze, obrażając homoseksualistów i traktując ich jako gorszych, obrażacie sami siebie. Skąd takie oburzenie, że kucyk czyni Geralta Gejem? A co, nie może być gejem? Ja wiem, w jedynce był hetero, ale to nie znaczy, że nie mógł się nawrócić w sequelu ;). Tym bardziej, że co niektórym...
  15. B

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Wysyłam mu wyrazy szacunku na PW. Tak to się robi!
  16. B

    Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

    Wyjaśnię Wam co powiedział za 200 zł.
  17. B

    Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

    Nie, źle zgadujecie ;) Po prostu słyszałem to jeszcze z dwóch innych źródeł:1. Iskra2. Nie wiem, chyba jakaś książka.Poza tym odwracacie kota ogonem. Facet pisze, że przeszkadza mu białe na czarnym, a Flash traktuje to jako argument dla potrzeby jasnego szarego na ciemnym szarym. Mówię o tym...
  18. B

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    A więc to tam się podziały! Oddawaj!Dostałem PW, że mój post został skasowany. Nadwcą był TWÓJ PRZYJACIEL. W pierwszej chwili pomyślałem, że mój, a teraz, że Twój, ale potem, że to ja sam do siebie wysłałem. I tu pytanie, czy to miało mnie zastraszyć? Jeżeli tak, to muszę przyznać, że bardzo...
  19. B

    Baby z wozu, koniom lżej - czyli Yennefer i Ciri w W2

    Mi też o to chodziło, kiedy mówiłem, że za mało amnezji.
  20. B

    Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

    Tak, wszystko można udowodnić i jeszcze zanim to napisałeś rozumowałem w ten sam sposób.Można też udowodnić przeciwnie, ludzie są przyzwyczajeni do czytania książek, więc ich wzrok świruje podczas czytania białego tekstu na czarnym tle.Ważne jest jednak to co mówią profesorowie stanowiący...
Top Bottom