Search results

+
  1. A

    brosze Salamandry

    Dokladnie mialem ten sam problem... ale w pewnym momencie jak odwiedzialem Raymonda, to go tam atakowali Ci z salamandry (niezla sciema generalnie w grze) i jak ich sie wybilo to byly tam dwie broszki, naszczescie jedna mialem jeszcze wczesniej po wykonaniu zlecenia by obronic dziewczynki ;)W...
  2. A

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    Ja generalnie bez wchodzenia na cmentarz, wykonywania zadania wdzięczność grabarza, bez impreski u Shani i wykonywaniu anatomi udalo mi się doprowadzić do momentu gdzie wszyscy są uniewinnieni poza Raymondem, ktory nagle stal sie Azarem. Wydaje mi sie ze jest to pewne nie dopracowanie w grze ze...
  3. A

    Akt 2 - zadania poboczne - cwaniaczek

    Heh ... a ja mam inny problem związany z tym zadaniem, a mianowicie po wgraniu już też nowego patcha, wykonałem całe to zlecenie, wybiłem wszystkich w krypcie, znalazłem co trzeba i wracam do wyjścia z kanałów (dokładnie tam gdzie mi też na mapce wskazuje żeby nie było), a tu chyba jakiś błąd bo...
  4. A

    zgubiona owieczka - bug?

    Generalnie niewiele sie tam od Driady można dowiedzieć, co najwyżej conieco o tym skąd się biorą dzieci ;DKontynuacja tego zadania jest w następnym Akcie.
Top Bottom