Search results

+
  1. K

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Ja tylko chciałem dać znać o tym co zauważyłem po 1.08... wiem, że nie było nic mowy w changelog'u 1.08 o tym że ma być to naprawione... ja wiem, że nie odkryłem nic nowego, po prostu informuje, że problem wciąż istnieje...
  2. K

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Patch 1.08 1. U mnie działa "Najgroźniejszy potwór Skellige" 2. Nie działa "Triss i jej statuetki" (po bitwie o Kaer Morhen) 3. Uruchamiając finał gry dostaje info że zadanie "Racja stanu" zakończona niepowodzeniem, pomimo, że od dawna leży u mnie w kwestach zakończonych (na sam koniec raczej...
  3. K

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Chyba normalnie popłaczę się z radości! Teraz musze impreze odwołać... :P
  4. K

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Cała ta sytuacja jest rozczarowująca... pacz 1,07 generuje poważne problemy, trzeba super uważać, a nawet może być tak, że może źle zaliczyć osiągnięcia pod właściwy koniec (racja stanu) a w tym czasie po cichu, bez informacji i bez listy zmian, JAKAŚ łątka jest wypuszczana, która tylko, a może...
  5. K

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Super... fajnie... :) Mam pytanie: "Triss i statuetki" oraz "Racja stanu" będzie naprawiona?
  6. K

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Sam fakt, że tyle trzeba czekać na kolejnego pacza jest rozczarowujacy... przydałyby się przynajmniej hotfixy do kwestów... performance to jedno... ale tak, to przynajmniej na niższej grafie można by grać i ewentualnie skończyć... No ja już od dwóch dni wróciłem do wykańczania porzuconej...
  7. K

    [BUG] [Spoiler] Zadania poboczne: statuetka szlachcica i zbrojnego

    Gdzie ten Hotfix... chociaż po takim upływie czasu to raczej coldfix...
  8. K

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Czy są jakiekolwiek informacje na temat kiegoś hotfixa lub nowego patcha? No już specjalnie wszystko co śmierdzi robalem omijałem cały tydzień, a nawet grałem jak ostatni ślimak, już nawet coraz częściej odpalam Inkwizycję zamiast Gonu... ale nie wiem ile tak uciągnę... :(
  9. K

    [BUG] Statuetki Szlachcica i Żołnierza

    Wczoraj mi też się po bitwie ten kwest wysypał...
  10. K

    [BUG] Ulepszony schemat stalowego miecza szkoły wilka

    No nie jestem pewien... ponieważ kwest mi się pojawił jako zakończony, a schematu nie ma. Przydała by się opcja, by móc aktywować waypointy odhaczone na zielono, by móc wrócić do lokacji bez szukania (po dzień dzisiejszy nie znalazłem szpitala Priscilli by ją odwiedzić. By znaleźć schemat na...
  11. K

    [BUG] Ulepszony schemat stalowego miecza szkoły wilka

    [BUG] Ulepszony schemat stalowego miecza szkoły wilka Wyszukiwanie forum mi nic nie wypluło. Zatem, nie mam tego schematu, a kwest zaliczony. Polazłem spowrotem do Groty pod Wrońcami u Barona, skrzynki były, ale klikając na nie, pojawiło mi się puste okienko bez itemów. Po wciśnięciu "Weź...
  12. K

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Mi zawsze brakowało profili gracza... żeby każde przejście miało swój profil i osobny zbiór sejwów... trochę jak w Mass Effekcie macie jedną postać i sejwy tej jednej postaci nie mieszają się z sejwami innych postaci... Ale tak konkretnie w tematyce, interesuje mnie ta wypowiedź: Prezes...
  13. K

    [BUG] DLC #14 - Alternatywny strój Ciri - Bitwa o Kaer Morhen

    [BUG] DLC #14 - Alternatywny strój Ciri - Bitwa o Kaer Morhen Strój Ciri w niektóych scenach jest ten oryginalny, a w niektórych ten z DLC. jest to malutka bzdura, ale skoro nikt jeszcze tego nie zgłosił... 9 korzystając z funkcji wyszukaj przynajmnije nic nie znalazłem).
  14. K

    Aktualizacja 1.07

    Czy ktoś zauważył błędy dotyczące Wyspy Mgieł lub bitwy o Kaer Morhen po paczu 1.07? Dzisiaj chciałem ruszyć z tym wątkiem, jedyne co czytałem, to czasem zdarza się zbugowane zachowanie rycerzy gonu (teleportują się). Ale niczego (korzystając z funkcji szukaj na forum) nie znalazłem...
  15. K

    Import Save z 2 nie działają [spoilery]

    Ja również poproszę o patch na prawidłowy import letho!
  16. K

    Klatkujący Wiedźmin

    Ja dałem fix 30 fps i jest znacznie lepiej... Dla oka skoki w płynności z 50 fps do 30 fps są bolesne, ale jak leci cały czas na 30 wydaje się być znacznie płynniej... do rozwiązania nowych problemów polecam takie rozwiązanie.
  17. K

    Szybkie wyszukiwanie aktualnych questów na mapie

    Dzięki :) Dzisiaj to sprawdzę... Biorąc pod uwagę, że codziennie sprawdzam te odległości od dwóch tygodni wybierając następny cel, to powinienem był wpaść na to już jakiś czas temu... tak to jest jak się gra tylko po nocach...
  18. K

    Szybkie wyszukiwanie aktualnych questów na mapie

    Ja to bym wogóle sugerował dodanie do listy kwestów nie tylko ogólnego regionu (Vellen, Skeligge albo Novigrad), ale także odległość jaka widnieje przy minimapce. Znacznie to ułatwiło by wybór następnego kwesta (wiem, że mając fast travel, odległość nie ma znaczenia, ale ja wolę grać bez...
  19. K

    [SPOILER] Broda Geralta na Skellige a Yennefer - dość oczywista nieścisłość.

    Jeżeli nawiązuje do spotkania w Gaju to ok... ale jej wypowiedź moim zdaniem odnosi się do tu i teraz... ja bym w przypadku golenia ten element wyrzucił, ale może redzi zostawili to na zasadzie dialogu z fanami, którzy pewnie podobne pytania zadawali pierwotnie a teraz się przekonują do...
Top Bottom