Search results

+
  1. E

    Pożegnanie

    Nme: Dzięki man, powodzenia! OGARNIAJ OGARNIAJ!!!a i weź mi usuń tytuł ok? :)Yarpen: seks... no tak. Wiedziałem, że o czymś zapomniałem.Bons: Ty jak zwykle wiesz więcej niż ja :) ale fakt, masz rację. A co do nowej firmy: nie dziele się bo i po co? To forum wiedźmina a nie eriasha... a już i tak...
  2. E

    A short goodbye

    Thank you so much. You are too kind. I am going to miss you so much!Thank you for everything, for awesome picture, kind words.Please, if you feel like connect with me (if you're not already:) ) on Facebook, Twitter, Linkedin... !!! :)Peace!Paul
  3. E

    Pożegnanie

    Dzięki wszystkim za miłe słowa.CDP to zajebiści ludzie i zajebiste miejsce a dwójka wygląda naprawdę obiecująco, przekonacie się już wkrótce :)Trzymajcie się. Jakby ktoś chciał pogadać czy coś zapytać zapraszam na PW.Tak żeby jeszcze wyjaśnić, przez ostatni rok nie byłem bardzo widoczny na...
  4. E

    A short goodbye

    A short goodbye Hey folks!Sadly, I have decided to leave CDP RED.I wanted to thank you for great cooperation and awesome relations I was able to establish with The Witcher community during my work in CDP RED.You are awesome crowd, thank you for everything. I had really great time cooperating...
  5. E

    Pożegnanie

    Pożegnanie Hej ludziska!Tak się złożyło, iż dziś mój przedostatni dzień w CDP RED. W związku z tym chciałbym wszystkim podziękować za wspólną pracę i dyskusje jakie miały miejsce w czasie mojej pracy w RED.Społeczność Wiedźmina to rzecz wyjątkowa, bo ludzie, którzy ją tworzą są po prostu...
  6. E

    Medical Problems - najnowszy mod jest już dostępny!

    Medical Problems - najnowszy mod jest już dostępny! Shani needs help fighting an epidemic of a new, unknown sickness. But what could a monster slayer possibly do about a medical problem?The game has several different possible endings, depending on which choices you make while playing. Three...
  7. E

    Medical Problems - new mod is available!

    Medical Problems - new mod is available! Shani needs help fighting an epidemic of a new, unknown sickness.But what could a monster slayer possibly do about a medical problem?The game has several different possible endings, depending on which choices you make while playing. Three choices* each...
  8. E

    Wieści z community - 15 miesięcy!

    Memuar, bonusem zwanyCzyli historya Wieści z Community.Grudzień/początek:Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce, moderatorzy zapragnęli jeszcze bardziej, by żyło się lepiej, wszystkim. Zaproponowali więc forum w pigułce, serwis prasowy o Was, forumowiczach - o Waszych działaniach ale i o Was...
  9. E

    Wieści z community - 15 miesięcy!

    Wieści z community - 15 miesięcy! 15 Miesięcy Wieści z Community!Tak, właśnie tyle. Piszemy, wyciskając siódme poty z klawiatur (albo to są nasze poty, jesteśmy zbyt pochłonięci pisaniem, aby sprawdzić), aby przybliżyć Wam - użytkownikom forum, co się dzieje ostatnimi czasy w naszej...
  10. E

    The Witcher game sells 1 million in Poland alone?

    The Witcher sold 1.3 million units worldwide.
  11. E

    CD Projekt RED rekrutuje!

    Ja bym chyba nie dał rady przejść tego samego fragmentu gry 200 razy... a czasem trzeba.
  12. E

    CD Projekt RED rekrutuje!

    CD Projekt RED rekrutuje! Studio CD Projekt RED pilnie poszukuje specjalistów z dziedzin związanych z rynkiem gier komputerowych.Szukamy designerów, programistów, grafików, specjalistów PR i koordynatorów. Jeśli uważasz, że posiadasz odpowiednie umiejętności, zapał i pasję do tworzenia gier...
  13. E

    A Dash of Information about The Witcher 2

    A Dash of Information about The Witcher 2 All those who cannot wait to learn more about the continued adventures of Geralt of Rivia will be happy to know that in March of this year we will hold a press conference during which we will officially present our newest production: The Witcher 2.We...
  14. E

    Activision dołącza do GOG.com dodając Arcanum do oferty

    Activision dołącza do GOG.com dodając Arcanum do oferty Wiemy, że ten news nie jest bezpośrednio związany z Wiedźminem, ale nasza siostrzana strona GOG.com, oferująca klasyczne gry na PC, właśnie ogłosiła podpisanie umowy z Activision. To co ucieszy nas, fanów gier RPG, najbardziej to fakt...
  15. E

    Arcanum added to GOG.com as Activision joins the service

    Arcanum added to GOG.com as Activision joins the service We know it's not strictly connected with The Witcher, but our sister site GOG.com, that offers DRM-free classic PC games, has just announced the addition of Activision games. The good news for us, RPG fans, is the release of one of the...
  16. E

    Wiedźmiński Konkurs Świąteczny rozstrzygnięty!

    Wiedźmiński Konkurs Świąteczny rozstrzygnięty! Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zwycięzcą konkursu świątecznego został użytkownik ukrywający się pod pseudonimem Garram! Serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace. Wybór okazał się bardzo trudny i...
  17. E

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Naprawdę staram się być wyrozumiały ale jeśli ktoś posuwa się do stwierdzenia, żeby się dana osoba ma "j****" to nie ma nic wspólnego z dyskusją. Jest to po prostu chamstwo. I właśnie za to jest ten ban.Jeśli ktoś uważa inaczej - zapraszam na PW.
  18. E

    Wiedźmiński Konkurs Świąteczny

    Coś źle z choinką? he? HE? :) A poza tym nie jest moja :)
  19. E

    Wiedźmiński Konkurs Świąteczny

    Za moim oknem prawie nie ma śniegu. Załączam dowód.I proszę mnie nie odłączać od komputera. To mnie może zabić.
  20. E

    Wiedźmiński Konkurs Świąteczny

    Wiedźmiński Konkurs Świąteczny Choć za oknem śniegu jak na lekarstwo, to nie da się ukryć że święta już za pasem. W związku z tym jak co roku postanowiliśmy zabawić się w mikołaja i obdarować was prezentami. Niestety jako że jesteśmy ludźmi z natury wrednymi, to wszystko delikatnie utrudnimy i...
Top Bottom