Search results

+
  1. P

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Czy istnieje jakaś szansa na to, że Wiedźmin zostanie kiedyś wydany także na konsole Wii? Wiem, że w Polsce posiadaczy tej konsoli jest mniej niż na zachodzie, ale może właśnie dzięki temu Polacy zaczęli by ją kupować. A tak poza tym mogła by być to jedyna gra na tę konsolę wydana w naszym...
  2. P

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Czy istnieje jakaś szansa na to, że Wiedźmin zostanie kiedyś wydany także na konsole Wii? Wiem, że w Polsce posiadaczy tej konsoli jest mniej niż na zachodzie, ale może właśnie dzięki temu Polacy zaczęli by ją kupować. A tak poza tym mogła by być to jedyna gra na tę konsolę wydana w naszym...
  3. P

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Jak ściągnąć ten poradnik bo mi wyskakuje żebym wpisał nazwę użytkownika i hasło do jakiegoś serwera ftp????????????
  4. P

    Więcej D'jinniego!

    A ja nie moge tego poradnika pobrać. Jak klikam by go pobrać wyskakuje mi żebym wpisał login i hasło do jakiegoś serwera ftp. O co chodzi??? ??? ???
  5. P

    Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

    Czy będzie możliwe takie coś jak przyjmowanie zadań, polowania na powory itp. ??? ???
  6. P

    Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

    A ta gra jest trudna do opanowania, czy może prosta??
  7. P

    Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

    Ale to przypadkiem nie będzie gra turowa?? ???
  8. P

    D'jinni i patch 1.3 przesunięte

    Masakra... Ale dobra poczekamy jeszcze kilka dni. A tak miej więcej to gzieś dwa czy z 5?
  9. P

    Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

    Super. Już nie mogę się odczekać. Ale teraz czekam na 3 newsa. ;)
  10. P

    Gamestar przyznaje Wiedźminowi tytuł gry RPG roku

    Gratuluję. A tak wogóle to te dodatki dzisiaj bedą. Dajcie jakiegoś newsa czy tak czy może nie.
  11. P

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    Ale w piątek pracują nie. Więc mogli by coś napisać a nie od 5 dni ani jednego słowa.
  12. P

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    Można też grać w okienku. W tedy prawie w ogóle się nie wyłancza (u mnie działa). Ale to nie to samo co granie w pełnym oknie. No nic zobacze czy po włonczeniu patcha problem zniknie czy bendzie trzeba xp wgrywać.
  13. P

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    Mogli by już dać. Wszyscy by ściągali i nikt by nie jenczał. A serwery zapchane by były najwyżej przez 2 dni.
  14. P

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    Dzisiaj już chyba nie dodadzą bo za puźno. Ale kto wie??
  15. P

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    Nie wiem co ci redzi kombinują ( no bo ile można tak czekać) może dadzą nam coś jeszcze ? xd
  16. P

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    W sumie tak, ale zobacz: nastawiasz się na 14 a tu nic, ostatni tydzień marca, najprawdopodobniej 26. Jest 26, bum. Nikt nawet nic nienapisał. Jest już 28 a żaden z redów ani słowa. Trochę dziwne nie uważasz?
  17. P

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    A ja się zastanawiam, że skoro to wina prawników to przecież w sobote i niedziele nic nie zdziałają. Może więc jeszcze dzisiaj? xd
  18. P

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    Ostatni tydzień marca się już kończy, zostały tylko 3 dni. Może jakiś red by napisał kiedy to dokładnie udostępnią bo napewno wiedzą.
  19. P

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    Mamy już piątek a dodatków nie ma. Może to pryma aprylis, o którym dowiemy się 1 kwietnia?xd
  20. P

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    No i będą ale niewiadomo kiedy. Miały być już
Top Bottom