Search results

+
  1. C

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Łał. Faktycznie pomogło. Dziękuję :beer: Moje przypuszczenia szły raczej w mglistym kierunku rozpoczęcia "się" jakiegoś kontraktu dla Potworów. Na pomysł, że może to być zwykły błąd nie wpadłem..
  2. C

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Witam. Od jakiegoś czasu w Księdze Nagród pulsują mi podświetleniem dowódcy frakcji Potworów (na zakładce głównej ikonki ich głów). Tyczy się to zarówno podstawki, jak i Krwawej Klątwy i Wojny Krwi. Do kilku z nich mam odblokowane całe drzewko, innnych nie ruszyłem. Pulsują wszyscy i tylko tej...
  3. C

    Zaczyna się Pojedynek Frakcji!

    Czyli gdzie dokładnie?
  4. C

    Problemy z patchem 1.4

    Najlepiej poczytać temat zanim się napisze posta, tym bardziej, że o EAX bugu (bo o to właśnie tutaj chodzi) jest sporo już na pierwszych dwóch stronach... Rozwiązanie problemu też jest...
  5. C

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Jak słyszę wyłączyć przyspiesznie sprzętowe to mnie ciary przechodzą - nie po to mam dźwiękówkę, żeby mi procek musiał dźwięk przetwarzać. Jak w powyższym poście - ściągnąć, podmienić, na wszelki wypadek zrobić kopię zapasową - działa!
  6. C

    Problemy z patchem 1.4

    Dlatego w takich przypadkach robi się kopię zapasową podmienianych plików to raz, a dwa akurat nie wydaje mi się aby z czymś się to poźniej miało gryźć... Tak czy siak w razie czego podmienię z powrotem oryginalne pliki i po problemie...
  7. C

    Problemy z patchem 1.4

    EAX bug fix mi też pomógł:)Ech cały dzień w bólach rodziło się te ponad 3.5gb patchy/nakładek/bonusów/przygód... Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze:)
  8. C

    Problemy z patchem 1.4

    "Ok, teraz nie mam pojęcia o co chodzi. Znowu dałem na pełne przyspieszenie i gra dalej się uruchamia. A wczesniej, na takich samych sterownikach, nie chciała. Dziwne. w kazdym razie- zastosuje się do wskazówek j/w"Sprawa wygląda tak - faktycznie "coś tu nie pasi" z dźwiękiem, a konkretnie z...
  9. C

    Problemy z patchem 1.4

    TWEE_Polish_language_pack - 595 012 kbTWEE_Upgrade - 931 419 kbŚciągam Operą i jak mam przerwane połączenie to mi od razu wywala proces, a ciągnąłem do południa jak jeszcze fajny był transfer.Forceware 175.19, DirectX 9.24.1400, poza tym przed patchowaniem działało...
  10. C

    Problemy z patchem 1.4

    Ściągnięte -> zainstalowane zgodnie z instrukcjami -> uruchamiam grę -> error
  11. C

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    ChrisBgnr - Na przeglądarce, która nie obsługiwała Flash'a miałem tak jak Ty (samo odświeżanie miast ściągania). Zmieniłem przeglądarkę i nie ma problemu... Już śmiga, więc zwalam to na chwilowe przeciążenie strony:)-> do pani moderator - proszę się nie dziwić, że zachowujemy się tutaj jak...
  12. C

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    grrrrr klikam na ściągnij i mi odświeża tylko stronę i nic się nie dzieje............. :(
  13. C

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Ech co to za pocieszny zegar na forum jest? Jest godzina 1:14 i czekam jeszcze 15 minut...... A już sobie Wiesia instalnąłem z nadzieją, że MOŻE jak wstanę to mi się update ściągnie....... taaaaaak.......... Nadzieja mamą tych... no.... marzycieli ^^
  14. C

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    No i gdzie ten update?! Przecież jak jutro wstanę to serwery pewnie będą już padnięte od tego tłumu co się na to rzuci..................
  15. C

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona - Szaleństwo kolorów

    Czyli wygląda na to, że jak to mamy często doczynienia w branży, obiecanki nie pokrywają się z tym co dostajemy;/ Miało być różnicowanie postaci a nie "gala mody"... I nie miałbym pretensji gdyby nie właśnie obietnice. Takie półprawdy psują tylko wiarygodność - różnicowanie postaci - phi... też...
Top Bottom