Search results

+
  1. W

    Can't play Cyberpunk as disabled person

    Please fix this
  2. W

    Wiedźmin 3 - HUD

    Proszę potwierdźcie/dodajcie możliwość włączania/wyłączania poszczególnych elementów interfejsu skrótem klawiszowym.
  3. W

    The Witcher 3: Wild Hunt Language availability

    Why are Asian editions stripped out off the Polish version?
  4. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi dotyczące pudełkowej wersji PC

    Tak ich nie ma, że są. I niech mi tu nikt nie próbuje odwracać kota ogonem, na czele z @Marcin Momot Brak zabezpieczeń DRM rozumiem tak, że po prostu wkładam płytkę do napędu, instaluję i gram, bez dociągania czegokolwiek z internetu. Tak to rozumie normalny gracz, a tu mamy jakąś dziwną...
  5. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi dotyczące pudełkowej wersji PC

    Uniesienie nie jest o pliczek, a o to, że CDP robi z gęby cholewę, bo gra miała być DRM-Free, a nie jest. Jak wszystko dobrze pójdzie w dniu premiery, to zabezpieczenie nie będzie zbyt uciążliwe dla większości (ale nie wszystkich! Nie każdy ma dostęp do internetu zawsze i wszędzie) użytkowników...
  6. W

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    O to, że kłamali, że wersja pudełkowa jest bez DRMa. Ja też rozumiem, po co jest takie zabezpieczenie i mógłbym je zaakceptować (zresztą z zasady i tak nie zamiawiam preorderów), ale CDP obiecywał coś innego.
  7. W

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Nijak nie zrozumiem, co w tej sutuacji redzi odpierdzielili. Ze chca miec kontrole nad momentem premiery to zrozumiale, tylko po co w takim razie OSZUKIWALI GRACZY*, ze wersja pudelkowa jest DRM-Free? I jeszcze wrzucaja kod do goga, ktorego duza czesc graczy pewnie z cala premedytacja sprzeda...
  8. W

    Wiedźmin - Kompendium o świecie gier

    Na http://www.amazon.com/The-World-Witcher-Projekt-Red/dp/1616554827 są dość obszerne fragmenty po angielsku. A czy Pan AS miał w ogóle jakiś kontak z tą książką? Wie w ogóle o jej istnieniu?:> Mam nadzieję, że zadbaliście, by w odpowiednim czasie zapukał do niego kurier z wiadomą przesyłką...
  9. W

    Pytanie o zagranicznych ludzi w CD Projekt Red

    Czy Wied...CDP-R jest wystarczająco słowiański?:> Żeby nie było niejasności, nazwa tematu to żart:) Ale coś jest na rzeczy:P I ta sprawa mnie trochę zaintrygowała:) OK, więc co mnie tak naprawdę dziwi? Wiadomo, CDP się globalizuje, normalna sprawa i oznaka sukcesu. Jak pisze @Rafal_Jaki...
  10. W

    Wiedźmin 3: system walki

    Gra powinna karać za ciągłe powtarzanie tego samego schematu, zwłaszcza, jeśli jest durny. Innymi słowy, nie mieć exploitów. W Wiedźminie 2 takimi były przewrót i Quen i jak narazie wygląda niestety na to, że przez 4 lata nic się nie zmieniło. Ja chcę, żeby gra mnie zmuszała do kombinowania, a...
  11. W

    Wiedźmin 3: system walki

    Nie no, jasne, w W2 też MOŻNA było grać inaczej. Tylko że dobry design polega na tym, by kierować gracza do takiego stylu gry, który przynosi odpowiednią satysfakcję i ma sens. Konieczność grania wbrew mechanice to poważna wada i mocno zaburza radość czerpaną z obcowania z tytułem. Gra nie...
  12. W

    Wiedźmin 3: system walki

    https://www.youtube.com/watch?v=WrZP6Sq-8vI No nie...obiecywali CZERWoni zrobimy porządek z rollfestem i quenspamem...nikczemnie oszukali. Nadal Geralt sadzi fikołki jak wariat i dalej ma w podorędzi "znak nieśmiertelności". Stara taktyka "odturlaj, załaduj quena, podturlaj, powtórz" wraca do...
  13. W

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    NIe podoba mi się, jak wszyscy galopują po płotach, chaszczach, wertepach, leśnych ostępach. Koń powinien na takim terenie potykać się i zmuszać jeźdzca do zeskoczenia na ziemię. Rozumiem ideę wierzchowca, pozwala poruszać się szybciej i nie marnować czasu, ale niech to się dzieje na DRODZE, a...
  14. W

    Wiedźmin 3 - grafika

    e W1 ładował się przy każdym wejściu i wyjściu z pomieszczenia, czy zmianie dzielnicy miasta - dlatego loadingi były wkurzające i ratowały je tylko śliczne obrazki i klimatyczna muzyka. Tu długie ładowanie jest ceną za brak loadingów w samej grze i jest to chyba cena, którą warto zapłacić...
  15. W

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Drzewa powinny znikać z pola widzenia, ale nie nagle. Rozpływać się, robić przezroczyste, cokolwiek, co wygląda lepiej. Oby to jeszcze dopracowali,
  16. W

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    Eee, no to jednak nie do końca to, o co mi chodziło. Ja chcę zrobić tak: pacam F5 i mam Axii, pacam Q i Geralt Axii rzuca. A nie, że coś muszę pacnąć 5 razy, żeby wreszcie dolecieć, gdzie chcę, a jak przelecę za daleko, to od nowa. I nie zgodzę się, że szybsze jest rzucanie jednym klawiszem, bo...
  17. W

    Wiedźmin 3 - grafika

    No ok, mówiłem ogólnie o RAMie, takim i taki, zresztą z tego co rozumiem na konsolach to rozróżnienie nie występuje, ciekawe, jak Wiedźmin poradzi sobie tam. Ciekaw też jestem, czy w takim razie ten problem nie występuje na Titanie X z 12GB. Ja, jak już mówiłem, wolałbym oglądać stale niższej...
  18. W

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    Nie było, a grałem w EE. Chyba, że przez całą grę się do tego nie dokopałem, w takim razie napisz mi jak to zrobić, a walnę łbem o ścianę (ale przy okazji przyda mi się do powtórnego przejścia gry z innymi wyborami i może z modem FCR) Z tego co pamiętam w W2 można było UŻYĆ znaku za pomocą...
  19. W

    Sprawy Marketingowe

    Po przeczytaniu zapowiedzi w niemieckim Gamestarze wnioskuję, by oficjalnym hasłem promującym Wiedźmina Trzeciego stało się: NIEMIEC PŁAKAŁ, JAK GRAŁ
  20. W

    Wiedźmin 3 - grafika

    Jak nie z RAMem, to z czym? Ekspertem nie jestem, ale w praktycznie każdej grze to, jak bardzo mogłeś podkręcić zasięg rysowania zależało od ilości ramu w systemie i na grafice. W każdym razie nie wygląda to dobrze:/ Mam nadzieję, że chociaż nie będzie ustawione to "twardo" i za te 2-3 lata...
Top Bottom