Search results

+
  1. U

    Jaka nastepna gre chcielibyscie, zeby

    Wedlug mnie CDP Red nie powinnien odchodzic od RPGów i zrobić nowe arcydzieło. NIekoniecznie na podstawie literatury itp. Ważne żeby gra miałą wciągającą fabułę bo jka dla mnie to jest najważniejsze. i oczywsicie grywalnosc ale po wiedzminie nie sadze zeby CDPRed storzyl gre nudna. Trzymam...
  2. U

    Forumowa filmówka

    Ja średnio co dwa miesiące oglądam film How High. Raperski klimat i ogólnie lekki i przyjemny film. A ponadto warto obejrzeć film CB4 chociaż nie jest on zbyt popularny a data premiery - 1993 . Ale jeśli bedziecie mieli możliwość to nie przegapcie okazji i looknijcie. Oczywiscie pisze głównie do...
  3. U

    narysuj \

    Narysowalem kumpla i przeslalem mu maila z linkiem do rysunku . Ale aniu u niego ani u mnie te rysunki nie dzialaja. Tez bym wstawil swoja prace :) Jednak u zadnego z moich kumpli nie dzialaja te rysunki. A jak jest u was? Moze by ktos z Was sprawdzil czy dziala ten serwis.
  4. U

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Wiewiorki ! Zakon to centrum zła ktore nawiedzilo wyzime. nasienie piekla. wiec nastepnym razem gram po ich stronie a na koncu jako neutralny. ale chcialbym przed przejsciem jako neutral przeczytac sage o wiedzminie wiec pewnie poczekam do wakacji :(
  5. U

    Po prostu sport

    Teraz został nam 4 koszyk. 2 grudnia losowanie grup. Chociaz na MŚ '06 grupa była dość łatwa, jednak jka mowią - Leo to mistrz motywacji. POczekamy, zobaczymy . Nadzieje trzeba mieć a wyjście z grupy to będzie malutki sukces.
  6. U

    Panie w Akcie IV

    Wieśniaczka - Cukrowa lala (Wieśniaczka pojawia się w losowych miejscach mapy)Celina - PierśieńPani Jeziora - po rozmowie z Pustelnikiem na temat Graala. Trzeba poprowadzić właściwie rozmowę.
  7. U

    Problem z magazynem?

    Moze to jakis błąd. POmedytuj troche do pólnocy . A jesli nie masz patcha 1.1a to zainstaluj byćmoże to coś naprawi.
  8. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Maja oni jakieś przywileje?
  9. U

    Problem z Vesną

    Nie wejdziesz do środka. Vesna czeka nie w młynie ,tylko koło niego.Przyjdz ok 22-23
  10. U

    Posłaniec?

    Sproboj go upic :)
  11. U

    Jakiej kamery używacie?

    Ja generalnie gram F3 ale czasami jak mi geralt utknie i nie moze sie ruszyc to klikam na F1. Zdarzylo ise to moze 2-3 razy .
  12. U

    Bugi

    Z tego co wyczytalem na tymze forum to wnioskuje ze do poprawki jest wersja angielska. PO przetlumaczeniu nazwy Jaskra wychodzi Mlecz :) triss ma tez inne nazwisko chyba Ranuncul. W czeskiej wersji Jaksier za to nazywa sie Marigold. Chcecie to odsylam to tematu ...
  13. U

    Miecze w II akcie - podsumowanie

    w II Akcie na Bagnach na Wyspie Wywern lezy Harvall - bardzo dobry miecz stalowy.co do run - mozna zdobyc 2 - 1 od Zoltana po wykonaniu questu Pamiec Ostrza a druga kupisz u Talara.
  14. U

    Shani czy Triss -dyskusja

    wszystkie karty sa chyba w katalogu DATA . odtworzysz je za pomoca programu RADTools.
  15. U

    Pucybut

    Ale za rozwiazanie jego tajemnicy dostajemy EXP ?? Jakis wpis w dzienniku moze?
  16. U

    Krótka pamięć płatnerzy zakonu, kupcy - problemy

    Jesli jestes przyjacielem Zakonu podobno mozesz z nim handlowac. Jednak ja stalem po stronie elfow. W 5 akcie wykuwacie on dla ciebie Zbroje o ile sie nie myle.
  17. U

    Pucybut

    Nie on nam moze opowiedziec o wyzimie ale nic pozatym.
  18. U

    Najciekawsze teksty z gry

    mi zapadlo w pamiec kwestia Jaskra:Chdzomy do bordelu, to bedzie twoj wieczor kawalerski. :)
  19. U

    Ciosy końcowe/Finishery

    ja tez nie widzialem tego z wbiciem obok miecza i sztyletowaniem. trzeba miec w reku sztyletjako bron aktywna czy wystarczy go mniec w ekwipunku?
  20. U

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    czy aby ten proces nie uruchamia sie automatycznie gdy wlaczamy kompa?
Top Bottom