Search results

+
  1. R

    Opinie graczy.

    Wreszcie przeszedłem Wiedźmina. Moja ocena to 9- .W grze często zdarzają się bugi i nie doróbki np. miecz przeciwnika przechodzi przez geralta na wylot.Jednak ogólnie jest to gra z kapitalną fabułą, ładną oprawą i doskonałym wyborem rozwoju postaci.Podoba mi się także wybór tego co chcemy zrobić...
  2. R

    Wiedźmin w „12 grach na Święta” Eurogamera

    Wiedźmin wg. mnie jest lepszy od Bioshcocka.To jedna z najlepszych gier na świecie!!
  3. R

    Ogromna porcja recenzji Wiedźmina

    Czemu niejaki gamekult dał tylko 7/10 :o. To jest brak profesjonalizmu. A inne oceny całkiem ładne.
  4. R

    Zniknięcie Pani Jeziora

    Jest dokładnie w tym miejcu gdzie zabijało się Dagona
  5. R

    Poziom końcowy

    Na łatwym coś koło 30,ale robiłem tylko zadania główne
  6. R

    Zakonczenie - Moja interpretacja - [Spoilery]

    Powinno być tak, że jak ukończy się główne zadania to można by grać dalej i chodzić po Temerii.
  7. R

    Jaka nastepna gre chcielibyscie, zeby

    Czytałem gdzieś,że CDPROJEKT RED ma zajmować się głównie grami RPG, więc nie należy oczekiwać przygodówek,strategii itd.Chciałbym żeby zrobili porządną grę RPG z dużym otwartym światem i fajną fabułą.
  8. R

    Jak sprzeda się za granicą Wiedźmin?

    Jak sprzeda się za granicą Wiedźmin? Ciekaw jestem jak za granicą sprzeda się Wiedźmin.Wiadomo już,że w Polsce sprzedaje się bardzo dobrze, ale jak będzie to wyglądało w Anglii,USA,Francji czy Rosji? Patrząc na recenzje największych serwisów internetowych wygląda na to iż Wiedźmin dobrze...
  9. R

    W pełnym słońcu

    Także nie miałem stadek południc. A jeśli chodzi o piąty kawałek lustra to musisz wejść po schodach, później przejść po dachu i wejść na wieże. Tam będzie ostatnia południca z kawałkiem lustra.
  10. R

    Jak zabić kościeja?

    Też miałem ten problem >:(.Na szczęście w końcu go pokonałem. Walczysz dobrym mieczem i dobrym stylem. Musisz wypić jaskółkę,zamieć i niekoniecznie wierzbę. Ale to dziwne bo ja go pokonałem w kilka minut.Jeśli to wszystko nie pomoże to atakuj go igni.
Top Bottom