Search results

+
  1. H

    odinstalowałem wszystko deamon'o'podobne

    Jeśli chodzi o Pana z nagrywarką firmy LG,to odsyłam Pana do sklepu po inną. Sam posiadałem taki sprzęt i nie dość,że przerywała mi się instalacja gry z 4 płyt przy płycie numer 3 albo 2,to jeszcze miałem różne dziwne błędy.Kupiłem sobie nagrywarkę firmy LITE-ON i wszystko działa cudnie,a o...
  2. H

    No DVD??

    Heh,ale po co korzystać z owej wieczystej gwarancji,czekać kilka tygodni na wymianę nośnika, jeśli twórcy gry mogą dokładać do płytki wersję no-cd/no-dvd i ułatwiać pracę i sobie i nam ?
  3. H

    Co sądzicie o Oblivionie?

    Oblivion to bardzo fajna produkcja.Jednak jeśli chodzi o fabułę,kuleje bardzo mocno w porównaniu z poprzednikiem TES III: Morrowind. Ładna grafika,ciekawy rozwój,ale słaby.
  4. H

    Karciana gra bitewna - WIEDŹMIN

    Taki czarny woreczek ze ściągaczami :P ja tam karciankę -pełną wersję ;),wygrałem na PGA :D za konkurs wiedzy o Wiedźminie :P (łatwe pytania były xD).
  5. H

    Piłka Nożna

    Taaaa.Jest czelsi,a nie ma Man Utd :( a Wisełką naginam w Managera 2006 i w drugim sezonie rozwaliłem Arsenal 4:1 :D
  6. H

    Najlepsze cytaty z książek, filmów i gier

    Jacek Piekara "Miecz Aniołów":"Zły łotr krzyczał jak opętany (zresztą jak miał krzyczeć) kiedy legioniści przybijali jego ręce do krzyża".
  7. H

    Piłka Nożna

    A gdzie Manchester United????
  8. H

    My forumowicze

    Wszystkim forumowiczom życzę Wesołych Świąt :) i Szczęśliwego Nowego Rocku :D
  9. H

    Tipsy??

    Z tego co mówili twórcy,to do Wiedźmina i tak nie ma Tipsów i nie będzie ;) więc bez obaw :)
  10. H

    Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

    Nie no ;) fajny film :) fajne efekty...To był przełom :) i jest nadal lepszy od wielu najnowszych produkcji ,mimo iż jest starszy o kilka ładnych lat ;)
  11. H

    Shani czy Triss -dyskusja

    Shani i Triss :D
  12. H

    Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

    Z tym Matrixem to 100% :D oglądałem Matrixa 1- 43 razy (nie,nie jestem chory) :D to na pewno matrix ;)
  13. H

    Fabuła Wiedźmina - jednak liniowa, czyli ułuda wielowątkowości (Spoiler!)

    Prawdziwie nieliniowa fabuła jest na przykład w The Elder Scrolls III: Morrowind. Tam nieliniowość fabuły idzie w parze z ogromną swobodą gry :) nie trzeba robić nic,można robić wszystko :) Zamiast wykonywać tysiąc questów,można od razu dostać się w jakiś dziwny sposób do głównego bossa i go...
  14. H

    Najlepszy Akt - Ankieta

    Epilog ;) Twórcom podobno najbardziej podoba się Lodowe Pustkowie ;) tak mówili na PGA ;) a ja lubię Epilog ;) fajne monsterki ;)
  15. H

    Problemy z grą - save'y

    Just like I said ;) profile w grze i cacy ;) savy są w "Moje Dokumenty",skopiuj sobie do iinego folderu,zrób format ,zainstaluj grę zgraj z powrotem i gra ;)
  16. H

    Wasz ulubiony potwór

    Fajnie wyglądają Bruxy, Graveniery(czy jakoś tak :P ) i wszystkie martwiaki ;) drażnią echinopsy i i te drugie chwasty. Z Bossów..hmmmm? Fajnie się walczy z Królem Gonu ;) no i fajny pomysł z Zieugl'em ;)
  17. H

    Wiedźmin a kwestia wulgarności

    Heh,przecież Amerykanie się niczego nie boją :P bo świat jest chory panowie i panie ;) na przykład,w niemieckim BRAVO, są zdjęcia nagich nastolatków i nastolatek i to BRAVO może kupić każdy... Co kraj,to obyczaj, a mi się zdaje,że na większości Polaków wulgaryzmy już nie robią wrażenia bo są po...
  18. H

    Wiedźmiński Quiz

    Ja się pochwalę,że na PGA podczas konkursu wiedzowego z Wiedźmina zostałem nazwany "znawcą" przez CDP ;)
  19. H

    Uroda pań w grze

    Abigail :P i kurtyzana z aktu 3 xD potem Shani,bo Merigold ma okropny biust :P
  20. H

    Kawały o Wiedźminie (szczególnie - o pre-orderze):P

    zacznij od siebie,bo aż się żal robi...
Top Bottom