Search results

+
  1. R

    Gry komputerowe

    Heh, w pierwszym poście tymże temacie jest, że ten temat jest o grach cRPG...Stosuj się może do swojej własnej sygnaturki! (Teraz czekam, aż powiesz, że to nie ty to powiedziałeś itp. itd.)
  2. R

    Gry komputerowe

    Wielu ludzi mówi, że Crysis zawiódł, nie spełnił oczekiwań. Jakie są wasze wrażenia po najnowszym dziełu Crytec-u, oraz na jakim sprzęcie i poziomie detali chodzi wam?Ja osobiście bardzo wciągnąłem się w Cry-a, wbrew temu co czytałem w cda nigdy nie miałem najmniejszych problemów z amunicją...
  3. R

    Problemy z grą - grafika

    Wspólnym elementem "błędnych" zestawów jest karta 9800GX2. Może po prostu wiedźmin nie potrafi obsługiwać takiego sli?
  4. R

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    Jak w podpisie. Wszystko chodzi idealnie w natywnej mojego 22' calowego moniotra. Ale jak mogło by nie chodzić skoro nawet Crysis w maks detalach działa pefekcyjnie?:)
  5. R

    Gry komputerowe

    Nie rozumiem, czemu musisz wstawiać całkowicie bez potrzeby przekleństwa, które zresztą każdy słyszy od niezbyt rozwiniętych umysłowo panów w dresach, którzy używają go jako znak interpunkcyjny. Przytocz mi proszę jakiś przykład dobrego humoru w jakiejś recenzji, skoro tak narzekasz na ten z...
  6. R

    Can't start the game.

    Try to get in Administrator account, not yours. To place Administrator account in normal log window, open registry editor, go to key [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList] , Create the following entry: Administrator: REG_DWORDAssign a...
  7. R

    Gry na których się wychowaliście

    Polskie dzieci nie "nachrzaniają" się szpadlami, polskie dzieci wolą grę Baseball w ekhm... polskim wydaniu:) Ale też wali się kijem w coś co ma okrągławy kształt:DA co do głównego tematu tego tematu:Ja wychowałem się na pierwszych Quake i Doom - ach, bardzo często grałem też w pierwsze "czy...
  8. R

    Gry komputerowe

    Genesis - zależy czego od pisma oczekujesz. Mi na przykład bardzo przypada do gustu wyrażanie własnych uczuć przez redaktorów, bardzo lubię poczytać felietony, a ten z "zupą czosnkową", drugi z jakimś chilli i ostatni z szwedzkim talerzem nie uważam za głupotę, lecz dobre urozmaicenie, na...
  9. R

    Co nieco o sprzęcie

    Je też Thermaltake - Armor Jr.Teraz wygląda troszkę inaczej, ale zdjęc obecnego stanu nie dam - aparat mi się spalił:)Gienek1 : No i co z tego? Ważne, że dobry.
  10. R

    Co nieco o sprzęcie

    http://www.allegro.pl/item382813957_nowy_bezprzewodowy_pad_do_xbox_360_najtaniej.html83zł u pewnego sprzedawcy to drogo?
  11. R

    Co nieco o sprzęcie

    To inni ludzie:)Ale bez pada nie pograsz też np. w Devil May Cry. A co do wyboru pada - na pc dobry jest oryginalny z XboX 360 (i tanie), a jak chce się coś naprawdę świetnego to Logitech Rumble Pad.
  12. R

    Co nieco o sprzęcie

    Ale nie skonfigurujesz sobie w oprogramowaniu wysokości klawisza i stopnia "kompresji" miejsca zajętego przez klawiaturę :) A szkoda :p
  13. R

    Co nieco o sprzęcie

    Ja nie rozumiem w ogóle, po co producenci klawiatur wpadli na taki "świetny" pomysł, by do klawiatur biurkowych w których nie liczy się rozmiar, wkładac płaskie, skurczone układy klawiszy, które w notebookach zastosowano po to, by oszczędzic miejsce. Gdzie tu wygoda?
  14. R

    Overclocking

    Z tego co wiem, to te karty można bezpiecznie podkręcic o około 30% w stosunku do taktowania referencyjnego (550MHz/700MHz (DDR 1400MHz)), więc policz sobie.Tylko czasami wersje OC kart słabiej się podkręcają.
  15. R

    Co nieco o sprzęcie

    Ale DFI umie iśc z duchem czasu i wie jak przyciągac do siebie overclockerów.
  16. R

    Co nieco o sprzęcie

    Wiesz, wszystko zależy od Ciebie, mój drogi. Swoją drogą, nie wiem czemu interpretujesz określenie nekr...technolog jako oszczerstwo. Ja jedynie odnosiłem się do twoich prób dostania tego znaczka.DFI: No cóż. Najlepsze wyniki osiągane są właśnie na nich. Nic dodac, nic ując.
  17. R

    Co nieco o sprzęcie

    kozieka? W szkole na niego mówią kozak:) Wybacz, ale lepiej go znam.
  18. R

    Co nieco o sprzęcie

    A ja DFI DK P35 T2-RS :)Widzę, że Bartek zna się sporo lepiej od pana "techologa" kozaka. Wiesz, dla mnie na przykład bawienie się taktowaniem i napięciami to prościzna. Uważam, że tematu Co Jest Łatwiejsze nie ma co rozwijac, gdyż jest on bezsensowną dyskusją o gustach. A o gustach...
  19. R

    Co nieco o sprzęcie

    Dlatego, że to się nazywa Moddingiem... Najlepiej od DFI. W DFI jest aż zatrzęsienie opcji, których części nie rozumieją nawet doświadczone O/C teamy:) Jak kto lubi. Bo tylko w rozbudowanym biosie osiągniesz dobre wyniki.
  20. R

    Co nieco o sprzęcie

    No właśnie. Procesor podkręca się mgnieniem oka mając IQ dwulatka. Z kartą graficzną jest jedynie odrobinkę trudniej. Ale pamięci to już całkowicie inna sprawa. Musisz ustawiac timingi (są cztery timingi, np. 4-4-4-12), ustawiac względem tego częstotliwośc. No i ogólnie męczyc się sporo. I...
Top Bottom