Search results

+
  1. T

    Ifrit poszukuje testerów

    Ifrit poszukuje testerów Kim jesteśmy?O naszym zespole można dowiedzieć się z tego tematu => http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=23546Kogo szukamy?Beta testerWymagane: * wytrwałość w testowaniu każdego modułu po kilkadziesiąt razy, * spostrzegawczość, * skrupulatność, * świetna...
  2. T

    [przygoda] Maskarada

    [przygoda] Maskarada Maskarada jest przygodą kryminalną, nawiązującą klimatem do produkcji noir. Osią fabuły jest zabójstwo, a naszym zadaniem – wskazanie winnego. Akcja rozgrywa się na Podgrodziu. Natkniemy się tu na karawanę z Vengerbergu - pełną podejrzanych kupców i rubasznych krasnoludów...
  3. T

    Wskazówki, porady i sztuczki (ostatnia aktualizacja 15.02.2009)

    Wskazówki, porady i sztuczki (ostatnia aktualizacja 15.02.2009) To jest temat, w którym zbieram wszystkie wskazówki i porady, które napisali użytkownicy albo REDzi. :)Aby ułatwić przeglądanie umieszczam linki do odpowiedzi.Spis Treści:Pytania ogólneSkryptyPrzydatne rzeczy (download)Ciekawostki...
  4. T

    Odtwarzanie plików bik w cutscenkach (karty sexu)

    Odtwarzanie plików bik w cutscenkach (karty sexu) Ostatnio zająłem się z ciekawości zrobieniem filmiku bik, który można odtworzyć w cutscenkach, tak jak jest to robione z kartami sexu. Zrobiłem wszystko dobrze, dla sprawdzanie dałem, aby odtworzyła mi się cutscenka z odpowiednią kartą. I udało...
  5. T

    Skrypty w Edytorze D'jinni

    Skrypty w Edytorze D'jinni W edytorze D'jinni, oprócz wielu edytorów znajduję się edytor skryptów, który chcąc, nie chcąc, jest potrzebny do zrobienia prawidłowo działającej gry. Niestety w poradniku (oprócz paru podstawowych przykładów - może 3 są) nie ma wyjaśnień, jak prawidłowo tworzyć te...
Top Bottom