Search results

+
  1. T

    W jaki sposób Geralt powrócił do żywych...-dyskusja

    Polecam grę Planescape Torment tam główny bohater tez się budzi, tyle że w kostnicy i tez stara się przypomnieć co sie stało. Swoja droga ciekawe czy scenarzyści Wiedźmina trochę z tej historii nie zaczerpnęli, zresztą ze świetnym skutkiem
  2. T

    pomoc w zabiciu bestii (dokonałam i może komuś sie przyda rada)

    Nie sugerujcie sie poradnikiem. Bestię najlepiej zabić stylem silnym, nałożyć na miecz olej na upiory. O ile dobrze pamiętam w tym akcie mozna zdobyć 3 kawałki meteorytu, kowal przekuje z nich dobry miecz stalowy.
  3. T

    problem z wiedzma i ludzmi POMOCY!!!

    Zgadzam sie co Do Abigail. Po pierwsze można ja zaliczyć :), po drugie pojawia sie w Odmętach w dalszej części gry i dodatkowo w walce finałowej bardzo nam pomaga.
  4. T

    Zakończenie "Nie będzie bolało"

    Ale nie ma sie co przejmować jeśli chodzi Ci tylko o miecz. Identyczny dostaniesz od Wielkiego Łowczego w Jaskini Druidów po zabiciu 2 bosów .
  5. T

    Zakończenie "Nie będzie bolało"

    Napisałem wspiąć bo koło tej wieży o ile dobrze pamiętam jest lekko pod górkę :) apotem wchodzi się na blanki i wchodzi do wieży.
  6. T

    Walka z Wielkim Mistrzem

    Walka z Wielkim Mistrzem Chyba już wiem po co napisano poradnik. Żeby utrudnić w pewnych miejscach grę ;D. Walczyłem z Wielkim Mistrzem na swój sposób i przegrałem bo zacząłem tez bić sie z tymi stworkami ognia, a wystarczyło tłuc wyłącznie to mistrza i po paru ciosach było po walce, to samo...
  7. T

    Poziom końcowy

    Ja skończyłem na 41 i 1/3 :). Według mnie i wielu których wypowiedzi czytałem nabijanie levela ma sens, zwłaszcza gdy przychodzi walczyć z trudnymi przeciwnikami.
  8. T

    Szturm na bank w Wyzimie

    Przecież tam w kanałach jest teleport
  9. T

    Zakończenie "Nie będzie bolało"

    Ja dostałem miecz po oddaniu wszystkich zębów, a zwłaszcza tego pięściarza, dopiero wtedy dostałem miecz.
  10. T

    Zakończenie "Nie będzie bolało"

    Trzeba iść na lewo od kapitana najemników, podejść w okolicę wierzy i tam się wspiąć na mur.
  11. T

    Zadanie "Zbroja" - Bug

    Ja część zbroi zdobyłem w IV akcie , a w piatym znalazłem resztę plus to samo co w IV. czytałem że część graczy znajdywała te części także w IV akcie.
  12. T

    Panie w Akcie IV

    Mi się udało dopaść Celinę za pierścionek, Elfkę za jedzenie, wieśniaczkę za cukrowa lalkę i Panią Jeziora po rozmowie o Gralu
  13. T

    Ryubi przyjazny kaplan

    Ja tez go szukam i nic z tego. Wytłukłem chyba ze 20 razy tych rybo ludzi i nic. Wykonałem wszystkie watki poboczne łącznie z zabiciem kapłana rybo ludzi na polach i od tej pory na Brzegu rybo ludzie już sie nie pojawiają, a przyjaznego kapłana nie ma. Musi to być jakiś błąd w grze i wreszcie...
Top Bottom