Search results

+
  1. V

    Geralt nie chce walczyć

    A co powiecie na taki bug? Po zainstalowaniu Flasha W1 zaczęło mi się notorycznie wywalać (z rzadka do pulpitu, zwykle zupełnie grę) - raz za razem. Nawet po 30-50 razy na godzinę gry. Zupełnie ją uniemożliwiając. Odinstalowanie Flasha, kilkukrotna reinstalka gry nie pomogły. Jakieś sugestie...
  2. V

    Konkurs na weekend

    Hmmm, trochę niesmak, że wygrał plagiat. Przecież ta praca opiera się na słynnych słowach przypisywanych Piłsudskiemu.
  3. V

    Machasz waść jak cepem...

    W zamian jednak spada Ci pasek "świeżości". Zaś od strony czysto wizualnej, czym różni się obserwowanie gamy uników, parad i źle wyprowadzonych ciosów od uników, parad i trafień, które mamy obecnie? Zarazem fakt, że pasek świeżości nie byłby w 100% wiarygodny (w przeciwieństwie do stosowanego...
  4. V

    Machasz waść jak cepem...

    A czy nie można dokonać syntezy obu wartości? Dając graczom realizm na ekranie a grywalność w mechanice. Wydaje mi się, że można by to osiągnąć poprzez zamaskowanie de facto celnych ciosów. A mianowicie - komputer tak jak dotychczas oblicza, czy trafiliśmy czy nie (i czy nas trafiono) początkowo...
  5. V

    Czy kupowanie używanych gier to piractwo? I czy zaszkodzi to CDPR?

    Narsereg, sęk w tym, że gry już teraz są nam niejako pożyczane. My nie kupujemy gry, płacąc sprzedawcy nie stajemy się właścicielami gry a co najwyżej jej nośnika (i elementów dodatkowych), co do samej gry zawieramy umowę licencji niewyłącznej (jak się domyślasz, to ten tekst, który 99,9999999%...
  6. V

    [W1][mod] Flash Mod 1.01

    Nie wiem, może jakieś pliki z moda zostały w innych miejscach lub tp. Nie mam pojęcia. O współzależności świadczy to, że wcześniej - podczas grubo powyżej 100 godzin rozgrywki - na grze bez moda (określenie "niepatchowana gra" może być uznane za pewną niefrasobliwość z mojej strony, chodziło mi...
  7. V

    [W1][mod] Flash Mod 1.01

    Defragmentacja nie przyniosła poprawy. Na grzebanie w rejestrze jestem za słaby ;) Nie, nie. Na pewno nie zmieniałem. Z gry usunąłem wszystko. Skoro Garram piszesz, że mod Flasha mieści się tylko w folderze gry, to jestem w kropce.
  8. V

    [W1][mod] Flash Mod 1.01

    Witam wszystkich z prośbą o pomoc. Ponieważ nad banalnością walki w wiedżminie 1 wylano już morze łez, z dawien dawna ściągnąłem Flash mode'a w wersji "szalony". Do tego oko cieszy lepsza znacznie grafika. Sęk w tym, że gra na Flashu jest potwornie niestabilna, ciągle wywala do pulpitu albo...
  9. V

    Letho - nasz ostatni wybór

    W takim razie od początku grasz zasługującym na śmierć nie-wiedźminem. Wszak sam Geralt rzekomo z Rivii nie tylko tabunami kładł ludzi, ale i zleceniem na człowieka nie gardził. O czym powinieneś wiedzieć, bo trudno przeoczyć zabicie Jakuba de Aldersberga za okrągłe 10 tysięcy orenów brutto. W...
  10. V

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Osobliwe. Podchodzisz tak do każdego przestępstwa i do każdego wyrządzania innym szkody? Czy po podwórku wołają Cię Kali?
  11. V

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Zapewne dlatego, że tak wielu internautów, w tym gronie tez użytkownicy niniejszego forum, sama piraci. A przez to ma zatracony podstawowy zmysł przyzwoitości i broni np. ckrakerów.
  12. V

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Przecież tu nie chodzi bezpośrednio o innych graczy. Osobiście jest mi to obojętne, kto kiedy zagra w grę. Tu chodzi o właściciela praw do gry, w tym wypadku CD Projekt RED (a może CD Projekt? Nie znam kulisów stosunków prawnych między tymi spółkami). Usuwanie zabezpieczeń ma bezpośredni wpływ...
  13. V

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Tekst o tresurze jest tak miałki merytorycznie, wyrażając jedynie brak rzeczowych argumentów, że nie wymaga odniesienia. Przecież tą ocenę równie dobrze można by odnieść do Twojego postu. By nie było wątpliwości - nie uważam by był on oznaką jakiejkolwiek "tresury", po prostu Twoja wypowiedź...
  14. V

    Baby z wozu, koniom lżej - czyli Yennefer i Ciri w W2

    To by nie było zaskoczenie:P Zbyt wiele osób nie tylko oczekuje, ale i spodziewa się Yen. To już większym byłaby Ciri, której też wielu chce, ale z tego co zauważyłem mało kto sądzi by się ona pojawiła inaczej niż ewentualnie we flashbackach.Co do postaci z ostatniej zakładki - na samym początku...
  15. V

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Prezentujesz najprymitywniejszy poziom umysłowości. Nie bez przyczyny nazywany u nas pogardliwie wandalizmem. Czyli zachowaniem cech-ującym (cenzura) ludzi o wyjątkowo ograniczonych możliwościach intelektualnych i społecznych, Ludzi, którzy znajdują tępą, barbarzyńską frajdę w bezmyślnym...
  16. V

    Baby z wozu, koniom lżej - czyli Yennefer i Ciri w W2

    Owszem, Narsereg, masz rację co do potencjału Zirael jako postaci i materiału na grę osadzoną w uniwersum Sapkowskiego. Zapewne byłaby grywalna, świeża a do tego pozwoliła oszczędzić szumu wokół tego czy znaki nie są aby zbyt japońskie w końcu to wiedźmin a nie jakiś mag?! W moim przeświadczeniu...
  17. V

    Baby z wozu, koniom lżej - czyli Yennefer i Ciri w W2

    Podpisuje się. Od czasu jej powrotu przez ziemie Nilfgaardu nie mogłem zdzierżyć tej postaci. Zresztą dało się dostrzec, że imć Sapkowski ma coraz mniej serca do pisania tego tytułu.
  18. V

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    @MadMasz niespełna 9 tys. zamówionych kolekcjonerek, więc jeszcze niespełna 9 tys. razy przeczytasz Twoje ukochane posty. Und, przybieżaj!
  19. V

    Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

    Przed 10 sekundami ktoś zrezygnował z jednego egzemplarza kolekcjonerki - to chyba nie Ty Gower?
  20. V

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Haha, Khasim, cóż za miodnie złośliwy post:P Kwadrans temu czytałem garbaty wątek o "Nowej twarzy Geralta".
Top Bottom