Search results

+
  1. R

    Trainer do ER

    Ewentualnie Save editor ale też do wersji 1.5 z instrukcją obsługi ;)
  2. R

    Trainer do ER

    To ma ktoś tego trainera do 1.5?
  3. R

    Mr. Troll - zwycięzcy konkursu

    A może by tak zacytować tu nagrodzone wypowiedzi?
  4. R

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    W tym samym... Kliknąłem ignoruj i już od godziny "modyfikuje pliki". Zobaczymy co z tego będzie ;)Dobra... Problem nadal aktualny. Firewall jakiś masz? Albo antywir? Jak tak to wyłącz go chwilowo i spróbuj jeszcze raz... Sprawdź też czy wtyczka od neta dobrze się trzyma :D
  5. R

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Zaraz mnie jasny szlag trafi... Próbuję już chyba 15 raz i dalej ten sam błąd. Może jakiś Red się tu pofatygował i rozwiązał niektóre problemy?
  6. R

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Wybacz ale tak to napisałeś że wyglądało jakbyś bez ponownej instalacji próbował zainstalować łatę :D Za pomyłkę przepraszam ;)
  7. R

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    A zainstalowałeś Wiedżmaka spowrotem przed instalacją łaty?
  8. R

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Wszystko jest ok aż tu nagle taki komunikat. WTF?
  9. R

    Fake erotic cards [18+]

    Jedna trochę bardziej "zwisa" a druga stoi... wygląda to trochę nienaturalnie, ale pytanie czy to zdjęcie było takie czy ty to tak przerobiłeś??
  10. R

    Problemy z patchem 1.3

    Ja mam za to problem z dostaniem się do 1 aktu... Po pogrzebie Leo ekran robi się czarny dźwięk zapętla i wyskakuje raport o błędach... WTF??
  11. R

    Pomoc przy składaniu komputera

    Tak myślałem :P
  12. R

    Pomoc przy składaniu komputera

    BTW ile dostanę za to:AMD Athlon 64 Processor 2800+ 1.81 GHzATI Radeon X300/X550/X1050 SeriesRealtek AC'97 Audio
  13. R

    Pomoc przy składaniu komputera

    WitamPlanuję zakup nowego komputera, ale nie wiem jakią wybrać płytę główną kartę graficzną itd. Więc zwracam się z prośbą do was, mianowicie czy ktoś mógłby podać jakąś przykładową konfigurację?? Komputer ma służyć głównie do grania :D.PS. komputer ma kosztować nie więcej niż 2500złKwota może...
  14. R

    Poradniki

    A czytałeś FAQ?? Tam jest napisane, że aby uruchomić wieśka musisz ODINSTALOWAĆ WSZYSTKIE emulatory (daemon tool, alcochol 120% itp.)
  15. R

    Rozszerzenia

    A tak poza tym to wszyscy zdrowi??Jeszcze tego nie byłe... Połączenie Wieśka z LotR'em :P
  16. R

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Nie wiem gdzie to przeczytałeś ale według tego co jest napisane w pierwszym poście będzie można ściągnąć obydwa...
  17. R

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Patchem nazywasz ingerencję w silnik gry?? :P
  18. R

    Poszukuję zapisu z gry...

    A dlaczego nie chcesz jej rejestrować?? Mógłbyś podać jakiś powód?
  19. R

    Zakonczenie - Moja interpretacja - [Spoilery]

    Tak, ale Redzi lubią płatać figle ;) Czasami coś co okazuje się na pierwszy rzut oka takie proste (np. Anatomia zbrodni w II Akcie :D ), to po tym jak zaczynamy drążyć ten temat okazuje się coś zupełnie innego :D
Top Bottom