Search results

+
  1. G

    Forumowa filmówka

    Osobiście coraz częściej korzystam z różnego rodzaju wypożyczalni internetowych, bo i oferta jest coraz większa i cena przyzwoita. Nigdy żadnych problemów z buforowaniem nie miałem, więc chyba mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że polecam tego typu usługi.
  2. G

    Forumowa filmówka

    Tak, pierwszy odcinek zaskoczył mnie zdecydowanie na plus mimo że spodziewałem się wiele. Już gdzieś przeczytałem że została podjęta decyzja o tym że powstanie druga seria serialu na podstawie "Starcia Królów".EDIT: http://ksiazki.polter.pl/Bedzie-drugi-sezon-Gry-o-tron-w48483
  3. G

    Forumowa filmówka

    Jestem BogiemOryginalny i wcale nie taki płytki film. Montaż, efekty(nie chodzi o wybuchy itp. a raczej o drobne smaczki np. ujęcie z oczu bohatera lub przemieszczanie się po przecznicach miasta) i świetnie współgrająca do treści filmu muzyka. Akcja dawkowana jest równomiernie przez cały film i...
  4. G

    Forumowa filmówka

    Inwazja: Bitwa o Los AngelesPodczas seansu targały mną skrajnie różne emocje. Od dobrej zabawy podczas oglądania efektów specjalnych do bardzo silnej irytacji po wysłuchaniu niesamowicie ujmującej, podnoszącej morale przemowie na temat amerykanów a przewidywalność wydarzeń stoi na bardzo wysokim...
  5. G

    Forumowa filmówka

    Czarny czwartek.Byłem dziś na seansie razem z klasą. Jeśli chodzi o formę to wszystko jest na dobrym poziomie a co do treści nie chciałbym się za bardzo wypowiadać bo nie jestem znawcom tego tematu ale moim skromnym zdaniem postacie były nieco zbyt czarno-białe.
  6. G

    Forumowa filmówka

    Ja natomiast odradzam. Zgadzam się jedynie co do Franco. Reszta filmu w ogóle mnie nie zainteresowała. No może muzyka była na plus.
  7. G

    Forumowa filmówka

    Sala samobójcówDawno nie wyszedłem z kina tak poruszony, właściwie nigdy nie wyszedłem w takim stanie. Gdybym miał porównać Sale samobójców do innego filmu to wybrał bym Requiem dla snu. Mimo że Sala nie opowiada o problemach młodzieży z narkotykami a o ich problemach w funkcjonowaniu w...
  8. G

    Gry komputerowe

    Za Fahrenhaita mam zamiar się niedługo zabrać ponieważ to samo studio stworzyło Heavy Rain. HR jest dostępny niestety tylko na PS3 ale gra jest niesamowita i jeśli ktoś miałby okazję to powinien zagrać, na pewno nie pożałuje. Klimat i przywiązanie do postaci jest nie do opisania a fabuła i...
  9. G

    Forumowa filmówka

    Autor widmo podobał mi się bardzo. Stonowany i utrzymujący świetną atmosferę, bez zbędnych fajerwerków i dobrze zagrany."Człowiek, który..." jest świetnym filmem! Oglądałem parę dni temu i dawno tak się nie śmiałem. Końcówka rzeczywiście delikatnie odstaje od reszty filmu ale kilka genialnych...
  10. G

    Forumowa filmówka

    Polowanie na czarowniceSłabiutki. Od nie dających się polubić postaci po gonitwę idiotyzmów w fabule film nie oferuje nic więcej. Najlepsza rzecz dotycząca filmu to plakat.EDIT: Zamiast "Polowania..." polecam "Black Death". Też jest w tym klimacie i jest o wiele lepszy.
  11. G

    Forumowa filmówka

    Tron: DziedzictwoW końcu udało mi się pójść na ten film i od strony wizualnej i oprawy muzycznej jestem zachwycony! Najsłabsze ogniwo tego filmu to fabuła, nie kuje w oczy idiotyzmem ani skrajną przewidywalnością ale niektóre elementy są nieco oklepane lecz ogólnie fabuła jest ok. Moim zdaniem...
  12. G

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Gdzieś czytałem albo słyszałem że to będzie koniec ale nie potrafię poprzeć tego jakimś cytatem więc 100% pewności nie mam.
  13. G

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Cytat z bloga Fabryki Słów. Świetna wiadomość, nie mogę się doczekać.
  14. G

    Wyszperane w sieci

    http://konsole.polter.pl/Reklamowka-The-Force-Unleashed-II-w-Robot-Chicken-w45903Robot Chicken rządzi!
  15. G

    Forumowa filmówka

    Ja tego dnia pierwszy raz obejrzałem Alicje. Nie podobało mi się, nawet bardzo. W tym filmie nie było nic co dostarczyło by mi rozrywki. Film po prostu nie dla mnie.
  16. G

    Gry komputerowe

    Według mnie wygląda dużo lepiej od oryginału, serio.
  17. G

    Forumowa filmówka

    Nigdzie nie napisałem że są jedyni w swoim rodzaju. Powinienem napisać że różnią się od większości filmów o superbohaterach ale skończmy ten temat bo już nie mogę patrzeć jak musisz się zniżać do mojego śmiesznie niskiego poziomu po prostu sumienie mnie męczy.
  18. G

    Forumowa filmówka

    Napisała osoba mająca nick i avatar pochodzący z bajki dla dzieci.Chyba nie znasz Strażników jeżeli uważasz że są dla dzieci. Poza tym dlaczego jak komiks do od razu dla dzieci? Kubuś Puchatek to też książka a nikt nie mówi od razu że wszystkie książki są dla dzieci. Mówiąc o specyficzności...
  19. G

    Forumowa filmówka

    Czasem powtarzalność w filmach można zamaskować. Na przykład Projekt Monster w którym ani jeden moment nie był oryginalny bardzo mi się podobał bo był kręcony zwykłą ręczną kamerą można powiedzieć. Przez to czułem się jak bym był obok bohaterów i zupełnie inaczej odbierałem film. Mam jeszcze...
  20. G

    Forumowa filmówka

    π (Pi) Wybitny umysł cierpiący na migreny pracujący nad wzorem opisującym wszystko. Przedstawienie jaka matematyka jest niesamowita oraz tego że jest nawet tam gdzie się tego nie spodziewamy. Dość krótki, bardzo klimatyczny i dobrze nakręcony. To wszystko spowodowało że film spodobał mi się jak...
Top Bottom