Search results

+
  1. A

    Kieł Mroku

    Już odpowiadam:Strona jest w budowie i teraz na niej się skupiamy więc jak tylko powstanie to dam znać (postaramy się jak najszybciej)W pierwotnych zamiarach była to gra planszowa więc teraz będzie trzeba ją stworzyć od początku, zapytałem tylko o ludzi chętnych do współpracy. To początek więc...
  2. A

    Kieł Mroku

    Kubeł wody i to zimnej na głowę jak najbardziej potrzebny. Zabieramy się za oficjalną stronę. I dzięki za wszelkie uwagi może debilnie sie zaczęło ale nie taki miałem zamiar.
  3. A

    Kieł Mroku

    Napisałem tutaj aby postarać się o ludzi którzy chcieli by razem ze mną stworzyć grę. To wszystko o co mi chodzi.
  4. A

    Kieł Mroku

    Tutaj podaję adres: http://www.kielmroku.witryna.info/Oficjalna strona w budowie.
  5. A

    Kieł Mroku

    No to już odpowiadam.1. Dla bluzgających a nie pytających - kit ci w oko. Jeżeli nie interesuje cię ten temat to po co go czytasz. Mój projekt nie jest nowy bo ma ponad dwa lata choć na razie istnieje tylko w wersji papierowej. Kiedy ja grałem w RPG to najlepszym dostępnym komputerem były Atari...
  6. A

    Kieł Mroku

    Kieł Mroku Rozpoczynam wstępne prace nad RPG Kieł Mroku. Gra w stylu Diablo lub Sacred. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt, przede wszystkim scenarzystów i grafików.
Top Bottom