Search results

+
  1. G

    Legenda Yennefer autorstwa Nimue

    Z tygodnia na tydzień coraz lepszy ten komiks :E
  2. G

    igni z dekretu królewskiego czyli czy leci z nami pilot

    dwie karty otrzymały inicjatywę i jak widać to chyba było za dużo aby sobie z tym poradzić. igni zagrane z dekretu oczywiście nie działa, rozumiem że inicjatywa itp ale jak tak ma działać inicjatywa to ja podziękuję. igni z dekretu to jedna dwuetapowa akcja w czasie której nie są wykonywane...
  3. G

    Sprawiedliwe losowanie kart przed rundą 1

    Pomysł banalny w swej prostocie a dzięki niemu nie będzie już problemu "gorzej dobrałem" a w pojedynku będzie liczył się tylko skill gracza i umiejętność budowania talii. Algorytm sprawiedliwego losowania przed rundą pierwszą: 1. Najpierw sortowane są talie obu graczy: a) kryterium główne -...
  4. G

    Bounty - balans potrzebny na wczoraj

    Nie wiem jakim cudem to umknęło ale obecna forma "Wyznacz nagrodę" jest absolutnie nie do przyjęcia. Brązami po 4 prowizji oznaczamy cały stół oponenta, po czym Ewald (czyli karta za 7 prowizji) albo Oprawca (karta za 5 prowizji ale tu można nie wyrobić się czasowo bo bije za 1 :)) zdejmuje...
  5. G

    Ban dla *** z kosmosu wyjęty?

    Smutne jest to że paru graczy z czołówki było w stanie wywrzeć nacisk na CDPR i ich decyzję: *** Oskarżenia ***, *** czy *** były z kosmosu wyjęte i bardziej emocjonalne niż merytoryczne. Smutne jest to że dziś TLG opublikował metę i numero uno jest lista proNEO3001 którą to natłukł 2750+...
  6. G

    Główna taktyka Gwinta: "Kto lepiej dobierze"

    Żeby nie było że jakiś hejt, większość zmian oceniam na bdb. Co z tego jak taktyka z Gwinta zmierza w kierunku gry dla dzieci. Systematyczne i niezrozumiałe nerfienie kart skracających deck doprowadziło do sytuacji gorszej niż po niesławnym MW. O ile wtedy RNG było widoczne bo mechanika create...
  7. G

    Bardzo niebezpieczny bug. Zwłaszcza na PRO.

    Zdarzyło mi się już z 3 razy już od ostaniego patcha. Kończy mi się czas na wykonanie zagrania. Na 2-3 sekundy przed wyzerowanie zegara zaczynam używać gromu, jeżeli nie zdążę tego zrobić w tych ostatnich sekundach to gra się zawiesza i przycisk "zakończ turę" staje się nieaktywny. Przed patchem...
  8. G

    BUG - Duch Lasu i cofnięcie wzmocnionej karty do ręki

    Wzmocniłem Duchem Protofledera. Zagrałem go na przedni rząd (bez odpalenia umiejętności) i cofnąłem do ręki. Wzmocnienie +8 wyparowało z jednostki po powrocie karty do ręki. Niezła maniana. :)
  9. G

    Partanina

    Punkty nagród za zadania dzienne, od czwartej rangi prestiżu wzwyż - jak nie naliczało tak nie nalicza. Na PRO zmniejszony został limit wymaganych gier do odblokowania 100% mmr z 40 na 25. Legendy nikt oczywiście nie uaktualnił, mam się domyślać nowych zasad? Szokują też nowe błędy które...
  10. G

    I kolejny babol. Tym razem PRO RANK.

    Cytuję regulamin spadków z PRO: "Ranking Pro Rank jest globalny – wspólny dla graczy ze wszystkich regionów, w których dostępny jest GWINT, biorących udział w rozgrywce rankingowej. Po zakończeniu sezonu, MMR wszystkich graczy zostaje wyzerowany — 500 najlepszych graczy Pro Rank utrzyma swoje...
  11. G

    No i kolejny babol na artefaktach

    Tarcza i włócznia miały dostać nerfa tzn że umiejętność odnawia tylko zagranie jednostki, no i dostały. Ale jak widać umknęło tworzenie tokena przez nowego dowódcę potworów który to token odpala tarcze i włócznie. Przy dobrze skonfigurowanym decku np tym: https://gwentup.com/decks/3566...
  12. G

    Karty neutralne a talie metowe

    Gracze z CB i OB zwani potocznie pionierami-malkontentami zaczęli ostatnio narzekać że budowanie talii jest mocno bee bo większość najmocniejszych kart wkładanych do talii to neutralne a reszta frakcyjnego wypełnienia decku to tylko takie kwiatki do kożucha. Drodzy narzekacze, łatwo się...
  13. G

    PORADNIK - 3 budżetowe talie startowe dla początkujących

    Witam, poniżej krótki poradnik jak zacząć przygodę z Gwintem, najlepszą grą karcianą wszechczasów :) 1. Zaliczamy samouczek, zaglądamy w każde miejsce gry, otwieramy otrzymane beczki. 2. Za działania z w/w punktu otrzymamy kilkanaście punktów nagród. Odblokowujemy TYLKO jednego dowódcę na...
  14. G

    Zarżnięcie rodzącej się sceny turniejowej!

    Gdzie jest klient "gry z przyjacielem" jaki był dostępny nawet w zamkniętej becie? Ludzie masę czasu poświęcili aby uruchomić cykle turniejowe i wszystko poszło do piachu. Masa błędów, 1/3 kart z umiejętnościami pisanymi na kolanie w/g zasady "nie mamy pomysłu więc przede wszystkim nie...
  15. G

    błąd tła ekwipunku

    błąd tła ekwipunku kupiłem w piątek, zainstalowałem i już znalazłem mały, ale rzucający się w oczy defekt: błędne rozciągnięcie tła inwentory w rodzielczości 1280x1024
Top Bottom