Search results

+
  1. J

    Gothic

    Też kupiłem ten numer cda. podobno to nie pierwszy mod do gothica który dodali na swoją płytkę. Niestety nie miałem czasu żeby go zainstalować :P
  2. J

    Gothic

    Skąd wiesz może chodzi o specjalne wersje ps3 i xboxa360 :D A wracając do gothica to muszę powiedzieć że mało wiemy o arcanii, jak narazie ukazało się parę renderów i kiepski gameplay bez dźwięku. AH, ciężkie życie gracza jest, trzeba być bardzo cierpliwym..... :P
  3. J

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    O co ci koleś chodzi, wyluzuj trochę, widzę że należysz do takich co cały czas szukają jakieś zwady. Powiedz mi w czym jest problem bo cię nie kumam. I nie mów mi że nie mam zielonego pojęcia o tym co mówie, bo trochę się na tym znam. Albo napisz swoją wersję wydrzeń i będzie zarąbiście. Twoje...
  4. J

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    NIe chciałem nikogo uraźić, wyraziłem tylko swoje przypuszczenia na temat zarządu w Clicku, ja osobiście zawsze dobrze ceniłem sobie tą gazete, ale coś mi w niej brakowało i tyle.
  5. J

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    Czyli w pewnym sensie mam rację, ci co kierowali tą gazetą chyba niezbyt jasno określili swoje priorytety dlatego ta gazeta była od wszystkiego dla wszystich, a czytelnicy wiedzą że jak coś jest do wszystkiego to jest do bani.
  6. J

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    Muszę przyznać że też częsciej sięgałem po CDA. Być może zła polityka firmy czy marketing tak źle podziałały na jego sprzedaż.
  7. J

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    Ja też powiem szczerze że kupowłem tylko numery które mnie osobiście ciekawiły, ale z drugiej strony wiem że tak połowa ludzi robi i nic tego nie zmieni. Ja się tylko wtedy grami interesuje gdy w danym czasie nie mam w co grać i wtedy siedzę dużo w necie lub kupuje gazety (m.in. Click) i szukam...
  8. J

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    Raczej wolałbym żebyśmy skończyli gadać o takich bzdurach, bo jescze trochę i to nie będzie śmieszne tylko żenujące. Rozumiem komuś się wymskneło no ale dajmy już spokój to tylko świadzy o naszych intelektach , hehe ;) dla odmiany kontynuujmy wątek o Clicku :peace:
  9. J

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    Dobra, dobra utnijmy ten wątek bo jak widzę to niektórzy walą głową w mur ;)
  10. J

    Gothic

    Mój błąd sorry :D spojrzałem na twoje wcześniejsze wypowiedzi, teraz rozumiem :peace: zakręciłem się w tym temacie :D
  11. J

    Gothic

    Ok, rozumiem skąd wziąłeś swoją wypowiedź ale uwierzcie mi że respawn trwa o wiele krócej, powołuje się na własny przykład bo ja nawet nigdy nie grałem 120h w gothica jedną postacią, a widziałem te same potworki które wcześniej zabiłem np. na równinie pod Silden.
  12. J

    Gothic

    Nie możliwe że potrzeba na to aż 120h gry, chyba trochę przesadziłeś, według mnie to max. 10h żeby zrespawnował się jakis wilk, warg, dzik czy ścierwojad. Co do większych to prawda np. Czarny troll nigdy się nie zrespawnuje. No i trzeba jeszcze dodać że nie respawnują się potworki z zadań ale to...
  13. J

    Gothic

    Proponuje zainstalowanie najnowszego patcha 1.70, tam potworki po pewnym czasie się respawnują. Można zrobić dzięki temu na prawdę wysoki lvl. :peace: No i muszę przyznać gra na prawdę chodzi stabilnie a nawet grafa jest lepsza, jedyny minus to to, że ta łatka waży ponad 800 MB :P
  14. J

    Wasz ulubiony potwór

    Ja za krótko grałem żeby ją rozgryść, może na konsolowej wersji spróbuje ją za karę poszlachtować :D
  15. J

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    Hmm :hmmm: lepiej to zmień bo wygląda to dwuznacznie :teeth: hehe
  16. J

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    Tak widziałem tą okładkę, ale liczyłem na coś innego ;)
  17. J

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    Ja przyznam się że nie mam żadnego, a chociaż spoko ta gazetka była?? Bo tak szczerze to nawet chyba nie wiedziałem że takie pismo jest :P
  18. J

    Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

    Prawda, ja właśnie miałem problemy z blaszakiem dlatego kupiłem konsole która jest 4 rzy tańsza od mocnego kompa, i teraz czekam na PBW.
  19. J

    1 milion kopii Wiedźmina sprzedanych

    Ten osiągnięty pułap 1 miliona kopii sprzedanych, no po prostu nic dodać nic ująć, wielka rzecz i tyle ;) Podejrzewam że z konsol będzie większy sukces. :D Jeszce raz gratulacje.
  20. J

    Gry na konsole

    Takiego wytłumaczenia jescze nie słyszałem, ale możliwe że tak jest ;) Ale też czytałem kiedyś że wysokie ceny zależą od tego w jakich ilościach sprowadzamy z za granicy, no i oczywiście transport też kosztuje, a do tego najbardziej liczy się wysokość zagranicznych walut czyli euro i dolar :P No...
Top Bottom