Search results

+
  1. P

    Problem z kamieniami drogi w v akcie

    ja np mam kamień ale nie mogę wyjść używając go :(zna ktoś na to radę?
  2. P

    Problem z magazynem?

    nie chcę być bezczelny i niepotrzebnie nabijać sobie postów, ale zdanie z magazynem można wykonać od razu jak się tylko pojawi, po rozmowie z Vincentem .
  3. P

    Co to za klucz???

    jak ktoś już pisał tutaj wyżej, 8) sprawdzić można to tylko w jeden sposób, przejść po wszystkich możliwych miejscach z kluczem i bez, zajmie to troche czasu, ja nie zauważyłem żeby jakieś dodatkowe drzwi się otwarły, napewno dodatkowe kraty się nie otwierają. :-Xtak więc najbardziej...
  4. P

    Czy muszę zbierać, książki, zwoje, zlecenia u karczmarza?

    pytanie: gdzie sprzedać?stwierdzenie: jeżeli nie będzie przeczytana to zlecenie nie ujawni się.
  5. P

    Teraz ja sprawdzę Twoją wiedzę o finansach, kasa...

    dzięki, od teraz będę zarabiał o 10 orenów więcej ;)
  6. P

    Bardzo Stare Wino :)

    a ja podzieliłem się tym winem i Conrad obiecał mi się jeszcze kiedyś odwdzięczyć ;)
  7. P

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    czy opowiedzenie sie za wiewiórkami w II akcie ma jakiś wpływ na to?
  8. P

    Czy muszę zbierać, książki, zwoje, zlecenia u karczmarza?

    myślisz, że w następnym patchu poprawią to?pytanie czy można je potem odkupić? jeżeli tak to już przesadaz resztą można to uzasadnić, tym że był napad na laboratorium i dlatego pojawiły się na rynku :D
  9. P

    Czy muszę zbierać, książki, zwoje, zlecenia u karczmarza?

    tak, ale gram w II akcie, i zleceniodawca nie zabiera zlecenia jeżeli nie masz go przy sobie (sprawdziłem), pytanie co zrobić z takim zleceniem, aby na tym zarobić?
  10. P

    Czy muszę zbierać, książki, zwoje, zlecenia u karczmarza?

    j3zus piszesz gdzie można sprzedać (jeżeli wiesz) zwoje zawierające zlecenia, swoje trzymałem w skrytce u karczmarza i nie znikają tam po wykonania zadania.
  11. P

    Czy muszę zbierać, książki, zwoje, zlecenia u karczmarza?

    to jest tylko informacja, jeżeli masz już ten wpis to śmiało do walki :)
  12. P

    Teraz ja sprawdzę Twoją wiedzę o finansach, kasa...

    co masz na myśli pisząc te słowa? Kto bije monety, też chciałbym szybko zarobić.Ostatnio jak zarabiałem na pięściach to zarobiłem 1000 orenów przez 30 minut czasu rzeczywistego.algorytm dosyć prosty:1 wchodzisz do "Misia"2 bijesz się z trzeba pięściarzami za najwyższą stawkę, 2x tyle co dają po...
  13. P

    Teraz ja sprawdzę Twoją wiedzę o finansach, kasa...

    można obstawiać podwójną stawkę, i też można się okładać pięściami.z resztą tylko, jak odliczamy 5 orenów za nocleg, który możemy spędzić medytując na zewnątrz "misia" przy ognisku, da trochę szybciej zgromadzone złoto, szybciej w grze, nie w czasie rzeczywistym, bo trzeba odliczyć czas...
  14. P

    problem z zakonczeniem klejnoty rodzinne bug ?

    koziarz, ja zrobiłem tak: medytujesz do rana minus jedna godzina i łapiesz go, będzie tam napewno, bo budzisz się w godzinach, które zostały podane wyżej :) Też wykonywałem to zadanie po powrocie z bagien ;)powodzenia.
  15. P

    Problem z magazynem?

    Trisska ja Cię rozumiem, zrobie jak piszesz i napisze czy (że) miałęś rację, Twoje tłumaczenie wyaje mi się bardzo prawdopodobne, chyba żeby to był bug, który ujawnia się tylko czasami, jako programista stwierdzam, że jest taka możliwość, skoro juz jestem przy bug'ach, to gdzie i w jaki sposób...
  16. P

    Problem z magazynem?

    czy ten magazyn ma jakiś związek z punktem przeładunkowym w kanałach?jak chciałem dojść do punktu, zastałem zamkniętą frutkę, gdzie znaleść klucz lub jak to obejść, może do punktu da się dojść z magpazynu?
  17. P

    Rozszerzenia

    ja to natomiast bardzo chciałbym aby można było prowadzić dwie równoległe gry.czyli rozpocząć dwie gry, które będą miały swoje save i nie będą się miszały z innymi rozpczętymi grami.
Top Bottom