Search results

+
  1. D

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Przecież to jest artykuł sprzed roku i dotyczy Zamkniętej Bety a nie Otwartej.... w otwartej obiecali nie robić już resetów.
  2. D

    Aktualizacja jest już dostępna!

    Wielki PLUS za: - wyjaśnienie powodów dokonanych zmian. - Chiński Nowy Rok czyli kolejna szansa na animowanie kolekcji - za powrót do pełnych nazw postaci na kartach Wielkie dzięki, mi się podoba! :) Refleksja co do przywracania do życia niegrywalnych zapomnianych kart: Karty działające stale...
  3. D

    Wkrótce koniec sezonu!

    Wziąć Sapkowskiego poczytać jeden z drugim a nie w ekran ślepić :P
  4. D

    Wkrótce koniec sezonu!

    Zobaczymy co też kot przyniesie w nowym sezonie. Bo właśnie stary się w parę minut kończy.... ilu tam dżentelmenów zostało arcymistrzami...?
  5. D

    Wkrótce koniec sezonu!

    I to byłoby bardzo bolesne stracić swoją kolekcję, mam takie samo odczucie. Kiedyś jednakże tak się stanie, gdy Gwint zakończy swój ekonomiczny żywot. Dla nas to jest gra, zabawa, emocje, kolekcja, przyjemność, dla CDP produkt biznesowy, który ma zrobić kasę w bilansie dla akcjonariuszy. Dlatego...
  6. D

    Aktualizacja i Weekend Beczek Premium są już dostępne!

    Może więc wprowadzić opcję wyboru, tak jak z piątą kartą z beczki. Im wyżej gracz się wdrapie w ranku tym lepsze tytuły (bądź inne nagrody) mógłby sobie odblokować, ale miałby do wyboru jedną spośród 3 czy 5. Tak jak mówisz, reszta tytułów i innych pierdółek by się wtedy nie marnowała a ambitny...
  7. D

    Aktualizacja i Weekend Beczek Premium są już dostępne!

    Ja też chcę :) Świetny pomysł z beczkami premium z myślą o kolekcjonerach.
  8. D

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Hahahahaha :D Świetny tekst :D Jeśli chodzi o różnorodność talii i frakcji w przeciwnikach to tryb Potyczek całkiem dobrze sobie radzi, można samemu bezkarnie poeksperymentować a i spotkać jakieś cuda i fandeki. Na tyle często, by nie umrzeć z nerwicy na widok kolejnego skrzata czy elficy na...
  9. D

    Zakończenie sezonu rankingowego przeniesione na 10 stycznia

    [ 100% racji. I nie ma nikogo chyba, kto uważałby to rozwiązanie za złe i miałby lepsze. Jeśli miałby, to poproszę, bo ciekawość mnie zżera. Zaryzykuję dalej stwierdzenie, że jeżeli większość trzeźwo myślących graczy wskazuje na to rozwiązanie, a u Redów nikt na to nie wpadł, to rzeczywiście...
  10. D

    Bonus za grę każdą frakcją

    Coś na kształt obecnego "daily" czyli beczki w nagrodę za wygranie 6 rund. Żeby dostać nagrodę trzeba by wygrać 10 rund, po 2 wygrane rundy grając każdą frakcją... Mogłoby to być w ramach potyczek i rankingu...
  11. D

    Pytania do twórców GWINTA

    1. Czy planujecie dodawać alternatywne obrazki do kart, bez zmiany ich działania i cech ? 2. Czy wrócą stare obrazki nekkerów i ich opcja "tryptykowa" (jak piechurzy, queensguard, tarczowniczki) ? 3. Czy planujecie dodać więcej muzyczek , nie tylko z W3 ale i wcześniejszych części Wiedźmina...
  12. D

    Czy opłaca się w takim razie mielić karty?

    A propos mielenia i transmutowania: skoro przyszłe aktualizacje mogą jeszcze powywracać wszystko do góry nogami i pozmieniać właściwości kart, to może jedynymi kartami jakie teraz warto zrobić sobie w wersji premium byliby dowódcy? Jasne, mogą im zmienić działanie, ale dowódca zostanie dowódcą i...
  13. D

    Darmowy Pył Meteorytowy Dodany do Kont

    Popieram pomysł wymiany, zwłaszcza złota/fragmentów na pył. Mnie osobiście interesują karty premium i fajnie by było mieć dodatkowe źródło pyłu. Nie po to się animatorzy trudzili, żebyśmy grali martwymi obrazkami ;)
  14. D

    Pytania do twórców GWINTA

    Ponowię pytanie bo uleciało: 1. Czy wrócą stare grafiki nekkerów? 2. Czy będzie można kupować pył meteorytowy za złoto?
  15. D

    Pytania do twórców GWINTA

    Ponowię pytanie bo uleciało: 1. Czy wrócą stare grafiki nekkerów? 2. Czy będzie można kupować pył meteorytowy za złoto?
  16. D

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy wrócą stare grafiki nekkerów? Były świetne i klimatyczne, ten obecny przypomina upośledzonego goluma po udarze słonecznym skaczącego na kupie łajna... :( Tamte grafiki były fantastyczne... Możecie je dodać do dostępnych kart?
  17. D

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy wrócą stare grafiki nekkerów? Były świetne i klimatyczne, ten obecny przypomina upośledzonego goluma po udarze słonecznym skaczącego na kupie łajna... :( Tamte grafiki były fantastyczne... Możecie je dodać do dostępnych kart?
  18. D

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    No Title Może już ktoś to zgłaszał, ale jak nie to proszę: 1. To było chyba w wyzwaniach, w grze przeciwko Dagonowi. Potwory kontra potwory a na stole... Władca Undvik? Czy to nie powinno być tylko w Skellige? 2. Po doładowaniu przez Ambasadora, Nilfgardzki Rycerz dalej ma 18 pkt. Na stole, bo...
  19. D

    Zlitujcie się nad graczami...

    A ja wetknę kij w mrowisko gwintownisko i powiem Wam, żebyście wrzucili na luz z tymi narzekaniami. Dostaliście świetny produkt do grania i jęczycie, że się Wam nudzi. Że potrzebne nowe karty, nowe tryby, nowe plansze, nowe, nowe, i jeszcze więcej nowego (jak by to powiedział beczkowy troll)…...
  20. D

    [TYLKO LINKI] GWINT w mediach

    "Nadchodzi Gwint" http://www.bankier.pl/wiadomosc/25-milionow-Wiedzminow-i-cwierc-miliarda-zysku-CD-Projekt-pokazal-wyniki-7508092.html
Top Bottom