Search results

+
  1. E

    Wiedźmin: Racja Stanu - coś więcej?

    Wiedźmin: Racja Stanu - coś więcej? Zakładam ten temat, bo wyszukiwarka nie dała mi żadnego tematu. W każdym razie - usłyszałem o tym, że owy komiks dostępny jest na IOS w wersji zdigitalizowanej. Można go także kupić, a na gog.com jest dostępny w formie .pdf, ale w języku angielskim, co dla...
  2. E

    CD Projekt Ambasadorem Marki Polskiej Gospodarki

    Niewątpliwie coś w tym jest. Jak dla mnie to nie jest pozbawione sensu, to całkiem dobra promocja. Amerykanie może nawet nie wiedzą, że istnieje taki kraj jak Polska, ale dla zachodniej Europy przestajemy być pijakami, złodziejami itp., zaczynają dostrzegać, że potrafimy osiągać sukcesy. I w...
  3. E

    Czy to nie oszustwo?

    To chyba zależy od tego, czy mogą oferować pobranie cudzych programów. Było tutaj już wspomniane, że płaci się za dostęp do ich serwerów, a nie za program. Czyli za to, że można ściągnąć, a nie za to co się ściąga. Wg mnie nie ma w tym nic nielegalnego, niemniej jednak jest to dość irytujące i...
  4. E

    Czy to nie oszustwo?

    Albo jest leniem do tego stopnia, że nie poszukał go gdzie indziej. Chociaż w przypadku tego patcha to wciąż jest idiotyzm, jakby nie patrzeć.
  5. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Aha :beer:
  6. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Więcej
  7. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Jakoś to łażenie po lufie mi się skojarzyło.105 pkt - Mik@`el67 pkt - Kamila58 pkt - Jaroo42 pkt - mrrruczit32 pkt - Dzimp30 pkt - Vedymin25 pkt - Genesis20 pkt - Warren18 pkt - Faramir17 pkt - Psyhe14 pkt - Marqson, Nightbring3r12 pkt - Iskier*11 pkt - Melkor6 pkt - Dongo, Firnomir5 pkt -...
  8. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Hmmm... Mercenaries 2?
  9. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Hmmm... Warhammer któryś?
  10. E

    Gry komputerowe

    Z innej beczki. Czy ktoś, kto grał/gra w Devil May Cry 4 wykonał Tajną Misję 03? To ta z podniesieniem noty stylu bez atakowania.
  11. E

    Koncerty

    Czy ktoś z Koszalina reflektuje 11.12 na koncert Majestic? Reggae/ska, 20:00, Amfiteart, tam, gdzie był Frontside jak mi się wydaje, ceny nie znam, nigdzie o tym nie jest napisane.
  12. E

    Arwil ma laptopa i pisze po nocach.

    Ale mówiłem o berecie, nie o kilcie ;)
  13. E

    Arwil ma laptopa i pisze po nocach.

    Dorwalla nigdy chyba nie widziałeś... On nosi beret w szkocką kratę... Albo taki do rzucania...
  14. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Yup :beer:
  15. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    S.T.A.L.K.E.R. na pewno, ale który?
  16. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    ...znowu... dobra, inna gra...
  17. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    96 pkt - Mik@`el54 pkt - Kamila49 pkt - Jaroo39 pkt - mrrruczit32 pkt - Dzimp29 pkt - Vedymin21 pkt - Genesis19 pkt - Warren18 pkt - Faramir15 pkt - Psyhe14 pkt - Marqson12 pkt - Iskier*,11 pkt - Melkor6 pkt - Dongo, Firnomir5 pkt - Gińcio, Scorpio, Vatt'ghern4 pkt - Filo93, jiti3 pkt - Keth...
  18. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Tom Clancy's : End War?
  19. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    No i dobrze Ci wygląda :beer:
  20. E

    GameManiak - growy quiz forumowy

    96 pkt - Mik@`el53 pkt - Kamila49 pkt - Jaroo39 pkt - mrrruczit32 pkt - Dzimp29 pkt - Vedymin21 pkt - Genesis18 pkt - Faramir, Warren15 pkt - Psyhe14 pkt - Marqson12 pkt - Iskier*,11 pkt - Melkor6 pkt - Dongo, Firnomir5 pkt - Gińcio, Scorpio, Vatt'ghern4 pkt - Filo93, jiti3 pkt - Keth, Heap2 pkt...
Top Bottom