Search results

+
  1. B

    Dziękujemy za Iorwetha

    Elfy u Tolkiena idealne? Przepraszam czy ktoś czytał tutaj Silmarillion? :) Nie pamiętam teraz dokładnie kto co tam zrobił, bo czytałam tą książkę bardzo dawno temu, ale kojarzę, że tam nieźle sobie do gardeł skakali. O, niech podam cytat z Wikipedii o Feanorze:"Namiętne, surowe słowa, tchnące...
  2. B

    Dziękujemy za Iorwetha

    I tam ;) "tę", "tą" się tak nie rzuca w oczy jak "podżynać" czy "odziałów". Przecież nie napisałam o tych błędach z przekąsem, tylko poprawiłam te wredne, żeby się lepiej czytało :) Spodobał i to bardzo! W moim osobistym "rankingu" postaci Iorweth zdeklasował Geralta jak tylko do zobaczyłam :))...
  3. B

    POSTAĆ: Iorweth

    Wyrzucę Vernona przy najbliższej okazji :D
  4. B

    POSTAĆ: Iorweth

    O tak... elf :)
  5. B

    Dziękujemy za Iorwetha

    W końcu nasz Iorweth się pojawił w dziale postacie. Oto jego opis:Dla jednych najbardziej poszukiwany bandyta w dolinie rzeki Pontar, dla innych - niezłomny bojownik o prawa nieludzi. W czasie wojny z Nilfgaardem dowodził komandem Scoia’tael, które zajadle szarpało siły Północnych Królestw, a...
  6. B

    POSTAĆ: Iorweth

    Charyzmatyczny, przystojny samiec alfa z tajemnicą. No cudo, cudo Redzi! :)
  7. B

    Galeria Blackberry

    Ale jak wklejony? :D Geralt na tym tle też jest taki "wyodrębniony" ;)
  8. B

    Galeria Blackberry

    Poprawiłam nieco chłopaków.http://img704.imageshack.us/img704/4148/tapetazirowetehem3a.jpg - z logiemhttp://img705.imageshack.us/img705/4481/tapetazirowetehem3abez.jpg - bez logaLepiej teraz? :-)
  9. B

    Dziękujemy za Iorwetha

    Dla formalności:http://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/Files/characters_w2/Iorveth_concept.jpg - bezpośredni link do szkicu naszego idola ;-)Ogólnie Iorweth tutaj przypomina mi Yaevinna (może przez ten złowieszczy grymas na twarzy :D). Co do opisu to mam nadzieję, że Redzi uraczą nas czymś...
  10. B

    Galeria Blackberry

    To jest siła fascynacji! :D Powiem szczerze - nie potrafię tego wnikliwie ocenić. Choć ogólnie z Twoimi poprawkami jest chyba lepiej :)
  11. B

    Galeria Blackberry

    Bardzo się cieszę, że podobają Ci się moje wypociny :) Niestety na większe rozdzielczości raczej nie podołam. Mam zbyt mały monitor przez co nie będę mogła w pełni ocenić efektu końcowego, a ten jest najważniejszy : )
  12. B

    Dziękujemy za Iorwetha

    http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=14853.msg5422907#newNie chcę pisać w wątku nie na temat, więc zajrzyjcie tutaj. Zrobiłam nieco inną wersję duetu Geralt-Iorweth. Może komuś się spodoba :)
  13. B

    Galeria Blackberry

    "Uwaga: W tym temacie nie pisano od 120 dni.Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego tematu." - hehe fajny komunikat :DW przypływie euforii jakiej doznałam na widok renderu Iorwetha, stworzyłam taką tapetę (jejku mam nadzieję, że Marqson nie będzie miał...
  14. B

    Dziękujemy za Iorwetha

    Ijaa!!! Boskie, naprawdę świetne :) Dziękuję za wyszukanie i wrzucenie tutaj. Co do rzęs - na plakacie elf faktycznie nieco wygląda jak Kate Moss, jednak na renderze mogłyby być bardziej podkreślone... W sumie to kij z tym! i tak jest piękny :D (swoja drogą na plakacie teraz dokładnie widać jaki...
  15. B

    Dziękujemy za Iorwetha

    Jego model jest tak doskonały, że żadne ujęcie mu niestraszne ;-)
  16. B

    Dziękujemy za Iorwetha

    To ja poproszę! Na 12 październik. Byle nie w różowych stringach, sama goła klata wystarczy ;)
  17. B

    Dziękujemy za Iorwetha

    A żeby REDZI zrobili specjalną animację dla rasistów! Iorweth dumnie pokaże im figę z makiem i wbrew wszystkim, cały i zdrowy, ucieknie z Triss po pachą :) Wesoło, bo nie mamy niestety więcej informacji na poważne dyskusje ;)
  18. B

    Dziękujemy za Iorwetha

    Mnie się tam wydawało, że oglądał broń jakby ją pierwszy raz na oczy widział. Obejrzę dokładnie filmik ;)EDIT: Jak wyżej :)
  19. B

    Dziękujemy za Iorwetha

    Jeśli już uśmiercamy naszego elfa to byłoby miło gdyby umarł w taki sposób, że nawet jego najwięksi przeciwnicy by mieli wyrzuty sumienia. Śmierć z godnością, w walce o idee, które wyznawał - ogólnie tak sobie wyobrażam koniec Iorwetha, o ile taki w ogóle nastąpi :)
  20. B

    Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

    Nie wiem czy była tutaj już poruszana ta kwestia, ale widzieliście jak wygląda Galeria polskiego community? Lub jakikolwiek inny post z działu Akademia Sztuk Pięknych? Tam obrazy robią ze sobą co chcą, jedne się wyświetlają, inne nie. Nie widać autorów. Słowem - tragedia! Proszę przywrócicie...
Top Bottom