Search results

+
  1. genNighty

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Kolejny raz na Śląskim i kolejny raz Rammstein. Jezu, jak ten stadion jest świętny pod względem akustyki. Nie dziwi, że po niedawnej przygodzie ze stolicą, Niemcy wrócili do Chorzowa. I bardzo dobrze, mimo, że na PGE mam rzut beretem.
  2. genNighty

    Marvel Cinematic Universe

    Zgadzam się całkowicie z poprzednikiem. U mnie Secret Invasion ląduje na dnie Marvelowych seriali (ze stajni MCU), przy czym muszę jeszcze nadrobić She-Hulk. Szczerze powiedziawszy, czasami miałem większy fun z oglądania Agents of SHIELD, niż tej serii. Ajwaj.
  3. genNighty

    Marvel Cinematic Universe

    Też oglądam z tygodnia na tydzień, jednak nie zostanę raczej fanem tej produkcji. O ile rzeczywiście od strony aktorskiej ciężko się od czegoś przyczepić, a parę odcinków miały dość nieoczywiste i mocne zakończenia, to jako całość mi jakoś nie gra. Warto jeszcze wspomnieć, że mimo oglądania...
  4. genNighty

    Phantom Liberty Tour

    I ja, i ja! Dzięki i do zobaczenia :) Bez sensu, cofam preorder.
  5. genNighty

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    @Lizzie... A czy ja gdzieś sugeruję, że napisalaś, że w gry nie należy grać? Dziwi mnie po prostu, że bardzo nie podobają Ci się pewne elementy z gry, o czym otwarcie piszesz (i masz do tego prawo!), jednocześnie gdy ktoś celnie punktuje problemy serialu, traktujesz to jako polski sport...
  6. genNighty

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    @Lizzie... Hold on. Byłaś zniesmaczona i rozczarowana, że nowa postać była nie tym, kim się spodziewałaś? I że Avallach, pomimo poprowadzenia go w zgodzie z jego cechami z materiału źródłowego, nie wyglądał tak jak sobie to wyobraziłaś – fuj? Jednocześnie totalne olanie przez Lauren (tak...
  7. genNighty

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dzięki Bogu! W końcu można Wiedźflixa oglądać bez poczucia żenady :cool:
  8. genNighty

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Ale była exekiem Mando od początku, więc spadek formy w trzecim sezonie to wcale nie musi być jej wina. Może, ale nie musi. No, chyba że są potwierdzone informacje, że to jej działania miały negatywny wpływ na dane serie, wtedy zwracam honor.
  9. genNighty

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Była też producentem Boby, który był meh, oraz Andora, który był spoko, więc to nie tak, że czego się nie dotknie zamienia w coś innego niż złoto, a rymującego się z równo. Ja tam wierzę w Filoniego i mam nadzieję, że będzie dobrze.
  10. genNighty

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Po czym wnosisz? I w sumie, dlaczego porównujesz Ahsokę do właśnie tej serii, gdy zespół kreatywny jest bardziej zbliżony do tego z Mandaloriana niż Kenobiego.
  11. genNighty

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jesteś chyba jedną z ostatnich osób, która wierzy, że Lauren mówi prawdę i fabułę da się jeszcze jakkolwiek naprostować :cry:
  12. genNighty

    Phantom Liberty Tour

    Powiedział Wallace, po czym założył kilt oraz szpilki i ruszył w miasto.
  13. genNighty

    Night City [otwarte całą dobę]

    Teraz bym zrobił lepsze, te ma milion lat. Szczerze powiedziawszy, to wydaje mi się, że nawet było przez pewien czas logiem tego tematu (a może i dalej jest, jako broken image z pierwszego posta) :think:
  14. genNighty

    Night City [otwarte całą dobę]

    A co to mi się odkopało na imgurze...
  15. genNighty

    Phantom Liberty Tour

    Powodzonka wszystkim, znając REDa spotkanie będzie spektakularne :)
  16. genNighty

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ależ się zgadzam, dlatego piszę ze swojej perspektywy i jako fana książek :) W sumie mam to samo co w przypadku gier - jeżeli grafika jest średnia, ale historia wciągająca, to i tak zagram z wielką przyjemnością. Czy gdyby oprawa wizualna była lepsza, to miałbym większy fun? Jasna sprawa...
  17. genNighty

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Let's agree to disagree. Z perspektywy fana książek podchodzę do tematu zupełnie inaczej - czy zachowano się fair w stosunku do materiału źródłowego. Tak jak nie boli mnie zmiana koloru włosów czy skóry niektórych postaci, co w ogólnym rozrachunku nie ma wielkiego znaczenia i nie wpływa na...
  18. genNighty

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Osobiście nie spotkałem się z takim zarzutem, chociaż widze skąd się to może brać. Takie osoby oceniają serię najlepiej, ale to wcale nie oznacza, iż sądzą, że jest wybitny czy nawet bardzo dobry. Po prostu nie mają tego dysonansu który towarzyszy tym, którzy znają wiedzmina z innych mediów.
  19. genNighty

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    POV Lauren wertująca podsumowanie ocen trzeciego sezonu:
  20. genNighty

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Podczas rozmów ze znajomymi o dziele Netflixa łatwo zauważyć, że najlepszy odbiór serial ma wśród tych, którzy nie znają sagi. A jak w dodatku nie grali w Wiedźmina, to już w ogóle. Bo co kogoś interesuje, że nasza Yen by się nigdy tak nie ubrała, a Geralt by się tak nigdy nie zachował. Co z...
Top Bottom