Search results

+
  1. genNighty

    Forumowy Kalendarz Urodzinowy

    Forumowy Kalendarz Urodzinowy Witam serdecznie Zgodnie z zapowiedziami prezentuję Forumowy Kalendarz Urodzinowy. Z racji tego, że w większości daty uzyskane są z profili użytkowników (dzięki Cylonka Kama za pomoc, ogromne propsy), mogłem kogoś ominąć, dlatego w dalszym ciągu czekam na Wasze...
  2. genNighty

    The Binding of Isaac

    The Binding of Isaac Jedna z moich ulubionych, o ile nie ulubiona, gra indie. Jej plusem (dla niektórych pewnie minusem) jest jej duża randomowość jeśli chodzi o przedmioty oraz przeciwników. Kluczem do sukcesu jest umiejętność unikania obrażeń, ponieważ serduszka zwracające życie nie są...
  3. genNighty

    Borderlands

    Borderlands Temat dotyczący wszystkich gier o bohaterach Pandory :) Jeśli ktoś zastanawiał się nad zakupem gry (czy to części pierwszej, czy drugiej) to nie ma na co czekać.. Dość unikatowy styl graficzny i masa humoru sprawiają, że gra jest na prawdę świetna, szczególnie grając ze...
  4. genNighty

    [GALERIA] Forumowy Bestiariusz

    [GALERIA] Forumowy Bestiariusz Witam serdecznie Zainspirowany tematem "Nasze Zdjęcia" oraz pomysłem ser-ka (dzięki!), postanowiłem zebrać wszystkie udostępnione zdjęcia forumowiczów i udostępnić je w formie galerii, tak, aby nie zginęły w mrokach dziejów. Na razie ograniczyłem się do wyżej...
  5. genNighty

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nieoficjalny FAQ

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nieoficjalny FAQ
  6. genNighty

    Cyberpunk 2077 - Nieoficjalny FAQ

    Cyberpunk 2077 - Nieoficjalny FAQ Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie. Zasada jest prosta - info tylko i wyłącznie ze źródłem, najlepiej od samych RED'ów. Zainteresowanych zapraszamy na PW. Copyright © Mateusz Scecewicz vel genNighty & Piotr Tesznar vel Nars Historia...
  7. genNighty

    [LINKI] Cyberpunk 2077 w mediach

    [LINKI] Cyberpunk 2077 w mediach Z powodu dublowania się linków dotyczących Cyberpunka 2077, postanowiłem założyć ten zbiorczy temat, w którym postaram się umieszczać wszystkie wiadomości na temat nowej gry CD Projektu RED. Wywiady Wywiad z Mateuszem Kanikiem - Gram [PL] Wywiad z Mateuszem...
  8. genNighty

    Nighty bawi się figurkami czyli pędzlem malowane

    Nighty bawi się figurkami czyli pędzlem malowane 1 września 2007. Pierwszy dzień na wrogim terenie. Prowadzę rozpoznanie i zbieram informacje. 2 września 2007. Zaczynają się pierwsze działania zbrojne i dywersyjne. Wywiad melduje o kolejnych, wysokich rangą, osobach po stronie wroga. Do tej...
  9. genNighty

    Menu wallpapers

    Menu wallpapers Hi folks :) In Polish forum section I was asked to make some wallpapers from game menu. Particularly it was just deleting any unnecessary text, so nothing specially hard, but I think someone can make use of them in here too. So enjoy (or not :p) PROLOGUE ACT I ACT II ACT III
Top Bottom