Search results

+
  1. M

    Rozszerzenia

    Dzieki wielkie
  2. M

    Rozszerzenia

    mam pytanie w maju mial wyjsc ten dodatek do wiedzmina i co z nim ? z tego co pamietam tyo mial byc juz 15 czy 16 maja
  3. M

    Rozszerzenia

    dokladie tak i oto został koneserem ludzkiego mięsa no i gerwant musi ratować
  4. M

    Rozszerzenia

    tak ale zawsze moze sie znalesc smok który jest zły i zabija ludzi bo niewiem był przeznich za mlodu pomiatany :)
  5. M

    Rozszerzenia

    A i jeszcze jedno chciałbym powalczyć z jaimś smokiem, no i dalej męczy mnie ta koncepcja żeby gerwant mógł sięposługiwać 2 mieczami naraz.Proszę nie pisać dwóch postów pod rząd, tylko używać opcji MODYFIKUJ.Iwona.
  6. M

    Rozszerzenia

    nie irytuje was to że w filmikach geralt wyjmuje miecz a kiedy konczy sie filmik to naku....aja w ciebie a ty ten miecz dopiero musisz wyjac ?a nawiasm mówiąc to alvin wyglada ja by miał wodogłowie i biega za gerwantem w akcie 4 to tez nieco denerwuje.
  7. M

    Rozszerzenia

    Coś co by znacznie poprawiło gre to mozliwość dalszego grania po zakonczeniu gry poniewasz grajac nie zawsze sie uda wypełnic wszystkie misje. A czasami chetnie sie pomija jkieś poboczne wątki poniewaz jest sie ciekawym końca. Po drugie gdzieś słyszałem od kolegi ze widział wersje wiedzmina...
Top Bottom