Search results

+
  1. D

    Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.1): Wiedźmin 2 Patch Manager

    ode mnie tez oren :) super to wszystko wyglada :)
  2. D

    Ogólna jakość fabuły W2 (spojlery)

    ja w ogole nie lubie sagi Sapkowskiego, bardzo mnie irytowały jego pomysly, natomiast obydwie gry uwazam za bardzo udane. W W1 rzeczywiscie urzeka słowianski klimat, posagi bóstw, kapliczki Melitele itd W 2 w ogole tego nie ma, a szkoda. Jeśli chodzi o bohaterów, to jakos bardziej...
  3. D

    Nowy wpis na blogu: Projektowanie głowy, część 1

    tak tylko wez pod uwage, ze w gry komputerowe, w tym wiedzmina nie graja tylko mlodzi ludzie, ale takze osoby ok 50 roku zycia, ktore moga biegle mowic po rosyjsku, czy niemiecku ale w ogole nic nie rozumiec z angielskiego (już nie mówiąć ze w kazdym pokoleniu jest na pewno sporo takich osob), a...
  4. D

    Problemy z patchami - temat zbiorczy

    mam ten sam problem, tez przy uruchamianiu pojawia mi się komunikat o dostepnym patchu 3.2 chinese :( juz wiem zeby nie instalowac, ale nadal nie wiem jak to wyłączyć :D:D hehe chinczycy sa wszedzie :D:D
  5. D

    ceramika Iorweth i inni

    spróbuj zamiast szkliw uzywac angob, maja ten wielki plus ze nie splywaja w trakcie wypalu i nie mieszaja sie ze soba. mam tez wrazenie ze ich kolor wychodzi zawsze mniej wiecej taki sam. widzialam tez kiedys aniolki malowane juz po całkowitym wypale podobno zwykłymi farbami olejnymi i tez...
  6. D

    [Hot] Cyberpunk - spekulacje, marzenia, życzenia

    klimat moglby tez nawiazywac do Neuroshimy, byłyby w koncu kolejny Polski akcent :)wiele pomysłow w tej grze jest naprawde genialnych, choc jasne ze niektore sa bez sensu i zawsze je omijalismy (jak chocby ta kwestia ze kazdy jest na cos chory). W kazdym razie bronie sa fajne, swiat jest fajny...
  7. D

    Triss Merigold

    na szczescie gra nie jest wiernym odwzorowaniem ksiazki, a czarodziejki wplywały magia na swoj wyglad, wiec i biust mogly sobie poprawić, i oczy, i w ogole wszystko ;)
  8. D

    walka z kejranem ?

    ja nie miałam problemów z tym w nowej edycji. A pamietasz, że po tym jak naklikasz pełen pasek, trzeba jeszcze kliknąć w odpowiednim momencie zdaje się że prawym przyciskiem myszy,zeby wiedzmin zeskoczył, a nie spadł?
  9. D

    Pomysły wakacyjne i podróże

    A coś mniej standardowego niż okolice Soliny? marzą mi się jakieś zupełnie odludne miejsca....
  10. D

    Pomysły wakacyjne i podróże

    a w Bieszczadach co byście polecili?
  11. D

    Roche czy Iorweth - zabicie loredo czy uratowanie saski

    ja tam biję Loredo, Elki ratowac poszłam raz, a potem wczytalam wczesniejszego sava i poszlam za Loredo. Jasne ze Elfek szkoda, ale maksymalnie wkurzyl mnie tekst Iorwetha o tym, że kobiety z jego rasy sa gotowe na smierc i on im nie pomoże. No to jak nie, to nie. Ja tam wolę zabić głównego...
  12. D

    Mężczyźni w Wiedźminie 2

    Na temat tego czy Vernon był fanatykiem i dlaczego nie ;):D było tutaj: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/29896-news-iorveth-kontra-roche/ co sie marzy Vernonowi i Iorwethowi nie wiemy, bo po prostu nie było mozliwosci ich o to zapytac :) kto ich tam wie, o czym myślą :) ja...
  13. D

    Mężczyźni w Wiedźminie 2

    hehe to tylko moja teoria, od razu napisalam ze to tylko takie moje osobiste przemyslenie na ten temat :)
  14. D

    Mężczyźni w Wiedźminie 2

    hmm no ja bym nie wysuwala argumentow narodowych, ale raczej wiekowe. mam wrazenie, ze z calym szacunkiem, mlodszym graczom-dziewczetom bardziej spodobal sie Iorweth bo jest innej rasy, jest taki toche tajemniczy, ma delikatniejsze rysy twarzy, jest szczuplejszy od Vernona, no i w ogole elf...
  15. D

    Mężczyźni w Wiedźminie 2

    Dla mnie Vernon przebija wszystkich :)
  16. D

    Światowy Dzień Protestu przeciwko DRM

    no tak, tyle ze problem jest nieco bardziej zlozony i nie ogranicza sie do samych gier. a co z produktami ktorych w naszym karaju po prostu nie da sie kupic? ja np uwielbiam koreanskie filmy obyczajowe i historyczne, ktorych nie da sie obejzec w tv, nie da sie ich tez kupic. albo je sciagne...
  17. D

    Mężczyźni w W2

    a ja myslalam ze o wielkość fujarki tu chodzi, a nie łuku ;)
  18. D

    Mężczyźni w W2

    No ależ oczywiście ze Vernon :) nie ma jak meski meżczyzna, ktory na dodatek jest odwazny, zaradny i na swoj sposob ujmujący :)
  19. D

    Iorveth kontra Roche

    Roche gnębi przestepców, obojetnie czy sa ludzmi czy nie.
  20. D

    Iorveth kontra Roche

    Roche, za upór, odwagę, zimny profesjonalizm i humor brudnego Harry'ego :)
Top Bottom