Search results

+
  1. CylonkaKama

    ftp://netwatch.gov/spotkanie_spolecznosci_CP77.rar

    Też bym chciała się pojawić. Stary nie wypuszcza mnie z domu...Ciągle tylko każe grać mi w ten komputer. No ile można? A tak to powiem mu, że idę na event związany z grą komputerową, to będzie bardziej przychylny i da mi wychodne. Pomożecie?
  2. CylonkaKama

    [KONKURS] Wspomnienie z Wiedźminem - wygraj zaproszenie na spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie!

    Nie pisze wierszem, nie rysuję, nie rymuję, nie umiem w zdjęcia, ale wspomnienia z Wiedźminem mam. 1. Pierwsze, co mi przychodzi do głowy, gdy myślę o W1 to to, jak bardzo ta gra mogła mi popsuć życie 'szkolne'. Dorwałam się do W1 w klasie maturalnej. Niestety mój ówczesny komputer nie był w...
  3. CylonkaKama

    Seriale

    Wygląda, jakby miało się udać. Star Trek Discovery by Netflix http://www.youtube.com/watch?v=UzIHhFcZ3Wc (Nie potrafię w linki na tym forum)
  4. CylonkaKama

    Forumowa filmówka

    Prolog do nowego Alienka.
  5. CylonkaKama

    Forumowa filmówka

    Byłam wczoraj w kinie na 'Pasażerach'. Czytałam wcześniej bezspojlerowe recenzje, więc nie spodziewałam się cudów. Miałam nadzieję, że krytyka tego filmu była przesadzona. Niestety - nie była. Do połowy seansu było jakoś. Jakoś trzymało się jakiejś kupy. Jakoś się to dało znieść. Jednak po ponad...
  6. CylonkaKama

    Seriale

    Ubrana chociaż była? :P Jestem po finale The Young Pope. Dziwny to serial. Na początku nie mogłam się wkręcić, jednak z odcinka na odcinek było coraz lepiej. Gra aktorska jest świetna. Nie przepadam za panem J.L. jednak tutaj mnie do siebie przekonał. Serial zaciekawił mnie na tyle, że bardzo...
  7. CylonkaKama

    Seriale

    Nowe forum odstrasza mnie bardzo, żeby coś na nim pisać, więc bardzo krótko: Planet Earth II, dokument BBC - mistrzostwo świata. Polecam.
  8. CylonkaKama

    Seriale

    "I'm gonna kill you...nie w tym sezonie, nie w ósmym, luźno sobie zakładam, że w "nastym"."
  9. CylonkaKama

    Seriale

    Trailer dowieźli. Ależ to będzie petarda.
  10. CylonkaKama

    Seriale

    Hajp. http://www.youtube.com/watch?v=Glr_b5-CKhI
  11. CylonkaKama

    Seriale

    Fajne zestawienie. Stranger Things vs filmy z lat 70/80. Oglądać tylko jeśli się widziało serial.
  12. CylonkaKama

    Seriale

    Furtka na 2gi sezon jest ;> Ale spokojnie, dam im tyle czasu, ile potrzebują, żeby zrobić kolejny tak świetny sezon ;) A ja czekam na American Gods.
  13. CylonkaKama

    Seriale

    Kocham Stranger Things. Dziękuję Netflix.
  14. CylonkaKama

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    SamjuelElDżekson streszcza serial. Spojlery.
  15. CylonkaKama

    Krakowska inicjatywa

    Dzięki za spotkanie ;)
  16. CylonkaKama

    Seriale

    Coś czuję, że to będzie miodne.
  17. CylonkaKama

    Krakowska inicjatywa

    To nie musi być koniecznie środa 29.06. Jesteśmy dostępni 29.06-01.07, czyli środa-piątek. To, kiedy konkretnie mielibyśmy się spotkać, zależy już od Was :)
  18. CylonkaKama

    Seriale

    Z Gomorrą czekam na cały sezon ;>
  19. CylonkaKama

    Seriale

    Person of Interest. Finałowy sezon jak dotąd nie zawodzi. Walka #teamMachine z #teamSamaritan zapowiada się wyśmienicie. Outlander. Sezon 2. To w tym momencie chyba najlepszy melodramat. Wątek we Francji raczej nie spełnił moich oczekiwań, jednak ostatni odcinek i genialna gra aktorki, która...
Top Bottom