Search results

+
  1. S

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    W takim razie uległem niesamowitej halucynacji (jakiś flashback może), bo u mnie dodatek był dostępny bez instalacji przygody osobno, nawet dało się na niego kliknąć... I tak może być, jeżeli to osobniczy przypadek to nie musicie się nim przejmować.
  2. S

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Dobrze, że powstał nowy dział. Ale moje pierwsze pytanie nie jest zgłoszeniem buga, a właśnie pytaniem co do tego, co dostajemy po ściągnięciu owej Edycji Rozszerzonej (oraz sensu tego dodatku z jedną z oficjalnych przygód w postaci niezależnego patcha, skoro "Efekt Uboczny" dostajemy na pokładzie).
  3. S

    Bugi

    Niniejszym ogłaszam, że u mnie również występuje pasacja i pixelizacja obrazu podczas dialogów (zależnie od ustawień aa). Nie jest to więc problem jednostkowy. Posiadam 8800 gt + e8200, do wiedźmina nie przetaktowywane. Zainstalowałem Wiedźmina, później ER oraz oficjalne dodatki.
  4. S

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Witam. Chciałem się zapytać o dwie rzeczy, mianowicie:1) Czy to normalne, że po zainstalowaniu z płytki Wiedźmina, upgrade'a do wersji 1.4, później paczki językowej PL, a następnie pliku z przygodą (TWEE_adventure_Side_Effects.exe - właściwie nie rozumiem, po co on w ogóle, skoro tą przygodę...
  5. S

    [TW1][tool] Save game editor

    Thank you for this very usefull toll. I prefer personally C, but java is easier to do something easy-for-use.
  6. S

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    To niby dlaczego, chociaż mam oryginał muszę grać na cracku mistrzu? Od takiego mądrzenia nic się nie zmieni.
  7. S

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Ech właśnie przeczytałem listę zmian, i doczytałem, że mimo miesiąca przekładania i tak zgłoszonych błędów nie poprawiliście w 1.3... I z czego tu się cieszyć :/?
  8. S

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    A gdzie warny za spam (podziękowania)?Swoją drogą przekroczyliście termin kilku dni (bo 10 to nie kilka jakby nie patrzeć) więc i tak klapa ;). Dobrze, że w końcu w ogóle to wyszło w każdym razie.LISTĘ MASZ TUTAJ http://www.thewitcher.com/registration/pl/www/patch_notes.html
  9. S

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    Trochę toto niedorobione - wybrałem czarodziejkę, a ostatnią walkę grałem jako przeraza o_O...
  10. S

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    O, fajnie, że przynajmniej gra się nie opóźniła :D. Menu wyboru postaci wygląda całkiem fajnie - naprawdę niezła grafika jak nagierkę flash. Jest coś na otarcie łez w oczekiwaniu na patcha i edytor do pluginów :D.Pozdrawiam
  11. S

    Nasz hołd dla Gary'ego

    W zasadzie nigdy nie zastanawiałem się nad tym, kto stworzył D&D. Ta śmierć nie wstrząsnęła więc mną jakoś specjalnie. Ale uważam, że mimo wszystko warto o kimś takim wspomnieć, choćby w hołdzie dla tego, co po sobie pozostawił. Bo pewnie nie tylko ja spędziłem swoje pacholęce lata przy RPGach..
  12. S

    D'jinni i patch 1.3 przesunięte

    Pamiętajcie, że tak, jak ostatni tydzień marca to jego ostatni dzień, tak kilka dni oznacza najprawdopodobniej 9 dni :). Dla mnie możecie wydać patcha nawet w maju, i tak nie zamierzam wracać do tej gry przed Edycją Rozszerzoną. Żebyście tylko błędy naprawili te, co napisałem, potwierdzając tezę...
  13. S

    [WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

    Ulubiony bohater: TalarUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Wręczenie miecza od Pani JezioraUlubiony cytat: "Zdychaj babo" rotflUlubione zadanie (quest): Przyjaciółka z dawnych latUlubiony potwór: Bruxa - tylko za słaba jestUlubiona lokacja: BrzegUlubiony znak: AardUlubiony cios końcowy...
  14. S

    pomoc w zabiciu bestii (dokonałam i może komuś sie przyda rada)

    Ludzie, nie przesadzajcie. Ja zabiłem bestię za 1 razem, z Jaskółką, na poziomie trudnym. Wszystko to kwestia wyprowadzenia sekwencji ciosów stylem silnym, ignorując pojawiające się pieski i nie przejmując się Abigail. Naprawdę nie wiem, co Wam te trudności w tej walce sprawia :/.
  15. S

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Eee faktycznie, sprawdziłem, grałem na 1.2 :). Srry zaspany byłem i zapomniałem. I błędy te były w 1.2.
  16. S

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Szczerze wątpię, że ktokolwiek z CDP R przeczyta tego posta, ale napiszę go, bo uważam, że idea, jaką jest gra osadzona w realiach świata A. Sapkowskiego zasługuje na pomoc fanów :). Jakby ktoś taki to przeczytał, to proszę, niech da w postaci posta znak, to uspokoi moje sumienie :).Na grę...
Top Bottom