Search results

+
  1. M

    Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

    Hyhyfolklorystyczna prowokacja?hyhyOdnośnie tego dzieła (nie będę się chwalić, że wiem jak się pisze
  2. M

    Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

    Cała gra jest pełna takich ulotnych smaczków, słownych gierek, zrozumiałych li i jedynie dla nas, żyjących w obecnych realiach i posiadających podstawowy choćby bagaż kulturowy zakładany na garb od podstawówki. Ciekawam, jak to wygląda w innojęzycznych wersjach gry. BTW, gra dla osób które Sagi...
  3. M

    Easter Eggs *SPOILERS*

    Ouuuuuuuuuuuuu shit! A buhahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Notabene po pięciominutowej lekturze zawartości tego linka obśmiałam się do łez To chyba znaczy że też powinnam być na tej liście
  4. M

    Panie w akcie III

    Moj chłop sie obślinił na widok karty urzędniczki :/Co takiego fajnego w tym wypiętym zadku?
  5. M

    brosze salamandry

    Ooooosz to ćpuny chędożone....no cóż, broszki wywalę. A bedzie ich następna porcja bo wlazłam do kryjowki w kanałach.Swoją drogą nie do końca to przemyślane :/BTW, w kości dobrze się gra z de Wettem, bo o duże stawki, a z reguły przerzuca wszystkie oprócz środkowej ;) Nadęty gamoń :P
  6. M

    brosze salamandry

    brosze salamandry Witam wszystkichCzy ktoś z Was wie może, czy mozna komuś opchnąć brosze salamandry oraz fisstech w akcie trzecim? Leuvarden po rozmówkach w akcie II już więcej ich nie chce, jego łącznik z knajpy po tej rozmowie znika, a Coleman gdzieś sie zawieruszył z końcem II...
  7. M

    RPG discussion -- general

    Elder Scrolls and its Morrowind - where just I moved for two months while my leg was brokenDiablo II and (do someone remember?) first part - my beginnings... not many quests but this climate, and me so young... :'(SpellforceDivine Divinity - nothing new but cute and cheap ;)Baldurs Gateand now...
Top Bottom