Search results

+
  1. R

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Cześć wszystkim! Z okazji tego, że wreszcie udało mi się zalogować na forum, po migracji, mały update do FAQ technicznego, a konkretnie błędu z CRC/ Brakuje jeszcze jednej - i chyba najważniejszej porady: Wyjmij całą pamięć RAM i zostaw tylko jedną kość. Jeśli gra się zainstaluje to oznacza...
  2. R

    [w toku] Świat Według Kiepskich

    Z tym poczuciem humoru chodnika Agloval przesadziłeś. To że jesteś zwykłym młotkiem - który jak mu się czegoś wprost nie wyłoży, za cholerę tego nie zrozumie - nie oznacza że wszyscy mają poważne braki w inteligencji. Widzowie Kiepskich dzielą się na trzy kategorie :a) pijacy i inne patologie -...
  3. R

    sihill

    W ramach odświeżenia pamięci http://www.gram.pl/news_9AzlGO7_Wiedzmin_patch_1_2_juz_dostepny.html
  4. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    To jest to o czym mówiłem wcześniej - wolę normalne życie niż babranie się z D'Jinnim. Także nie poświęciłem zbyt wiele czasu na naukę tego środowiska. Korzystałem wyłącznie z edytora kgff i... notatnika. A z kasą z tego co pamiętam są dwie możliwości - losowy generator generujący zwykle forsę w...
  5. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    No to niech będzie - ponieważ nie będę się już zajmować modowaniem wiedźmina - powiem jak robi się takie mody jak ja robiłem. A więc...a) opcja pierwsza: Znasz przynajmniej jakieś tam podstawy programowania (przynajmniej struktury danych takie jak lista) i język angielski, następnie umiesz...
  6. R

    Najlepsza piosenka z Soundtracku

    http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=16623.0Cały pakiet dzwonków w różnych formatach.
  7. R

    Ard'aenye- najlepszy miecz w grze (podobno)

    Była i taka plotka, ale specjalnie grając za drugim razem (patch 1.3) na trudnym poziomie sprawdzałem każdą skrzynię/schowek/ciało i nigdzie go nie znalazłem. Dla mnie informacje że Ard'aenye jest generowany w losowym schowku na poziomie trudnym należy włożyć raczej między bajki.
  8. R

    Trudne momenty

    Ja mam takiego kota, który jest cały czarny i lubi całymi dniami wylegiwać się na kanapie, mam też psa, który jest rudy i uwielbia wychodzić na długie spacery. Kot wyleguje się średnio 10 godzin, a spacer psa zajmuje 30 minut. Dziennie są 3-4 spacery. Wyjście na spacer z psem z domu zajmuje mi...
  9. R

    sihill

    Wałkowane już było to wielokrotnie, ale jeszcze raz przypomnieć nie zaszkodzi. Sihil na polach w IV akcie został zniesiony wraz z patchem 1.2 i od tej pory nie da się go znaleźć.
  10. R

    Kontynuacja gry po skończeniu epilogu - możliwe?

    No właśnie przywołałeś tu Fallouta w którym było mnóstwo ciekawych pobocznych questów, jak np. uzyskanie dostępu do tajnej bazy (Sierra Army Depot), wyjaśnienie sprawy morderstwa (w New Reno), uruchomienie samochodu - którym potem szybko można było przemieszczać się pomiędzy lokacjami na mapie...
  11. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    Nie do końca, bo raz na 3-4 miesiące tu zaglądam. Ale raczej w charakterze wyjaśniania wątpliwości co do używania istniejących modów zrobionych przeze mnie. Wiedźmina już od stycznia nie mam zainstalowanego i raczej nie zanosi się żebym zainstalował go ponownie.
  12. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    Niestety nie mam dla Was dobrych wiadomości. Myślałem że teraz będzie więcej wolnego czasu, a tymczasem mam więcej obowiązków i jestem ciągle zajęty. W związku z tym muszę bezterminowo zawiesić moją "moderską" działalność. Przepraszam wszystkich, którzy czekaliście na mój powrót. Możliwe że ze...
  13. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    Ta wersja modu z przerazą była już tak stara, że nie warto ją było ściągać. Została dzisiaj oficjalnie usunięta :) Lepiej pobrać nowszą z tymi wszystkimi przedmiotami, które były w tamtej plus jeszcze jakieś dodatki opisane w linku do moda. Ze złych wiadomości - niestety zanosi się na to że cały...
  14. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    Jasne ale już nie dzisiaj.
  15. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    JIMP mod o który prosiłeś. Mogę zawsze zamknąć ten wątek, pamiętaj o tym :P
  16. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    Dobra - żeby nie było, że kogoś pomijam - jak edytować sklepy macie wyjaśnione w TYM wątku z międzynarodowego forum - na końcu bardzo ważne linki - koniecznie przejrzeć. Różnica jest taka, że szablony postaci (czyli bossowie też) są w katalogu /utc, a nie w /utm (w którym są szablony sklepów) -...
  17. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    Jak będę mieć czas wezmę się za produkcję nowych modów, zwłaszcza że jak widzę chętni na nie ciągle są :) Dla zachęty powiem Wam że znalazłem, dodając zardzewiały miecz do kościeja, w plikach jeszcze jeden miecz o którym nie było chyba nigdzie wzmianki - nie wiem co to jest - sam jestem ciekawy...
  18. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    Szczerze - pierwszy raz spotykam się z takim bugiem. Rób kolejno: wczytaj save przed wejściem na bagna jak ma być walka (albo nawet przed rozmową z Azarem/Raymondem) - najlepiej jeszcze z Wyzimy. Jak to nie pomoże wywal wszystkie mody i przywróć oryginalny stan folderu Data i znowu wczytaj...
  19. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    Ponieważ dostałem mailem kilka pytań dotyczących działania modów z edycją rozszerzoną, informuję że mody doskonale działają także z tą edycją Wiedźmina (znaną również jako ER, czy też patch 1.4) - ten z przerazą i z Ard'aenye zostały osobiście przetestowane przeze mnie. Wszystkie możliwe błędy i...
  20. R

    [mod] Mody do Wiedźmina

    Mówisz i masz - do pobrania w załączniku tego posta
Top Bottom