Search results

+
  1. D

    Sąd na Abigail - winna, czy niewinna - oceń sam. Zawiera oczywisty SPOILER!!!

    Niektórzy mają poglądy jak wieśniaki z Podgrodzia. czyt. wiedźma zła, zabić trza.
  2. D

    Outra - domysły , rozważania

    Kalkstein to ewidentne odniesienie do prawdziwego nazwiska Kaczyńskich.
  3. D

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Ciekawe czy symulacja płaszcza jest też tak zasobożerna.
  4. D

    Wiedźmińska Kartka Świąteczna

    Jestem za jakimś fajnym drobiazgiem. Karteczka leży u mnie na honorowym miejscu, miła rzecz.
  5. D

    Kolejny wyciek filmu, tym razem z rosji :)

    Zgadzam się z Cahirem. Takimi postami pokazujecie tylko swój poziom.
  6. D

    "Nie prawię kazań, piszę". Wywiad z Andrzejem Sapkowskim.

    Dokładnie tak. Dziennikarz powinien byc partnerem w rozmowie, a nie pięcioletnim chłystkiem, który ze spuszczoną głową słucha jak ojciec wytyka mu błędy.
  7. D

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Dokładnie tak Taranaki. Szczególnie, że muzyke w grach można by określić w skrócie jako:Battle 1Battle 2Town 1Town 2Town 3CityVillage 1Village 2Peacfull SwampsCastleEnding
  8. D

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Muted na miesiąc :D
  9. D

    Podpisanie listu intencyjnego pomiędzy CD Projekt Investment oraz Optimus S.A.

    Oni są od robienie gier, a nie zaspokajania twojej potrzeby czytania newsów. Na wszystko jest czas.
  10. D

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Raczej będziemy dla smoka wykonywali jakieś auesty, niż podrzynali mu gardło. Tylko snuje domysły...
  11. D

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Amnezja to lipny pomysł. Był już w Gothicu i nie przypadł mi do gustu. Redzi wymyślą coś innego, bo to byłoby wtórne nieciekawe. Osobiście wolałbym, aby Geralt miał na starcie kilka punktów na rozdanie. Rozdajemy i zaczynamy grę. Tyle.
  12. D

    Najlepsza piosenka z Soundtracku

    Ja wybrałem The Dike. Doskonała melodia.A co do rodzaju muzyki, to powina byc to muzyka słowiańska. Akcja rozgrywa się w barwach mitilogii słowiańskiej, więc nie rozumiem czemu autorzy mieli by umieszczać muzykę irlandzką, skandynawską czy jaką kolwiek inną, Ktoś tu ma jakieś kompleksy??
Top Bottom