Search results

+
  1. S

    Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

    Figurki się trochę opóźnią :( http://www.darkhorse.com/Products/Upcoming Jeszcze niedawno podawali koniec września dla Geralta i Triss, teraz już jest koniec października, a reszta figurek pod koniec listopada. Jest też fotka popiersia Geralta z kartami, które wychodzi w przyszłym roku.
  2. S

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    O Calineczce zapomniałam napisać, można ją znaleźć w jej małej wiosce :D Rumcajs oczywiście też był wspomniany :) A garniec złota znajdę za następnym razem :D
  3. S

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    Koziołek <3 Śmiałam się chyba przez 5 minut :D Pomoglibyście spisać mi wszystkie bajki, które przewijają się w tym queście? I pewnie jeszcze mnóstwo przegapiłam, proszę o pomoc :)
  4. S

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Lol, faktycznie odbugowało się podczas misji "Długa noc". Dziwne :P
  5. S

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Mnie dopadł bardzo denerwujący bug. Podczas turnieju rycerskiego zbugowało mi się lockowanie przeciwników i do tej pory nie działa. Stało się to po drugiej konkurencji, już podczas walki na pięści nie działało. R3 mam oczywiście sprawne, filtrowanie w ekwipunku przykładowo działa.
  6. S

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Niestety, ja bym na to nie liczyła. W filmiku cdp.pl mówili, że chcą wszystko przygotować wcześniej, aby w poniedziałek z samego rana wszystkie paczki wyszły z magazynu. Ten e-mail który dostaliśmy świadczy tylko o tym, że paczka dostała numer nadania w systemie przewoźnika.
  7. S

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Jest w trailerze i próbka umiejętności pana Frycza... Po tych dwóch zdaniach jak dla mnie rewelacja, goście od castingu dubbingowego mają łeb. Angielski dubbing wypada mega blado przy naszym ;)
  8. S

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Ludzie, część z Was chyba urodziła się wczoraj. Naprawdę nie zakładacie wersji, że choć był na coś pomysł w czasie produkcji, to mimo najszczerszych chęci Redów mogło nie starczyć na niego środków/czasu/mocy sprzętu itd? Rwanie szat z powodu aktywności npc w ciągu dnia wygląda komicznie, tak...
  9. S

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    eustachy_j23 mówisz o budżecie i dużym studiu - porównaj sobie budżet W3 (80 mln $) z budżetem takiego GTA5 (265 mln $), nie mówiąc już o wielkości studia. Widać różnicę? Niestety w takiej sytuacji trzeba iść na kompromisy, a wtedy wolę mieć najlepszą mimikę twarzy w rpgach, a nie widzieć że jak...
  10. S

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Hype maksymalny. Po prostu nie mogę wyjść z podziwu jak pełen contentu zapowiada się ten dodatek. Jako użytkownik PS4 te 75 zł za pewnie 40 godzin (w moim przypadku, bo będę na pewno robić 100%) to tak naprawdę tanio jak barszcz. Dzięki wszystkim za podzielenie się swoimi wrażeniami! A...
  11. S

    Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

    Warto dodać, że dostępne są wszystkie dotychczas pokazane figurki i że są obecnie elementem giermaszu - więc możliwe, że ich cena podskoczy do 129 zł po jego zakończeniu. Trwa 8 dni, ale oferty mogą się zmieniać, więc jeśli komuś zależy to lepiej się spieszyć, zwłaszcza że z PayPalem figurki...
  12. S

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Zaczynam się zastanawiać, czy to w ogóle jest o Wiedźminie 3, może jest jakaś gra o Gelardzie? :D
  13. S

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Moje oczy krwawią. Czy da się zrobić więcej błędów w imieniu Geralta? :/ Wstyd.
  14. S

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Może ktoś jeszcze nie słyszał (informacja pojawiła się w linkowni, ale w tym temacie chyba nie) - w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie 30 maja odbywa się koncert w całości poświęcony muzyce z Wiedźmina 3 :) Myślę, że warto się wybrać, bo coś takiego się raczej nie powtórzy, a usłyszenie...
  15. S

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Toussaint jak z książki wyjęte! *rzuca pieniędzmi w ekran* GIVE IT TO ME!
  16. S

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    REDZI, proszę, gdzie znaleźć ten cudowny art? Anyone? *.*
  17. S

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Spokojnie, ten użytkownik chodzi po forach i lamentuje, że jest trudno na trudnym poziomie. Już rano na innym forum odpisałam mu, że może zmienić poziom w opcjach i gra na tym poziomie powinna odpowiadać jego nazwie (krew, pot i łzy), to uznał, że się dowartościowuję tym, że sama gram na...
  18. S

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Wywiad z Tomkiem Bagińskim w Dzień Dobry TVN na temat ekranizacji Wiedźmina: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/baginski-w-hollywoodzkiej-superprodukcji,185022.html
  19. S

    Łatka 1.11 - Lista zmian

    Patch na PS4 już jest :)
  20. S

    Łatka 1.11 - Lista zmian

    Wg tweetu Marcina, patch powinien się pojawić mniej więcej do 16:00.
Top Bottom