Search results

+
  1. I

    Welcome Thread [Archive]

    Hi:) I'm CDPR's supporter since 2006. Really can't wait to play the new game, it's going to be very emotional for me. If i'll make some mistakes, forgive me for my poor english skills, it's not my first language, but i'm trying to improve myself :LOL:. See you in Night City!
  2. I

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    @morphisiusz Moim zdaniem tak. Gra ma już ponad rok, nie ma sensu jej łatać w nieskończoność, zwłaszcza, że jest obecnie wystarczająco zoptymalizowana.. Czas przenieść resztę sił na Cyberpunka.
  3. I

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Możecie zablokować spamerską stronę gameradar.pl (możliwość umieszczania linka z taką nazwą) i przy okazji kolesia, który robi nowe konta i promuje ten syf w dziale z linkami? Temat z linkami to nie szambo..... chyba, że na to pozwolicie.
  4. I

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Gamespot sie wyłamał: http://www.gamespot.com/reviews/the-witcher-3-wild-hunt-blood-and-wine-review/1900-6416443/ "Main story and characters aren’t that interesting"
  5. I

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    To tylko świadczy dla mnie o tym, że druga cena też jest absurdalna, za kawałek bezwartościowego (no może liczonego w groszach), uformowanego metalu. Żeby to chociaż jakieś rękodzieło było...? Dla nich chyba deal życia, jak ktoś zakupi. Licencja chyba też nie kosztuje majątku...
  6. I

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Cena absurdalna, kompletnie z kosmosu. Dwie żaróweczki led i wisiorek z taniego stopu w cenie gry w dniu premiery. Koszt produkcji... 2 zł? Rozumiem, że można być czegoś wielkim fanem, ale nie jest to powód do odłączenia mózgu.
  7. I

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Dlaczego jeszcze spamer nie został zbanowany?
  8. I

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Podawanie tych samych informacji, tylko z innej strony powinno być traktowane jako spam i usuwane. Dlaczego odnajdywanie wartościowych informacji musi być przez absurdalne takie nabijanie postów utrudniane? Chociaż z drugiej strony... 2-3 miesiące po wyjściu ostatniego dodatku i tak forum...
  9. I

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Według mnie też. Akurat co do filtrów w KiW nie mam zastrzeżeń, są dobrane bardzo starannie. Nie trzeba tu karmazynowej poświaty.
  10. I

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Noc Kruka była fajna, ale zawsze mnie dziwiło robienie z niej przez co poniektórych arcydzieła. Jasne, grało się dobrze, ale do tytułów/dodatków z najwyższej półki było jej daleko pod względem fabularnym. Mam nadzieję, że nie padnę ofiarą hejtu nałogowych wielbicieli Gothica :)
  11. I

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Szczerze mówiąc, jestem trochę poirytowany newsami co tydzień o innej dacie terminu wydania dodatku. Redzi mogli darować nam tego cyrku i podać przynajmniej 2 miesiące przed wydaniem, na 100% byli już wtedy pewni terminu. Mam nadzieję, że przy kolejnych projektach, nie będą szli taką drogą...
  12. I

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ja bym nie do końca wierzył małym ptaszkom, zapewne zrobią wszystko, żeby sprawiać wrażenie większych ptaszków
  13. I

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nie nie, to nie są zwykłe wrażenia z ogrywania. To recenzja. Tetrisa.
  14. I

    Tajemnicza witryna

    Powinni sobie zafundować jakąś ładną elewację przede wszystkim edit: chociaż stop, niech im budowlańcy nie przeszkadzają przed skończeniem Cyberpunka
  15. I

    Tajemnicza witryna

    Niech ktoś zadzwoni na policję
  16. I

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Sukces kasowy wziął się przede wszystkim z tego, że to była rewelacyjna gra....
  17. I

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Trochę siedzę na NG, a nigdzie takiego wątku nie widziałem (na pewno wywołałby lawinę komentarzy), dodatkowo wpis nie ma źródła. Jest to więc żart, tylko trochę taki z d_y, bo ani zabawny, ani kreatywny, ot cała historia.
  18. I

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Biorąc pod uwagę to, że wszyscy czekają na info o dodatku, żart jest... bolesny :geraltsad:
  19. I

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    To na pewno o Wiedźminie 3? Może chciałeś napisać o Falloucie 4...? Jeśli jednak Wiedźmin, odnoszę wrażenie, że jeszcze nie wyszła w historii wszechświata gra, która by zaspokoiła Twoje osobliwe poczucie piękna, tym samym sugerowałbym odcięcie się od tego medium, po co się męczyć. Są jeszcze...
  20. I

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    A niech stracę, masz red pointa
Top Bottom