Search results

+
  1. J

    Sid Meier's Civilization

    Sid Meier's Civilization Aż mnie zabolało, gdy przypomniałem sobie, że takiego tematu nie ma. Generałowie, marszałkowie, wielcy stratedzy, miłośnicy gier strategicznych, taktycznych.- Witajcie w pierwszym temacie o serii Civilization. Na rozpoczęcie pochwalę się naciąganym osiągnięciem...
  2. J

    The Elder Scrolls

    The Elder Scrolls Z tego co widzę na Steamie, to wielu użytkowników uwielbia Skyrim. Sporo osób ma 300+ godzin i często wrzuca fajne screeny. Dla takiej gry, a nawet całej serii, nie ma co się rozdrabniać, trzeba założyć osobny wątek.
  3. J

    Ciemność, która nadciągnęła znad wschodu, okryła znienawidzone przez Jimpa miasto.

    Ciemność, która nadciągnęła znad wschodu, okryła znienawidzone przez Jimpa miasto. Takie piękne, nowe forum, aż zniszczę tę sielankę swoimi wypocinami. Nazywam się Paweł i piszę bloga pod pseudonimem Jimp od dwóch miesięcy. <Cześć Paweeeł>. Najpierw miało, to być dla tzw. "beki", czyli dla...
  4. J

    Bardziej zaawansowane opcje grafiki (THE WITCHER 2)

    Bardziej zaawansowane opcje grafiki (THE WITCHER 2) Ostatnio znalazłem coś takiego. Myślę ,że dla wielu z was się przyda. Mi się przydało poustawiałem sobie parę opcji . http://www.witchernexus.com/downloads/file.php?id=181
  5. J

    Forum zdechło

    Forum zdechło Czy mi się wydaję, czy przez ten czas nieobecności forum nam zdechło? Nie mówiąc już o jego wyglądzie ... Ogólnie mam wrażenie ,że zostało ono wciśnięte na siłę od takie coś aby podtrzymać i tak prawie martwe community. Ja trochę tu posiedzę może nie będę jakoś strasznie aktywnym...
  6. J

    Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Gameplay

    Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Gameplay Jeśli jeszcze nie widzieliście :) http://www.youtube.com/watch?v=YgZhG7LF810&feature=player_embeddedJak wiemy projekt ten został już dość dawno zawieszony . Lecz mniej więcej tak by pewnie wyglądał . Widać wiele podobieństw do W2 choćby system uników i...
  7. J

    Galeria JIMPa - Nowe wydanie . [ANKIETA]

    Galeria JIMPa - Nowe wydanie . [ANKIETA] Więc w tym oto miejscu zobaczycie moje graficzne wypociny . Można oceniać , krytykować , olewać , bluzgać , łapać za uszyy i znieważać . Galeria będzie opierać się głównie na sygnaturach dlatego , że nie lubię większych prac . Będę je co jakiś czas...
  8. J

    Co Wiedźmin zmienił w twoim życiu ?

    Co Wiedźmin zmienił w twoim życiu ? Więc chciałbym zacząć od tego , że Wiedźmin jest taką grą która ma w sobie pewną mądrość która trafia indywidualnie do nas i która potrafi nawet zmienić kawałem naszej egzystencji . W moim życiu zmienił np. postrzeganie świata i ludzi w większości chodzi mi o...
Top Bottom