Search results

+
  1. L

    [18+] alkohole wszelakie

    Cześć, zapomniałem danych logowania znowu. Rozmawialiśmy tydzień temu o piwie, miałem dać znać, oto i jestem. Dzięki za zainspirowanie mnie i zainteresowanie tematem warzenia, od tego czasu uwarzyłem ponad 1000 litrów piwa, przeczytałem kilka książek, byłem na kilkunastu wykładach etc etc -...
  2. L

    Gry komputerowe

    Avira. Ale jak już mówiłem, raz mi się odpala a raz nie - zeszły tydzień grałem dzień w dzień, dzisiaj kilkanaście resetów nie pomogło. :P
  3. L

    Gry komputerowe

    http://www.cdprojekt.pl/support/article/67/2394/Conflict_a_Hook_process_was_found_Please_deactivate_all_Antivirus_and_Anti-Trojan_programs_and_debuggers_
  4. L

    Gry komputerowe

    Jest, ale nie spełniam żadnego z 'warunków', które mogą spowodować błąd, więc usuwanie ich mi raczej nie pomoże. ;p
  5. L

    Gry komputerowe

    Ahahaha. Ściągnąłem, podmieniłem, odpalam... Kółeczko się kręci, coś się namyśla... Jep, ten sam error. Faaaajnie. :DCoraz częściej piracę, bo wbrew pozorom z piratami nigdy nie ma żadnych problemów technicznych. Kiedy człowiek kupuje grę, żongluje płytami przy instalacji, wpisuje CD-Keye...
  6. L

    Gry komputerowe

    Ooo? Masz możliwość ściągnięcia tego pliku? Jeśli byś go ściągnął więc i mi wysłał, odwdzięczyłbym się w dowolny wybrany przez ciebie sposób. :*E: mnie za każdym razem informuje ''Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem ftp4.gram.pl.''
  7. L

    Gry komputerowe

    Nie daje. Kasowanie avasta, tryby zgodności, uruchamianie na rózne sposoby - nie dają efektu, pełna losowość.http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=67&p=842 - to wygląda sensownie.... ale właśnie, spróbujcie kliknąć na link z plikiem :PNie pierwszy raz kiedy gram.pl zawodzi mnie w podobny sposób.
  8. L

    Gry komputerowe

    JEZUSMARIARETY!Właśnie jestem po godzinnym resetowaniu komputera, raz po raz. Dlaczego? Żeby pograć w Spellforsa. Albowiem raz mi się włącza bez problemu, ale zwykle wyskakuje jakiś error, jakiś konflikt, jakiś 'hook process' i się nie da włączyć. Reset zwykle pomagał, ale jak widać, 'no more'...
  9. L

    Gry komputerowe

    Jedynka genialna, dodatki świetne [polecam!], ale część 2 to już niestety kompletnie nie to...
  10. L

    Gry komputerowe

    Założę się że mój heros wkopie twojemu herosowi.
  11. L

    My forumowicze

    Skasuj postyZjedz dwa tostyZbanuj ArwilaBo się wychylaJam jest OrenikI robię niezły dżemikTo mój styl, o takZakładam buty wspak
  12. L

    Gry komputerowe

    Siurkowatości. Spellforce - oto gra nad grami!
  13. L

    My forumowicze

    Znowu zabawa mnie ominęła? :
  14. L

    My forumowicze

    Ej, co to było [CB]? Bo [SC] pamiętam doskonale... :D
  15. L

    My forumowicze

    Dokładnie, zawiera wszystko co wytrawnemu kloszardowi do życia potrzebne. Ja tam się czuje spełniony.
  16. L

    My forumowicze

    A ja wieeem, a ja wieeem, piłem z Kapustą! :D...ale wam nie powiem! ^ ^Za karę że mi od razu nie powiedzieliście gdzie jest Agloval. :
  17. L

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Ale Koziek jest taki mądry i obyty w świecie, my po prostu mu zazdrościmy. Ledwo 93', a już tyle wie o życiu!
  18. L

    My forumowicze

    jakoś nie widzę posta 'AGLOVAL - TU BYŁEM' : /
  19. L

    My forumowicze

    ja sugeruję na FB powrzucać zdjęcia swych penisów, mam całą kolekcję.A pomysł na 'wielkie picie zlot' uważałabym za świetny... Ale weźmy pod uwagę to, że każdy z nas ma po kilkanaście lat, a policja cięta jest na gimnazjalistów strasznie. :/Btw, TOMASZU, jak masz na nazywisko? Bo stawiam że 'Sir...
  20. L

    My forumowicze

    Video 1, Grywalność 3? Eee, przecież jestem przystojny i fajnie się gadało. :< Powiedz mi, czemu nie odpisujesz na moje esemeski? :
Top Bottom