Search results

+
  1. B

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Cóż... wszystkiego najlepszego. Dużo strzyg do ubicia i mało wrzodów na rzyci. No i poza tym - żeby wam się udało uzyskać renomę Blizzarda, ale nie popełnili takich błędów jak oni ostatnio. No i... powodzenia w dalszej pracy.
  2. B

    Brak scenek oraz napisów.

    Ściągnąłem. I nic. Jak powiedziałem, w wersji ang. było dobrze. Co ciekawe, problem ROZWIĄZANY - chodziło o sterowniki. Niestety, płynność lekko spadła.
  3. B

    Brak scenek oraz napisów.

    Brak scenek oraz napisów. Zainstalowałem grę i odpaliłem ją na próbę w wersji angielskiej - filmiki-reklamy na początku dobrze się wyświetlały. Potem zainstalowałem paczkę językową (polską) i przestały działać, natomiast w tutorialu nie wyświetlają się poprawnie okienka z poleceniami. Miał już...
  4. B

    Zbroje Geralta

    Zbroja Kruka "prozakonna". Głównie przez wygląd... ale też statystyki. W sam raz do walki. ;)
  5. B

    Poziom końcowy

    37, na średnim. Po stronie elfów.BTW: Większy lvl można mieć na niższych poziomach, ew. cały czas wyszukując silnych potworów do zabicia. Dzięki temu też można zdobyć sporo doświadczenia.
  6. B

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Forum całkiem niezłe moim zdaniem, tylko... panuje tam straszny chaos. I na prawdę współczuję moderatorom, którzy mają je nadzorować. Mimo podziałów na "subfora" tematów jest za dużo, są pomieszane... Nowi(w tym i ja) prawdopodobnie mają problemy z "znalezieniem" czegokolwiek.
  7. B

    [WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

    Ulubiony bohater: Zoltan, Shani, TrissUlubiona wstawka filmowa (cutscena): po uratowaniu Vesny ;)Ulubiony cytat: "(...)tylko anachroniczny wiedźmin pracuje za psie pieniądze... I jeszcze mnie parszywym odmieńcem nazywają. -Jaka praca, taka płaca. -Mówiłeś coś? -Nie, nic..."Ulubione zadanie...
  8. B

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    IMO "The Witcher" zasługuje na 11/10. Gra ma moim zdaniem b. dobrą grafikę, muzyka jest jeszcze lepsza... Ale mi głównie chodzi o świat(fabuła itp.) oraz walkę.Jestem fanem(chociaż... to chyba za mało powiedziane) twórczości Sapkoskiego. Uwielbiam po prostu to uniwersum! A możliwość poznania...
  9. B

    Bestiariusz

    Mi też żyrytwę, bo żagnica to chyba coś na kształt "ośmiornicy", tylko że tak 200x groźniejszej. Tymczasem to wygląda na... Skrzyżowanie krokodyla z pająkiem. Ogólnie rzecz biorąc :D.
  10. B

    Jak zaczynaliście gre ?

    Ja zacząłem od średniego poziomu. Żeby jednak za łatwo nie było ;). Z racji mojej sympatii do magów skupiłem się dość mocno na znakach, style(oprócz Stalowego Grupowego) póki co na 3. Gram po stronie Wiewiórek... Jakoś tak mi ich szkoda, bo nie widzę dla nich większych szans ;).
  11. B

    CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

    Nie nie wiem, czy takie znowu g**no, bo dzięki większej liczbie doświadczenia łatwiej się walczy i nie trzeba chociażby zużywać tyle eliksirów na co cięższe walki.A co do wyboru strony/frakcji:To zależy od stylu gry? ;P Np. walcząc przeciw Zakonowi powinniśmy się nastawić głównie na walkę z...
Top Bottom