Search results

+
  1. A

    Vgx 2013

    Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie walka: płynna,naturalna. Praca kamery też robi wrażenie, nie jest statyczna i różne ujęcia pod kątem nadają dynamiczności. Najsłabszym punktem jest dla mnie sztywna gęba Geralta, który w tej zbroi wydaje się być wyjątkowo napakowany, niczym strongman. Jakoś nie...
  2. A

    Nowe materiały filmowe na Gameinformer.com

    Wiecie, czy są gdzieś dostępne już skany z marcowego Game Informera? Chciałbym przeczytać sobie tą zapowiedź w oryginale.
  3. A

    Ostatni dzień głosowania na Wiedźmina 2 na EGA

    Według mnie, to należy się cieszyć, że Wiedźmin 2 nie jest prawnie zakazany w Niemczech. Wyobraźcie sobie, że za Odrą zakazali (oni nazywają to "indexed", jakkolwiek to tłumaczyć) m.in. polskiego Dead Island. Ciekawa sprawa, że W2 z masa erotyki nie jest na cenzurowanym, podczas gdy DI, gdzie...
  4. A

    Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

    A to ciekawe, bo nic mi o tym nie wiadomo. Masz na myśli CDP Blue... Screen? Zastanawiam się, jaki kolor przewodni dostanie ta nowa gra cyberpunkowa. W2 miał ciemny pomarańcz, może więc nowa gra dostanie niebieski, który był użyty w prezentacji?
  5. A

    Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

    Powiem szczerze, że liczyłem na więcej informacji o tej nowej grze, może nawet na debiutancki trailer i fragmenty gameplaya. Zastanawiam się też, jak ten nowy team będzie się nazywał. CD Projekt BLUE ? Muszę was też pochwalić za całą transmisję - obyło się bez większych problemów, jakość też...
  6. A

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Data 17.05.2012 jest dla każdego fana Wiedźmina nieprzypadkowa - to właśnie wtedy ukazał się W2 na pecety. Jako fan życzę kolejnych sukcesów, ale także i tego, byśmy w kolejne urodziny mogli już rozmawiać nie tylko o W2, ale także o kolejnych przygodach Geralta z Rivii.
  7. A

    Demo Edycji Rozszerzonej na Gaikai już dostępne!

    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony faktem, że całość działała bezproblemowo. Żadnych lagów, aż się nie chce wierzyć. A internet też nie jest zabójczo szybki, tylko 5 Mb/s. Jedyne, czego brakuje, to trybu pełnoekranowego, bo przy dłuższej grze interfejs przeglądarki może denerwować.
  8. A

    Czy jest możliwa podmiana muzyki?

    Jeżeli to prawda, to głęboko współczuję. Sam wiem, jak takie sceny potrafią zażenować przy innych.
  9. A

    Chór Kameralny w Edycji Rozszerzonej

    Czy gdyby film wkleić na forum, to Ci bez konta też nie mogą oglądać?
  10. A

    Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona pobierz uaktualnienie już teraz!

    Zastanawiam się, czy te wszystkie bonusy dołączone do standardowych, "namacalnych" edycji (jak np. Artbook, Making-of, instrukcja do edycji rozszerzonej itp.) będą dostępne dla osób, które kupiły grę na GOGu, czy też na innej platformie dystrybucyjnej, jak Steam.
  11. A

    Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona pobierz uaktualnienie już teraz!

    Ilu krasnoludów potrzeba by zmienić żarówkę? To zależy, jak wysoko jest sufit.
  12. A

    Życzenia Wielkanocne

    Może. Zdjęcie jest w formacie 720 x 405, więc może akurat przechwycone z konsolowej wersji. Osobiście nie wiem, w jakiej rozdzielczości hulają inne gry na iksie.
  13. A

    Nowy materiał filmowy – Podsumowanie wydarzeń z pierwszej części gry

    @up No właśnie, większość raczej zainstaluje grę na dysku, a patche i tak będą wychodzić.
  14. A

    Nowy materiał filmowy – Podsumowanie wydarzeń z pierwszej części gry

    A dlaczego nie? Przecież jest dla niego idealne miejsce w sekcji Dodatki. Na pewno jest wielu graczy konsolowych, którzy chcieliby doświadczyć jakiegoś wprowadzenia do świata, czegoś, co połączyłoby sensownie wydarzenia z W1 i W2.
  15. A

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Co ze wspomnianym przed premierą edytorze do Wiedźmina 2?
  16. A

    Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

    Wciąż zbieram szczękę po obejrzeniu tego intra. Tomek Bagiński w fenomenalnej formie. Szybkie, ostre ujęcie, slow-motion, no i ta szczegółowość... Mam nadzieję, że ten trailer znajdzie się w finalnej wersji, choćby w postaci bonusu, bo jest genialny i szkoda, bo ktokolwiek go przegapił.
  17. A

    Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

    Niekoniecznie. JA nawet jestem wdzięczny REDom, że nie pokazali intra podczas streamingu. Po co psuć sobie, z pewnością fenomenalny film, kiepską jakością?
  18. A

    Wiedźmin - wczesne wersje gry, projekty

    Najlepiej, gdyby na ten temat wypowiedział się jakiś RED, szkoda tylko, że jest ich na forum jak na lekarstwo.
  19. A

    Problemy sprzętowe, z wydajnością / pytania o upgrade sprzętu - temat zbiorczy

    Polecam artykuł The Witcher 2 Tweak Guide zamiszczony na stronie GeForce.com. Zawiera on szczególowe omówienie wszystkich opcji graficznych ze szczególnym uwzględnieniem ich wpływu na wydajność gry. Zawiera także zdjęcia porównawcze, więc będziesz mógł zdecydować, co wyłączyć, nie zaburzając...
  20. A

    Wiedźmin 3: questy i konsekwencje decyzji (pomysły)

    Najlepiej gdyby zorganizować konkurs na questa - pomysły byłyby wysalane bezpośrednio na e-maila REDów, a najlepszy znalazłby się w grze.
Top Bottom